Názory k článku

Krachují restaurace kvůli šklním jídelnám a jejich obědům za 80 korun?

Jméno:Dr. Novák
Datum:24.02. 14:02
Titulek:restauraceodpovědět
Dobrý den,
restaurační zařízení v Neratovicích nenavštěvuji. Maximálně v létě, když si chci někde v hezkém počasí sednout na čepovaný Prazdroj. Snad se ještě někde bude prodávat do padesáti korun.
V Praze jsem rád chodíval do restaurace U Rozvařilů v Bílé Labuti, ale nevím, jestli je ještě v chodu. Nedaleko od někdejšího nádraží Těšnov je Lidová jídelna, která drží ceny rozumné a i dnes nabízí jídla do stokoruny. Rizeto, koprovou s vejci, špagety. Na Prahu docela dobré, je i příležitost u plných stolů pokonverzovat. Snad tímto tipem někomu poradím.
Dr. Novák
Jméno:dagmar007
Datum:27.02. 06:47
Titulek:Obědy pro duchodceodpovědět
Dobrý den, oběd pro důchodce za 100kc...
Mám otce který si obědy objednává přes internet z jedné rozvazkove sluzby, má výběr z 15 obědů včetně polévky za 85kc. Musim říci, že i já jsem oběd chutnala, a byl dobrý, také dostatek masa. Mají v nabídce také pečivo, saláty apod. Škoda, že něco takového neexistuje pro oblast Neratovic.Bylo by hezké kdyby se mohly obědy rozvazet důchodcům kteří by o to měli zajem. Ja jsem tedy nadšená, ze má otec o obědy postaráno a dají Vam jich kolik chcete. Nejste vázána na jeden oběd.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz