Názory k článku

Město chce zničit kašnu na náměstí.

Jméno:Lenka
Datum:26.04. 10:48
Titulek:kašnaodpovědět
Kašna už se napouštět nebude. Teče. Pan Židoň vám to na zastupitelstvu jasně řekl. Škoda, že vy posloucháte jen to, co chcete. Buď se předělá a nebo z ní bude jen velký odpadkový koš. Pokud se kašny tak zastáváte, tak si ji vezměte pod svůj balkon a můžete se kochat. My ji na náměstí v tomto stavu nechceme. Odpočinková zóna u kašny, to je to pravé řešení. Proč vy pořád musíte bránit rozvoji města, to nechápu.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:27.04. 04:34
Titulek:vyhozené peníze z okna...odpovědět
Někdo (pan Koníček?) mu to musel říct, pan Židoň, absolvent bohoslovecké fakulty, to těžko pozná. Jak můžete hovořit za všechny? Vy jste si dělala průzkum, kdo chce nebo nechce kašnu? Velká vodní plocha je velmi užitečná, zvlhčuje prostředí. Ty velké keře půjdou pryč. Nebráním rozvoji, jen se zamýšlím nad tím, co lidem prospěje a co ne. Kašna by se možná dala zrekonstruovat. Nakonec za lidi stejně rozhodně koalice nebo příslušní úředníci s jejím souhlasem. Zkuste se zamyslet nad tím, jak to tady ve městě chodí a kdo tady velí...Jste poněkud pomatená.
Jméno:Romana
Datum:06.05. 15:18
Titulek:kašnaodpovědět
Lidé hlasují v anketě. S kým mluvím, tak hlasoval pro kašnu. Snad to dobře dopadne a na náměstí už nebude to co teď.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:06.05. 19:38
Titulek:pryč s vodní plochou...odpovědět
No jistě, to chápu. Neratovičtí občané si neuvědomují, jaký význam má pro obyvatele náměstí velká vodní plocha a rozrostlé keře, které půjdou pryč.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:27.04. 11:21
Titulek:pro Lenku....odpovědět
"Pokud se kašny tak zastáváte, tak si ji vezměte pod svůj balkon a můžete se kochat." Ano, jste pomatená, normální člověk by takovou hovadinu nenapsal. Proč se tedy rozčilujete a chrlíte kolem sebe síru? Nejste normální...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz