Názory k článku

Povedl se plán Strategie rozvoje města Neratovice do roku 2035? 3.díl.

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:21.01. 19:56
Titulek:dodatekodpovědět
Chybička se vloudila. Texty v závorce jsou mé poznámky, všechny by měly být kurzívou - šikmé písmo - a tučně.
Jméno:Holanďan
Datum:21.01. 20:31
Titulek:Elektrodebilitaodpovědět
Skvěle jste to nazvala. Novodobé šílenství, které nepohání opravdová potřeba, ale jen dotační politika zkrachovalé EU. Bez dotací by elektrokáry neexistovaly! Přitom nikdo nemyslí, kde se elektřina vezme. Doufat nehodlám aby se někomu rozsvítilo a chápal, že tolik elektřiny nemáme. Cha - větriníky a fotopanely? NESMYSL!!! A jak to budou nabíjet??? Prodlužováky z oken na nekonečné parkoviště v Neratovicích?!! Totaální nesmysla v strategii města to nemá co dělat! Však lidi si nabijí hubu a ještě se potupně budou muset vrátit k normálním autům, elektrošílenství nemá naději!!!! A pozdě nám budou líbat ruce že jsme to jim říkali!!!!
Jméno:kdo hledal
Datum:22.01. 06:12
Titulek:nenašelodpovědět
jen houšť a kapky.
Jméno:Jana M.
Datum:11.03. 12:32
Titulek:Parkovací důmodpovědět
Dobrý den, dozvěděla jsem se, že se bude stavět parkovací dům na místě nynějšího hlídaného parkoviště (současný pronajímatel končí na konci září 24). Je někde k dispozici projektová dokumentace daného parkovacího domu? Prý má jedna z příjezdových cest zasáhnout stávající zahrádky, které se nachází za Tescem. Je to pravda? Jinak přeji všem krásný den.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:11.03. 18:10
Titulek:parkovací důmodpovědět
Ano, bude se stavět. Mohl tam být parádní dům s pečovatelskou službou pro stále přibývají staré lidi, ale náš pan starosta dává přednost autům, i když auta ve městě parkují bezplatně. lidé mají čím dál více aut a dokonce i dodávky nic neplatí. Asi jsou zde nějaké zdroje peněz, o kterých nevíme.

Zajděte si na stavební odbor a požádejte o dokumentaci, kdyby vám ji nebudou chtít, zavolejte mi, číslo je na webu u zastupitelů.
Jméno:Jirka
Datum:11.03. 20:22
Titulek:je to nesmyslodpovědět
To samé postavili v Brandýse u nádraží a jak to dopadlo??Zeje prázdnotou.Ale bude to zas velká akcička,tradičně.Koncepčně by tento problém měl být řešen jinak,ale na to tu nemají buňky.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:12.03. 08:17
Titulek:je..a velký, hlavně když to bude drahéodpovědět
Totéž v Čelákovicích. Tady se všude parkuje zadarmo, i dodávky u Kavana, kdo bude chtít platit za PD? Nikoho na radnici nezajímá, kde během stavby zaparkují auta od Batelky. Co se stane se stánkem s ovocem a zeleninou. Prospěje to jen Tescu a ti se možná radnici odvděčí za větší příliv zákazníků. Nedivme se, když ve vedení města není ani jeden technicky zaměřený pracovník. Jeden tam je, ale už zmlkl, když se jednalo o rekonstrukci kulturáku. To bude další tragedie. Město nenaslouchá lidem, poslouchá jen toho, kdo má stejný názor jako oni, viz jedna dáma na besedě týkající se hrůzného přebudování náměstí.
Jméno:Marie
Datum:12.03. 09:40
Titulek:přeci není možné,odpovědět
Aby našinec,který nemá šanci večer auto někde důstojně zaparkovat byl na tom bit oproti náplavě s několika auty,včetně podnikatelských či služebních.Tohle mělo být řešeno už dříve a ne narychlo někde něco spíchnout,když už to přerůstá přes hlavu.Kdo bude parkovat se svým vozem v parkovacím domě ?Jistě ne nikdo ,kdo bydlí poblíž,ten si auto nechá u domu.Už vůbec ne nikdo z druhého konce města.Každý chce mít buď garáž anebo na svého plecháčka vidět.KOCOURKOV hadr.
Jméno:s.o.b.
Datum:13.03. 11:48
Titulek:Definujte...odpovědět
prosím našince a náplavu.

Děkuji.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz