Názory k článku

Koupaliště v Neratovicích

Jméno:Míša
Datum:30.06. 03:41
Titulek:pískovnaodpovědět
Bývalo to kdysi oddechové místo pro koupající,surfaře a rybáře.Vzhledem k tomu,co se z toho udělalo je to tam hlavně o h..u (ústa).Už i rybáři chodí jinam.Samý prezervativ a stříkačky.Městu to evidentně nevadí,jinak by to řešilo.Mají vejvar a to jim stačí.Zde se feťáci,alkoholici a podobná elita vyžije.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:30.06. 06:57
Titulek:dodatekodpovědět
Docela bych zapomněla na fontánu za kinem. Většina měst vybudovala fontánu tam, kde jsou rozpálené zpevněné plochy, ale my musíme mít výjimku. No dejme tomu, že na náměstí byla tenkrát rozsáhlá kašna s velkou vodní plochou. Už není. Prý tekla a tak byly v ní vybourané dva "vchody" a zůstala betonová flekatá plocha. Jednou za týden ve čtvrtek se zde pořádají ne příliš kvalitní trhy. Sobota by byla lepší, ale jak už jsem psala, už je obsazená stánkaři v době, kdy farmářské trhy vznikaly a paní Mrzílková je odmítla. My máme opravdu "štěstí" na osvícená vedení města. Jsou zvyklí na polední plácaní prknem o rybník a domnívají se, že sežrali všechnu moudrost. Podle toho to tu vypadá. Buď je to ultramoderní jako vybavení domu knežny Emmy a chudáci důchodci se zde nemohou cítit jako doma nebo zase sto let po opicích. K té kněžně Emmě: včera jsem tam byla v kapli na varhanním koncertě. Nádhera. Bohužel jen pár lidí, kdyby byla akce propagována i pro lidi ve městě...no, nemáme městský rozhlas, to je zase moc scialistické a tudíž zastaralé...no teď k věci: veškerý nábytek byl navrhován na míru....a oltář v kapli, bože můj, to je hrůza, chudák pán bůh tam nemůže sídlit. Jinak by se zbláznil....Za ty peníze, co ten barák stál, by byly postaveny dva!!!! Typické neratovické!!!! Hohgo fogo, stejně jako neratovickí RIVIÉRA!!!!!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:30.06. 10:51
Titulek:doplněníodpovědět
Popisovala jsem starý dům s pečovatelskou službou. Pokud chcete shlédnout nábytek na míru, stačí vejít do haly. Výmalba, obrazy, výzdoba, vše super moderní, hlavní je, aby to bylo hogo fogo....ale stačila by skromná výmalba, krásný obrázek, normální nábytek....No to bylo za starosty Roitha. Na terase skleněná pyramida...za ty peníze by byly tenkrát opravdu dva domy pro seniory...
Jméno: Jana
Datum:30.06. 07:38
Titulek: co je špatnéhoodpovědět
Na moderním vybavení důchoďáku směrem k péči a spokojenosti seniorů??!Kdybyste zmínila neustálý nedostatek personálu,mlčím.Nová přístavba je situována a byla postavena pro klienty,kteří potřebují dozor-s Alzheimerem,demencí atd.Buďme rádi,že se zde v tomto na postižené seniory myslelo.Ikdyž co nevidět kapacita brzo nebude stačit ani zde.Starých lidí přibývá,mladí ještě pracují a těchto zařízení na pořadníky je stále málo.
Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:30.06. 08:23
Titulek:doplněníodpovědět
Psala jsem o stavbě původního domova důchodců, vybudované za starosty Roitha, ne o přístavbě. To není moderní vybavení, to je nepříjemný vzhled interiérů a zbytečně vyhozené peníze.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:30.06. 12:50
Titulek:dodatekodpovědět
V tomto Kocourkově je jakákoliv kritika zakázána....Kdo není s námi, je proti nám je staré heslo komunistů. A vrátilo se....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz