Názory k článku

Proč nemáme farmářské trhy?

Jméno:jJitka
Datum:16.05. 04:20
Titulek:chodím na Ládvíodpovědět
Při cestě z práce.Ale to víte -Praha,ty ceny jsou také jiné než tady.Jezdí tam Švestkovi co jezdili sem,zvláštní,že tam trhovci v okolí nákupního centra vedení města nevadí.Dokonce tam zrenovovali,vyčistili a zkulturnili prosklenou halu u výstupu z metra,dali bodce proti ptactvu..Ale pendlují tam zas homeles.
Jméno:Dr. Novák
Datum:29.05. 08:42
Titulek:tzv. farmářské trhyodpovědět
Dobrý den,
trhy mám rád pro jejich atmosféru, potkávání lidí, pobyt na příjemném vzduchu místo klimatizovaných krabic.
Zboží mi však přijde často špatně skladované, např. sýry, uzeniny vyložené na stáncích klidně na sluníčku. Taktéž ovoce, zelenina je někdy nejasného původu, nejedná-li se o takříkajíc výpěstky dotyčného.
Někdy se nás pár dohodne a dojede vozem do prodejny zemědělské školy na Mělníce. Tam víte, kde byly plody pěstovány a ceny jsou vynikající. Doporučuji.
S pozdravem
Dr. Novák
Jméno:Miloš
Datum:16.06. 18:33
Titulek:co je české maso....odpovědět
České maso - jak ho poznáš ?
Nové značení masa by mělo pomoci spotřebitelům v lepší orientaci ve stávající nabídce masa.
Modré a červené ovály na jednotlivých baleních jsou důkazem, že maso opravdu pochází od místního zemědělce a jeho původ je tedy prokazatelně český !
Pokud budete kupovat maso, tak České maso, skutečně Z ČESKÝCH CHOVŮ, JE OZNAČENO KÓDY.
CZ15 – vepřové, CZ333 – hovězí

Pokud to má jiné kódy, CZ a jiné číslo, tak to není české maso!!!!
Je to pouze v Čechách balené!!!
Jméno:Béda
Datum:17.06. 05:28
Titulek:ano,i v našem okolíodpovědět
Uzenář a prodejce se tváří jakože prodej hezky českého a přitom si jezdí pro věci dodávkou k polským hranicím a jen přebaluje.A dalo by se pokračovat.Další podnik s vazbou na dceřinnou společnost ve Všetatech.České a ty chladírenské polské vozy jim tam vozí co,obalový materiál ??!Jen jednou jsem koupil a uvařil pro svého psa.I on otráveně od masa hnal sviňským krokem.Takže si nenechte vymývat mozky.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz