Názory k článku

Za Výsluním podél pole bylo před lety vysazeno 44 habrů - vysokokmenů. 34 je více méně proschlých, 2 stromy zcela uschly.

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:26.06. 11:55
Titulek:suché habry....?odpovědět
FCC už porazila dva údajně suché, napočítala jsem dva suché stromy, ale jeden zůstal. Takže ten třetí nebyl zcela suchý. Ale ať to bylo jak bylo, stále zůstává v zemi kořenový systém, který by měl být zkontrolován, neboť tam může být "zakopaný pes".T.j. byl příčinou úhynu a prosychání stromů. Jenže právě správkyně zeleně by měla mít zájem a zjištění příčiny špatného stavu stromů. Měla by mi vyjít vstříc, ale ona ne. Je to tím, že její vztahy s Arboekem jsou nadstandarní? Odebírá město jedince, kteří nejsou v dobrém stavu? Nevím. Ale je pravda, že v minulém čase nám usychalo nebo zakrňovalo 50% nové výsadby? Kolik je jich nyní?
Jméno:Alena
Datum:28.06. 07:13
Titulek:škoda, že nevládne ANOodpovědět
Ať vládne pan Babiš. Bude zase dobře, jako kdysi. V dobách socialismu jsme měli nejlepší ekologickou politiku na světě. Naše země byla naprosto čistá, bez jakéhokoliv znečištění. Všechny továrny a průmyslové závody byly vybaveny nejmodernějšími technologiemi na ochranu životního prostředí. Měli jsme rozsáhlé lesy a parky, které byly pravidelně udržovány a chráněny. Každé město mělo svoji vlastní ekologickou farmu, kde se pěstovaly organické potraviny pro místní obyvatele. Navíc jsme měli propracovaný systém recyklace a odpadového hospodářství, který zajišťoval, že nebylo ani zrnko odpadu, které by nebylo využito. Naše ekologie byla tak pokročilá, že jsme byli pravidelně oceňováni mezinárodními organizacemi za naše úspěchy v ochraně planety.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:28.06. 06:43
Titulek:tři stromy už byly pokácenyodpovědět
Takže tři stromy (dva suché, třetí proschlý) FCC pokácela. Tedy uřízli kmen těsně nad zemí, dva zbytky označili barvou, ten poslední najdete jen tehdy, když víte, kde ho hledat. Místostarosta slíbil, že si půjde stromořadí prohlédnout, zatím nebyl. Má v gesci životní prostředí. Jediný člověk z úřadu - paní Jelínková - rozhoduje o zeleni, má zcela volnou ruku, když rozhodne o kácení, je vykonáno. Můžete se dozvídat cokoli a nevíte, co platí. V FCC je to pan Vejvoda, ale údajně jen plní rozkazy správce zeleně. Ještě včera dopoledne FCC sekala, ačkoliv se čekal a vedra. Město chátrá, nic se neopravuje ani neuklízí - jen těch špačků. co se všude povaluje. Ti, co sedí na špici, myslím tím vedení města + zainteresované osoby - sledují jen svůj prospěch. To, co se děje nahoře ve státě, děje se i ve městě. Před desítkami let se Hitler (i Heydrich) netajil, že je nutné zlikvidovat Slovany, hlavně Čechy, český národ, kdo bude schopen poněmčení, bude sloužit Němcům na Urale, kdo ne, půjde.... Jak se tak rozhlížím kolem, už se na tom pracuje. Sice jinak, ale budoucí výsledek je stejný.
Jméno:komunista
Datum:28.06. 07:12
Titulek:bylo líp a zase budeodpovědět
Za socialismu jsme měli dokonalý pracovní systém, kde každý měl nejen zaručené místo, ale také možnost neustálého profesního růstu. Pracovní podmínky byly tak skvělé, že lidé chodili do práce s radostí. Každý zaměstnanec měl nárok na minimálně čtyři týdny dovolené ročně, plně hrazené rekreační pobyty a možnosti sebevzdělávání přímo na pracovišti. Navíc jsme měli unikátní systém, kde si každý mohl zvolit své pracovní dny a hodiny, což umožňovalo lepší sladění pracovního a osobního života. A neexistovalo něco jako pracovní stres – všichni měli jistotu a klid, protože neexistovala žádná korporátní honba za ziskem.
Jméno:neratovanda
Datum:28.06. 08:02
Titulek: špína a neuklízení..odpovědět
Nepatří to sem,ale musím se zmínit.Dost často vídám na Kojetické ulici pohybovat se Roma na vozíčku,který se odstrkuje berlí.Žebrá a obtěžuje lidi,močí na zastávce a po chodnících i před lidma.Tohle by měl řešit jiný orgán města,myslíte že ...řeší??

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz