Názory k článku

Bunkr na sídlišti za domem Na Výsluní 1304

Jméno:Jitka
Datum:10.05. 05:21
Titulek:je to moc smutnéodpovědět
Co nám zde diletanti s přírodou a zelení páchají.Stále tiše a bezprecedentně.Jak dlouho ještě a kdo to uhradí??!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.05. 07:11
Titulek:odpověďodpovědět
To nám nepáchají zelení, ale diletanti na radnici a společnost FCC (majitelé rakušáci), která má smlouvu s městem na dobu NEURČITOU!!!!! , což snad nikde nemá obdoby a město jí platí PAUŠÁLEM!!!! To také nikde neuvidíte. To víte, něco za něco...Správkyni zeleně vedení města ochraňuje, v normálním městě by už existoval plán výsadeb a pravidla údržby zeleně, tady se tu něco ořeže, tam něco vyřeže...Stále mi telefonují lidé, že někde pokáceli spoustu stromů - pod vysokým vedením u átriáků, já si to vždy jdu zkontrolovat, protože někdy se stane, že nějaká dobrá radniční víla mi něco nahlásí a je to lež, aby mi uškodila. Teď zase ve Školní nechala správkyně vytrhat thuje, prý aby nepřekážely při sekání!!!! co je proboha důležitější - stromy a keře nebo tráva???? jenže já tady nic neprosadím, členové koalice se proti mě domluvili a nemám šanci, napohled slušní lidé a chovají se jako hyeny....A bohužel lidé si nestěžují, bojí se nebo je jim to jedno...
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.05. 07:29
Titulek:dodatekodpovědět
Tak si představte, že správkyně zeleně donutila lidi, aby ty thuje vytrhali sami, protože je to městský pozemek, jinak to prý udělá FCC. Prý to tak probíhalo. Nebyla jsem tam u toho, podívám se tam. je to docela možné, už jsem zažila leccos. Pod mým balkonem mi správkyně zeleně vlastoručně se škodolibým úsměvem ořezávala keře, které krásně rostly a část už se nevzpamatovala. Tady jsou tedy poměry, to snad není možné.
Jméno: Magda
Datum:10.05. 07:37
Titulek: ale je!!odpovědět
Lidi jsou zticha,mlčí a spoléhají na Vás-p.Spěváčková,že za ně a pro ně vše zjistíte a vyřídíte.A pak další ovcoidi,kterým to vadí,ale nechtějí směrem k radnici vyčnívat z řad.Tak tady bude stále ten bordel co je.Každý si hraje na svém písku,hlavu v něm zabořenou a těch pár,včetně Vás,co jim na něčem záleží to asi nezachrání.Chce to masy a ty tady nejsou.Budeme tu mít jednou měsíční planinu,vedro,nemoci,vše dle diktátu EU a bude nám to prd platný.A teď směle do mě,očekávám i návrhy k odstěhování,jak tu je zvykem.
Jméno: Jirka
Datum:10.05. 12:46
Titulek:to je zas něco!!odpovědět
Jaký bunkr,prosím Vás?? že si děcka hrají Vám vadí??!!Běžte se podívat na Skala,k potoku,po sídlišti.Že Vám město oholilo klacky pod okny za to lidi nemohou.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.05. 18:06
Titulek:skvělé....odpovědět
Jistě. ať si dětičky vylámou větve z keřů, to je v pořádku. už se nedivím, že s těmito názory to tady takto vypadá....
Jméno:i ty
Datum:12.05. 05:23
Titulek:vašeodpovědět
Stojí za pendrek,jaký rozdíl?
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:12.05. 17:37
Titulek:krista pánaodpovědět
Jaké klacky pod okny, ty negramoto! Byly to keře ptačího zobu a oholila je Jelínková s pracovníkem FCC tak, že už neobrazily!!!!!!! Teď jsou z toho opravdu klacky! Kdyby přemýšlela, došlo by jí, že potřebujeme co nejvíce zeleně, aby se zmírnilo vedro na sídlišti, zachytil se prach a zvlhčil se vzduch. Jenže ona tady nebydlí a nepřemýšlí!!!!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz