Názory k článku

Když se kácí, je nutné i sázet

Jméno:Kolemjdoucí
Datum:27.03. 12:20
Titulek:Kácení v březnuodpovědět
Tak zrovna dnes pokáceli dva stromy před gymplem v Masarykově. Nějaké lípy nebo javory. Nedávno thuji u vjezdu na parkoviště na náměstí. Snad místo toho přijde něco nového. Na první pohled těm stromům nic nebylo, ale kdo ví, co hlodalo uvnitř...
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:28.03. 06:35
Titulek:nebyly dva, ale třiodpovědět
Údajně byly ve velmi špatném zdravotním stavu. Jeho ohodnocení provedla úřednice - správkyně městské zeleně, o jejímž vztahu ke stromům je mnoho známo i jinde. Poslala jsem žádost o prošetření České inspekci životního prostředí.
Jméno:Honza
Datum:28.03. 10:11
Titulek: Dobře Vy!!odpovědět
Doufám,že nás s výsledkem seznámíte.
Jméno:Josef
Datum:28.03. 05:31
Titulek:uvnitř hlodaloodpovědět
Zaručeně diletantství a nezodpovědnost.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:29.03. 06:50
Titulek:plán výsadeb a péče o zeleňodpovědět
Požadovala jsem po správkyni zeleně Jelínkové plán výsadeb na letošní rok. Jako zastupitelka mám nárok na veškeré materiály související z jejich činnosti podle zákona o obcích. Žádné mi neposkytla. Pak mi místostarosta Židoň tvrdil, že paní Jelínková plán výsadeb má. Tak jsme ji žádala telefonicky a ona mi odpověděla, že mi ho chtěla poskytnout a já jsem ODMÍTLA. Normálně lhala a pan místostarosta nad ní drží ochrannou ruku. On má totiž v gesci životní prostředí a veřejnou zeleň, ačkoliv o tom neví zhola nic. To máme tedy nové vedení. Tak to funguje, když úplně noví lidé naskočí do funkcí bez předběžné znalosti komunální práce a bez příslušné odbornosti.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz