Názory k článku

U Lidlu bylo pokáceno šest topolů a dvě břízy, za Benešovkou padly tři javory jasanolisté. 

Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:04.03. 07:31
Titulek:masakr u Lidlu....odpovědět
A už, honem,honem, byly všechny pařezy vyfrézovány, aby si nikdo nemohl zjistit, co zmizelo. Jenže existují mapy.cz a tam je důkaz. Mimochodem, inteligentní správci zeleně vědí, že ve starém dřevě, tj. pařezy, se vyvíjí důležitý hmyz.
Jméno:Anita
Datum:04.03. 09:39
Titulek:no jistěodpovědět
Proto k nim nakupovat nechodím,stejně tam mají samý brak.Naštvali mne s kaprama na vánoce,sami je tam ve vakuu pak bouchali o polovinu dráž.Venku se prodávat nesměli.Jejich enviromentální cítění jim opravdu "nežeru".Tohle by už chtělo inspekci,nevěřím že těmto včetně u silnice též pokáceným a zlikvidovaným topolům a dalším stromům něco bylo.Co na to naše vedení?? Dejte vědět,p.Spěváčková,zvěrstv ům netřeba dávat prostor.P.S.:Nevíte něco o stavbě kaufu v Byškovicích??Děkuji.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:04.03. 11:52
Titulek:odpověďodpovědět
Zeptám se na zasedání zastupitelstva. Na webu nic není, tedy alespoň nic jsem nikde nenašla. Městský úřad = tajemný hrad v Karpatech.
Jméno:Roman
Datum:05.03. 06:31
Titulek:hledejte na webuodpovědět
Když by jste paní Spěváčková dávala na zasedání zastupitelstva pozor (a neustále někoho nešpinila), tak víte, že se žádný kauf v Byškovicích stavět nebude, ale obchodní centrum co je na Mělníku (Planeo, Zoo, Benu atd.) Zastupitelstvo na tento záměr prodalo jeden ze svých pozemků. Schvalovalo to zastupitelstvo. Určitě jste hlasovala také o prodeji. Pokud hledáte na webu města, tak musíte hledat mezi zápisy ze zastupitelstva, tam je ten prodej.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:05.03. 08:24
Titulek:knížecí rada....odpovědět
Děkuji za radu, nemít vás, tak nic nevíme. Nevidím žádný rozdíl mezi tím, co nazýváte kaufem (nechcete se už konečně naučit česky?) a řadou jednotlivých prodejen. Ano, hlasovala jsem, ale PROTI!!! Měli bychom si vážit každého kousku orné půdy a ne ji prodávat spekulantům. Pokud něco byškovičtí potřebují, tak je to jedna větší prodejna s potravinami a smíšeným zbožím. Ale vy jistě nejste byškovičák, jinak byste psal jinak.
Jméno:Jana
Datum:05.03. 09:35
Titulek: koho to překvapíodpovědět
Máte pravdu,malý obchod zřídit byl veliký problém,najednou se dal prostor OPĚT velkým a vše jde.Pan Kadavý jistě musí být štěstím bez sebe až mu to tam v blízkosti vykvete.Děs.
Jméno:chytrý
Datum:05.03. 10:24
Titulek:a trapnýodpovědět
Roman nemá chybu,p.Spěváčková.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:05.03. 10:53
Titulek:prosbaodpovědět
Správně je: kdybyste.

No, jistě jste schopen vyhledat příslušný zápis a přehled, jak kdo hlasoval. Určitě to zvládnete a hodíte sem příslušný odkaz. Mě to koukání do monitoru nedělá dobře. Děkuji.
Jméno:Roman
Datum:05.03. 06:26
Titulek:kauf nebudeodpovědět
Žádný kauf se v Byškovicích stavět nebude, ale obchodní centrum, jako je na Mělníku (Planeo, Zoo, Benu lékárna atd.). Bude to na druhé straně silnice, naproti Růžové zahradě v Byškovicích. Město také prodalo na tento záměr svůj pozemek.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:06.03. 10:31
Titulek:pro Romanaodpovědět
Co mi tykáš? Husy jsme spolu nepásli. Pokud se týká příspěvků, je to můj osobní web, já si ho financuji ze svého důchodu a já rozhoduji, co se zde bude propagovat. Zde žádné modrožluté barvy nebudou, ani nic podobného.
Jméno:Alena
Datum:07.03. 08:25
Titulek:je to blázenodpovědět
Tyhle řeči o modrožlutých barvách. Odporné. Je to úplně všude. Zbytek je jak od blázna a nedává žádný smysl.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:07.03. 16:34
Titulek:Co tím chce básník říci:?odpovědět
Nerozumím. Vy tedy souhlasíte s vyvěšováním UK vlajek na státních budovách nebo ne?
Jméno:Cestovatel
Datum:15.03. 18:45
Titulek:UK?odpovědět
Co s tim ma spolecne United Kingdom tj Spojene kralovstvi Velke Britanie a Severneho Irska? Ukrajina ma dvoupismenny kod UA.
Jméno:paní
Datum:09.03. 09:39
Titulek:Olga Brožkováodpovědět
Z Lídlu napsala,že stromy byly napadeny plísní a houbou,hrozilo popadání a úraz,větve újmu na majetku.Rozhodl prý tak Odbor životního prostředí v Neratovicích.Snad o tom bude patřičná dokumentace a snad to i případné inspekci adekvátně zodpoví a doloží.Vůbec tomuto tvrzení nevěřím..Ale víme,jak to zde chodí.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:05.03. 08:32
Titulek:doplněníodpovědět
K těm topolům. Jen jeden byl prohnilý, ostatní měly suché horní větve a terminály, ale to by neměl být důvod ke kácení. Ještě pořád plnily svou ekologickou funkci, oddělovaly plochu parkoviště od silnice. Jedna bříza byla suchá a druhá uschlá, ale ta byla pokácena už dřív. Město mělo požadovat mezi stromy mezi parkovacími místy když se Lidl stavěl, nebylo by od věci požadovat zelenou střechu. Některá města už takto postupují a na Lidlu si vydupá své podmínky. Ne že si nadnárodní developeři stavějí jak se jim zamane. Jenže to víte...peníze se odklánějí...
Jméno:Miloš
Datum:05.03. 08:52
Titulek:hyper-superodpovědět
Radnice je s hypermarkety jedna ruka. Proto tady nejsou farmářské trhy.
Jméno:to víte
Datum:05.03. 11:05
Titulek:trhovci odpovědět
Mají mělké kapsy.
Jméno:Petr
Datum:05.03. 13:39
Titulek:jistěodpovědět
Radnice blábolila lidem,že o trhy není zájem a trhovci kápli božskou jak to bylo.Napálili jim vysoké -likvidační nájmy a šmitec.A tomu před SD se říkat trhy už nedá.
Jméno:Jana
Datum:05.03. 09:37
Titulek:naprostý souhlasodpovědět
Hnus co se v tomhle městě děje.
Jméno:No
Datum:05.03. 15:30
Titulek:takodpovědět
se odstěhujte! NIKDO Vás křiklouny ubrečený tady nedrží! Kupte si drahé bydlení v Praze a adios!
Jméno:Tomáš Král
Datum:05.03. 12:12
Titulek:Pozoruhodné.odpovědět
Od té doby, co začaly vycházet Nerátky, se to na neratovické radnici neustále hemží samými neschopnými lidmi, mafiány a zločinci. Ale co je obzvlášt pozoruhodné, je fakt, že doposud nikdo z nich nebyl za své nezákonné jednání vyšetřovaný, obviněný ani odsouzený. Kam se na Neratovice hrabe Palermo :-( !
Jméno: Alena
Datum:07.03. 16:15
Titulek: dnes odpovědět
Ve vnitrobloku na Výsluní 1062 pod lískami je složená hromada ořezaných větví ze stromů.Dnes i ve městě svištěly převážně motorové pily.Co nám tu z té zeleně zbyde???

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz