Názory k článku

Na radnici vlaje ukrajinská vlajka – Ukrajinci a naši bezdomovci...

Jméno:Anna Spěváčková, zastupitelka za SPD
Datum:22.10. 18:17
Titulek:hrubkaodpovědět
opravuji: provedly!!!!
Jméno:Jan
Datum:23.10. 03:32
Titulek:tento typodpovědět
Bezpříjmových lidí,z kterých nic bokem "nekápne" do jiných kapes není logicky pro vrchnost zajímavá.To tak nějaký developer,ale toto??A taky se říká,že radnice tvrdí,že tu bezdomovce nemáme.Co jsou po tom ti lidé celodenně se pohybující po lavičkách a v zahrádkářských osadách s igelitkami os.věcí??! Trampové??Proč mezi nimi nejsou naši snědí spoluobčané?? Inu tito lidé nemají ostré lokte a neziskovky na své bytí.
Jméno:Anna Spěváčková, zastupitelka za SPD
Datum:26.10. 16:47
Titulek:Slovensko zastavilo dodávky zbraní na UKodpovědět
Slovensko zastaví pomoc Ukrajině, rozhodl první den Fico. Kreml hned reagoval. Záměr nové slovenské vlády zastavit vojenskou pomoc Ukrajině konflikt jen sotva změní, uvedl ve čtvrtek podle agentury AFP mluvčí Kremlu. O nulové vojenské pomoci Ukrajině hovořil nově jmenovaný předseda slovenské vlády Robert Fico. Slovensko ale podle Kremlu sehrává jen minimální roli v dodávkách západních zbraní Kyjevu.
A co my? Budeme dál dodávat zbraně a chudnout? Přejeme si, aby válka dál eskalovala nebo válku nechceme?
Jméno:Jan
Datum:26.10. 17:17
Titulek:na totoodpovědět
Nevím co říci,každopádně Fiala a spol se nás stejnak ptát nebudou.Dostáváme se do situací,že sami přestáváme mít pro vlastní a vláda nás svými činy a rozhodnutími uvrhuje do chudoby.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz