Názory k článku

Průšvih je, když se vám chce....

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:30.05. 18:34
Titulek:dodatekodpovědět
Málem bych zapomněla na WC v přízemní městského úřadu na Kojetické. Mnoho lidí o něm neví a co se týká vybavení, často chybí toaletní papír a není čím si utřít ruce.
Datum:06.06. 19:56
Titulek:Radnice se pochlubila...odpovědět
...že bylo otevřeno informační centrum v kulturáku. Paráda. Za vysokou dřevěnou hradbou jsou vidět pouze vršky hlav pracovníků, novinkou jsou dvě obrazovka za nimi a jakési suvenýry, které nemá nikdo důvod si koupit. Chybí informace, že WC je placené za lidovou cenu 10,-, někdo se oháněl tím, že v Praze na hlaváku stojí WC 20,-!!!!!!No vidíte...
Jméno:Karel
Datum:07.06. 04:38
Titulek:krindapánaodpovědět
Tak to je...něco.
Datum:07.06. 06:33
Titulek:dodatekodpovědět
Ano, my musíme být za každou cenu světoví a neumíme to. Je to pořád vesnice, ale bez vesnických výhod. Já tvrdím, že co se v Nera udělá, to se v něčem z...., no víte co. Jsem vždy napomenuta mým žákem Kroužeckým, že nemám být vulgární. Ale ono to tak je. Vlnité chodníky, nevyřešené parkování, chybějící dům s pečovatelskou službou, nezvládnutá kultura, diletantská práce radnice atd.....
Jméno:Eva
Datum:07.06. 07:23
Titulek:njn,jdeteodpovědět
Proti nim a ne s nimi,to oni nejsou zvyklí.Tam se táhne za jeden provaz.Tyhle nedostatky by nám ztěží v LN sdělili.Tam se vše velebí a klopí do růžova.To ještě štěstí,že můžete své webovky mít a člověk se tak dozvídá realitu a druhou stranu mince.S osobním porovnáním a přesvědčením.Za co tedy ten náš pan radní pobírá od státu přes 90tis./měs,jak jste uváděla?
Datum:07.06. 07:47
Titulek:za co více než 90 . 000, neznáme odměny.odpovědět
Za co? Že včera pronesl krátký (není žádný rétor) projev v DKE k výročí založení, že se spolčil s Třešňákem a chystají se společně vybudovat nové příšerné sídliště od Kojetické po zahrádky Na Výsluní, že navrhl zprivatizovat byty včetně lékařů v domě hrůzy, že nebere telefony opozice ani nečte emaily, že mu určitá osoba vypracovala strategii voleb a určitá osoba ho sponzorovala a za to dostala odměnu v podobě zakázky....atd.
Jméno:Jirka
Datum:07.06. 08:46
Titulek:mám zkopírovánoodpovědět
A vězte,že použiji dále.
Datum:07.06. 10:10
Titulek:proč neodpovědět
Ano, za Němců i komunistů fungovali udavači, dnes to mají jednodušší....Klidně mě udejte, jistě vám ti udělá radost....
Jméno:Miloš
Datum:08.06. 17:20
Titulek:jen vyhrožujte, anonymeodpovědět
A co je na tom trestného? Že mu někdo vypracoval strategii voleb? To se dělá běžně. Vy jste nikdy neslyšel o sponzorování politiků? To je přece obvyklá praxe v malých i velkých městech včetně přiklepnutí nějaké té zakázky.
Jméno:Alena
Datum:07.06. 08:32
Titulek:V něčem joodpovědět
V něčem Neratovice oproti okolním obcím "světoví" jsou - včera vystupovala v Inkognitu na Primě nahá uklízečka z Nera. No kdo to v okolí má?
Jméno:leo
Datum:07.06. 10:21
Titulek: tadyodpovědět
Je to dost o velké "elitě",hlavně na Kojetické,v Učku..

přidat názor

© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz