Názory k článku

Starosta podvedl občany. Nebo se angažoval i někdo jiný?

Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:19.11. 11:58
Titulek:doplněníodpovědět
Obdržela jsem na nerátky pěkně urážlivý příspěvek. kde se anonymní osoba do mě navážela, co mám co mluvit do přebudování náměstí. Nebydlím tam a tak mám držet hu... ústa. Ta osoba si asi neuvědomuje, že náměstí je veřejný prostor a VŠICHNI mají právo se k němu vyjádřit. Já ty neratovické nepochopím. Už tady bydlím padesát let, ale je to marné. Mám se nechat urážet a ještě to zveřejňovat za své peníze? Co si ta dotyčná myslí?
Jméno: Hanka
Datum:19.11. 17:29
Titulek: já se Vám divímodpovědět
P.Spěváčková,s radnicí jste na kordy,lidi Vás uráží a nadávají,to je furt něco.Je něco,co Vás uspokojuje,naplňuje a z čeho jste šťastná??Městem koluje,že si spoustu příspěvků píšete sama a i si na ně odpovídáte.Jste v pohodě??
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:19.11. 19:12
Titulek:to jsou mi věci....odpovědět
To je zvláštní příspěvek. S radnicí nejsem na kordy, radnice mi hází klacky pod nohy, protože si dovoluji kritizovat její práci a rozhodování. Kteří lidi mě urážejí a nadávají? To jsou asi ti, kteří se bojí o svou moc a peníze. Pokud se s někým bavím, naopak mi fandí a souhlasí se mnou. Tak jak je to tedy? Jak víte, co městem koluje? Odkud to víte? Z facebookové drbárny nebo z pomluv primitivních osob? Tak já si píšu příspěvky sama a ještě si na ně odpovídám. To jsou mi starosti. Kdyby blbost kvetla, tak bych si mohla pár těch ubožáků dát na balkon a nemusela se zdržovat pěstováním kytiček. Vlastně je ani nemám, na začátku jara sklízím salát a nyní mi ještě dozrávají papriky. No jo, maloměsto. Těžko snáší někoho, kdo se vymyká.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz