Názory k článku

Luxusní garáže pro bohaté

Jméno:Karel
Datum:09.04. 16:42
Titulek:normální cenaodpovědět
Abyste se z toho třídního boje proti bohatým neopupínkovala!

Garáž za 900 000 je úplně normální cena. A věřím, že o ně bude rvačka. Mít garáž je výhra.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:09.04. 17:52
Titulek:dodatekodpovědět
Sprosťák zůstane sprosťákem. Abyste si při té rvačce neudělal bebínko....
Jméno:Anděla
Datum:12.04. 06:59
Titulek:taková je dobaodpovědět
Vy nemůžete posoudit co je mít garáž, co je mít auto. Vždyť jste nikdy žádné neměla. Jen kolo. Je dobře, že tu vyroste pár desítek garáží. Další řidiči budou mít kde parkovat a jejich auto nebude stát na silnici. A že budou stát k milionu korun. To je dnes bohužel běžná cena Spěváčková. S tím nic nenaděláte. Buďte ráda, že jste dostala byt ještě od Spolany. Dnes při těch cenách si svůj byt může koupit málokdo. Taková je doba. Staří už dnešní době nerozumí.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:12.04. 07:11
Titulek:a jeje, další mladá moudrá....odpovědět
Co vy o mě víte. Nic. Co víte o nás, starších? Nic. Nedovedete pochopit, co jsme všechno zažili a jaké máme zkušenosti. Je vidět, že jste nejen hloupá, ale i neslušná. Jsem PANÍ Spěváčková, pro příště.
Jméno: a takových Sorbon
Datum:12.04. 09:01
Titulek:tu jsou plné Neratoviceodpovědět
Příroda-nepříroda,to je nezajímá,hlavně byznys a osobní zájmy.Však ona nám to příroda už vrací.Co však nevrátí je rozum těmto.A nejlepší je diktát druhým,manipulace.Joo,urči tě,motorismus,plné silnice aut a smradu,záběry půdy pro parking a fotovoltaiku to člověk "potřebuje" jako ...sůl.Co je proti tomu kolo a vůbec pohyb v přírodě.To tak doma u tabletů,Iphonů,koupit si k tomu nějaký žrádlo z KFCa jsou happy.Zapít hezky colčou.
Jméno:Simon <simonvaclav>
Datum:11.05. 14:10
Titulek:garážodpovědět
Garáž je dnes bohužel k ničemu, auto je spotřební věc Měl jsem garáž u Bulhara bylo to kousek, ale potřebujete jet teď hned a ne někam chodit pro auto.
Chcete vyjít z domu a sednout do auta. Pokud nemáte auto za 2 miliony tak je to o ničem.
Jméno:Anděla
Datum:14.04. 03:51
Titulek:ty nemůžešodpovědět
Dělat čest svému jménu už jen pro svou přízemnost a aroganci.
Jméno:a
Datum:11.04. 18:21
Titulek:mistr Werich pravilodpovědět
Zajímavé:"Kde blb-tam nebezpečno".
Jméno: Petr
Datum:12.04. 13:04
Titulek:je tu hodněodpovědět
Náplavy,včetně UA-služebních dodávek a dalšího.To jelikož se negarážuje postává po ulicích.Už to i omezuje chodce.Auta neustále parkují,vykládají a nakládají pomalu i na trávnících pod okny.Tam,kde dříve byly vybudovány stojany na kola dnes nahradila místa pro plecháčky.Lidé zvepřovatěly.
Jméno:Jindřich
Datum:15.04. 20:07
Titulek:Tady nejde o parkováníodpovědět
Tady nejde o vyřešení problémů s parkováním, ale o byznys. Těch pár garáží situaci nijak nepomůže, vlastně to nestojí ani za řeč. To by těch parkovacích míst muselo být minimálně 100 a to v každé lokalitě. A cena? Ať je třeba i poloviční, já to kupovat nebudu. Horší je, že se zlikviduje další přirozený biotop, kterých už Neratovicím moc nezbývá. Budou další vybetonované plochy, po kterých voda odteče do kanalizace a nevsákne se do půdy. Potom si všichni stěžují, že je sucho. Zkrátka, rozumná koncepce životního prostředí tu už dávno vzala za své. A bude ještě hůř.
Jméno:MIlan
Datum:27.04. 18:30
Titulek:Vtipné (luxusní) garážeodpovědět
Upřímně osobně trošku nechápu, proč by si tu někdo kupoval garáž za poloviny ceny nějakého bytu v paneláku v Neratovicích, ale budiž. Nicméně co má být luxusního na garáži?

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz