Názory k článku

Masakr zeleně Na Výsluní i jinde

Jméno:Dr. Novák
Datum:12.04. 12:51
Titulek:za předsedy Čermákaodpovědět
Dobrý den,
toto je skutečně závažné téma! Za předsedy MNV Čermáka bylo město osázeno stromy, keři, květinami, v létě jezdily oranžové cisterny a vše zavlažovaly, město bylo krásně zelené, k zeleni hezky kontrastovaly červenobílá zábradlí, lavičky, nepamatuji si již, jaké barvy.
Dnes je každý kousek města dle stylu ,,každá ves jinej pes," město nemá jednotnou urbanistiku a zeleň jako by byla na obtíž.
Dr. Novák
Jméno:Míša
Datum:15.04. 06:42
Titulek:žížaly...odpovědět
Není to tak dlouho,co jsem zde četla o živočiších a o žížalách.A světe div se,dnes jich jsou po dešti plné chodníky a cesty!.Dokonce se mi stalo,když jsem hlouběji ryla na zahráce záhon,že jsem na ně nenarazila.Takže budou mít naši ptáčkové jarňáskové co zobat.Ale co pak dál??
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.04. 07:38
Titulek:no, jak se to vezmeodpovědět
Množství (MALÝCH) žížal svědčí o tom, že napadlo opravdu velké množství srážek, voda zalila chodbičky žížal do velké hloubky. Všimněte si naprostého nedostatku velkých plodných žížal, našla jsem jednu jedinou. Je zřejmé, že půda obsahuje velmi málo organických zbytků - nedivte se, když FCC se souhlasem správkyně zeleně odvolávající se na kategorizaci ploch doc. Jebavého (6 sečí za sezónu na sídlišti podle přání města!) nemilosrdně seká zelené plochy bez ohledu na počasí, druhy rostlin a stav zeleně. Ptáky kosy nevidět.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz