Názory k článku

Vykvetly slivoně myrobalány

Jméno:Karel Svoboda
Datum:05.04. 19:02
Titulek:Technokratický postoj.odpovědět
Po celou svou historii zápasí člověk s přírodou, aby si vydobyl své pohodlí a minimalizoval své ohrožení z její strany. Stále účinnější technická zařízení mu pomáhají natolik, že se zdá, že definitivně zvítězil. Zvítězil, ale při tomto trendu pouze dočasně, a to za cenu toho, že přírodu těžce poškodil, což se mu adekvátně vrací v poškození jeho vlastního prostředí. Zvládneme se
oprostit od svého stále ještě
převažujícího technokratického využívání živé přírody tak, aby měla rovnou šanci? Bez úcty k ní a k procesům v ní nebudeme mít šanci ani my, lidé. Neomezená chtivost projevující se neomezenou touhou po majetku a po uspořádání okolí podle našich nedokonalých představ, náš bohužel přirozený instinkt, nám sice pomáhá plnit si sny, ale zároveň i podřezávat si větev, na které sedíme. Vnímejme více své prostředí, nejen jeho praktickou přínosnost pro nás, ale i jeho krásy a obzvlášť jeho potřeby. Jsou to stejně tak potřeby naše. Dokážeme pro ně udělat dost?
Jméno:fanny <ladislavalinhartova@seznam .cz>
Datum:08.04. 10:10
Titulek:Stromky na louceodpovědět
Že se v Neratovicích sází stromky bez ladu a skladu vím dávno, ale to co jsem před hodinou viděla na louce u kopce Miluji mi hlava nebere! Hned u první lavičky jsou nově zasazené 2 stromky sakur, které zasahují až do chodníčku, kudy lidé chodí na zahrádky, třetí sakura je pár metrů od nich, zasazená vedle ořešáku! Přemýšlí vůbec někdo o tom, že ty stromy vyrostou, pokud je někdo vzteky nezlomí, neboť budou překážet v cestě..navíc jsou i tak blízoučko u školního plotu, že toto mohl vymyslet jen nesvéprávný člověk! Už jsem to napsala i na město, dosud mi žádná odpověď nepřišla. Louka je dost velká na to, aby se stromky daly zasadit jinde, než na chodník. Máme to tu vskutky odborníky na slovo vzaté!
Jméno:fanny <ladislavalinhartova@seznam .cz>
Datum:08.04. 11:30
Titulek:Stromky na louceodpovědět
A toto je odpověď z MÚ. Město Neratovice - oficiální profil
Ladislava Linhartová Pošlete zpětnou vazbu ideálně i s fotkami na meu@neratovice.cz


Odpověděla jsem,že by bylo lepší, kdyby někdo, kdo má zeleň na starost zvedl zadek a šel se sám podívat!
Jméno:Anny
Datum:09.04. 04:59
Titulek: to je hnusodpovědět
Tenhle diletantismus.Mno nezvednou zadnice a nebudou dělat pro lidi,to je víc než zřejmé všude.Jen se pak v LN vychválí za to h...o.Kdo má oči a mozek,musí ten bordel,neodbornost a laxnost vidět.Tohle si tu platíme tvrdě z našich příjmů a daní??!
Jméno:fanny
Datum:09.04. 12:05
Titulek:to je hnus..odpovědět
Přesně tak a další hnus je, jak na úřadě reagují! Poslala jsem jim e-mail s fotkou stromků, jak ,, šikovně" je nějaký debil zasadil, zároveň jsem napsala, o co se jedná a že by měli sjednat nápravu dřív, než někdo ty stromky zničí. Vyžádala jsem si i potvrzení o přečtení a co myslíte?? Jak jsemm zjistila, hází si to teď mezi sebou jak horkou bramboru, odpověď žádná a já bych s chutí někomu jednu flákla! To jsou teda služby, jen co je pravda..všechny vypráskat by to chtělo.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz