Názory k článku

Proč nemáme knihobudku?

Jméno:Marcela
Datum:23.09. 16:22
Titulek:knihobudkyodpovědět
Dobrý den paní Spěváčková,
přímo na webu knihobudka.cz je jasně vidět, že v přilehlém okolí centra Neratovic jsou knihobudky dvě - přímo v nádražní budově (ta je tam už několik let, sama jsem ji využila) a pak u pol. Adonis Dental (té jsem si nevšimla, možná bude nová). Ve spoustě věcech máte pravdu, ale co takhle nebýt za každou cenu negativní a hledat ta negativa i tam, kde nejsou a informace si ověřit?
Navíc píšete o Lobkovicích, Byškovicích nebo Mlékojedech, jako by byly samostatnými obcemi, ale já je považuji za součást Neratovic, takže celkem máme ve městě knihobudek pět.
Hezký den
M.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:24.09. 08:19
Titulek:odpověďodpovědět
V nádražní budově? Jednu dobu tam vůbec nefungovala, nyní se tam objeví pár knih. Pokud je to knihobudka, tak velmi ubohá. U Adonis Dental? Tam je něco takového? Nejsem za každou cenu negativní, jen se snažím vybalancovat ten nával pozitivních zpráv vedení města a jejich souputníků v Listech a uvést na pravou míru jejich pochvalná sdělení. Všimněte si, že NIKDY v Listech nejsou upozornění na to, co se jim nepovedlo, co je špatně, co lidem neprospělo. Musí tam být objektivní a VYVÁŽENÉ informace.

Cituji: Podle tiskového zákona vydavatel periodického tisku územního samosprávného celku je povinen poskytovat objektivní a vyvážené informace o územním samosprávném celku a poskytnout přiměřený prostor pro uveřejnění sdělení, které vyjadřuje názory členů zastupitelstva územního samosprávného celku, týkající se tohoto územního samosprávného celku.

Vydavatel - město to nedělá! Naopak, jen se chválí a dovolí redakční radě v čele s šéfredaktorem Hergesellem, aby CENZUROVAL!!! opoziční zastupitelce její příspěvky!!!!

To schvalujete???

Pokud se týká knihobudek v okrajových částech města, je jedno, jaký máte názor na jejich umístění, ale pro mě jsou mimo centrum města a pro většinu obyvatel nedostupné.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz