Názory k článku

Proč nedostávám podklady na zasedání zastupitelstva?

Jméno:Jarka
Datum:02.01. 18:33
Titulek:přidávám seodpovědět
Včera bylo pozdě.Tohle není starosta,ale jen loutka.
Jméno:Roman
Datum:02.01. 20:17
Titulek:odvolejte ho, paní zastupitelko!odpovědět
O složení zastupitelstva rozhodují občané ve volbách, zastupitelstvo si pak zvolí radu a starostu. Jestli máte pocit, že starosta je k ničemu, najděte dostatečný počet zastupitelů se stejným názorem a odvolejte ho. To je politika.

Proč kandidujete, když se neumíte s nikým na ničem dohodnout (ani s vlastní stranou!) a jen vykřikujete, proti čemu jste a co všechno je úplně špatně?
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:02.01. 21:08
Titulek:mýlíte se....odpovědět
Vážený pane, občané rozhodli, že že zvolí skupinu osob kolem Kroužeckého. Ale proč? Měli nejrozsáhlejší volební kampaň, na každém rohu plakáty, ještě den před volbami Kroužecký rozdával letáky a lákal lidi. Jak je to možné? Údajně ho sponzorovala firma Kasten, která ve výběrovém řízení vyhrála veřejnou zakázku na výstavbu polikliniky, ačkoli byla mnohem dražší, než tří zamítnuté firmy nad ní. Kroužecký následně vytvořil koalici se stranami, které by se nikdy samotné do zastupitelstva nedostaly, čili něco podobného jako to udělala vládní koalice. Koalice kolem Kroužeckého je pevně semknutá, neboť má přístup k moci a penězům. Stačí?
Jméno:Roman
Datum:03.01. 15:54
Titulek:a jak to bylo doopravdy?odpovědět
- volební kampaň si každý může udělat jakou chce
- jak si každý může ověřit v registru veřejných zakázek, ve výběrovém řízení na výstavbu polikliniky podaly nabídku dvě firmy, VCES a.s. s nabídkovou cenou 209 906 834 Kč a SDRUŽENÍ KASTEN - EMH POLIKLINIKA NERATOVICE s cenou 198 429 000 Kč. Vyhrála firma s nejnižší cenou. Vaše tvrzení nejsou pravdivá.
- tvořit koalice je v politice normální a ukazuje to schopnost se dohodnout. V Neratovicích se utvořila koalice MISE, ODS, Speciál Neratovice, Společně pro Neratovice. Jednotlivá uskupení získala 3, 2, 2, 6 zastupitelů. Vaše věta "následně vytvořil koalici se stranami, které by se nikdy samotné do zastupitelstva nedostaly" opět není pravdivá, jak jsme snadno ověřili.

Proč někteří lidé lžou o věcech, kde se dá pravda snadno najít? Mají pocit, že si toho nikdo nevšimne? Chtějí být zajímaví?
Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:03.01. 18:36
Titulek:můj omylodpovědět
V jednom máte pravdu: napsala jsem, že malé strany by se nedostaly do zastupitelstva. Dostaly by se, ale nedostaly by se k moci a k penězům, pokud by nevytvořily koalici s dalšími trpaslíky a Kroužeckého grupou.

Jinak je typické pro určitou skupinu lidí, že když někdo má jiný pohled na věc, lže. Když chce mír, ke chcimír. Když je zastáncem spolupráce s velkým státem, jako je Rusko, je russký troll. Když se mu něco nelíbí a využije zákona o právu shromažďovacím, je desperát, jedna nadávka za druhou. Je to ,pane, hnus.
Jméno:Alena
Datum:04.01. 13:30
Titulek:Co to je?!odpovědět
Údajně ho sponzorovala firma Kasten?! Není to šíření poplašné zprávy nebo pokud máte informace, tak proč jako zastupitelka nekonáte? Když můžete hodiny psát na nerátky, tak můžete též jako zastupitelka sledovat podklady. V opačném případě ...víte co, dámo! Mj. Vám by vadil kdokoliv jiný, do by starostoval. Ke Kroužeckému se chováte jako socialistická účitelka, jestli si to neuvědomujete!
Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:04.01. 15:41
Titulek:........odpovědět
Údajně, údajně...
Jméno:Jaroslav
Datum:03.01. 08:19
Titulek:paní Spěváčkováodpovědět
I pan prezident v projevu řekl, že úkolem opozice je kritika a představování alternativních řešení. Tak co vyskakujete? Paní Spěváčková prý nespolupracuje. Jak může spolupracovat s někým kdo dělá mrtvýho brouka a nechce si to rozházet s mocnými? Jak může přemlouvat osoby, které manipulují s Kroužeckým a díky němu mají zajištěný penězovod a přístup k moci? To chcete pomlouvat nebo provokujete?

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz