Názory k článku

Namoklé listí klouže, není problém se natáhnout a rozlámat si kosti.

Jméno:mno
Datum:08.11. 05:07
Titulek:říká seodpovědět
Že prý pár žalob už padlo za úrazy,dá se to nějak zjistit??
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.11. 08:19
Titulek:dá se to zjistit----odpovědět
Dalo by. Požádejte o informaci podle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím. Stačí napsat, o co žádáte (kdo - bude začerněno!!, kdy, proč a jak) a oni vám musí odpovědět do 15 dnů. Adresovat Město Neratovice a nejlépe dát do podatelny, nechat si potvrdit kopii. Když neodpoví nebo odmítnou, podává se odvolání nebo stížnost na postup na krajský úřad středočeského kraje. V případě, že bude potřeba, poradím. Vím o jednom případu před lety, paní se uklouzla v zimě, polámala se, byla na operaci, město prohlásilo, že nebylo namrzlo, soudila se a nakonec meteorologický ústav dotvrdil, že zde byly podmínky pro vznik náledí. Soud vyhrála a město muselo platit. Jenže!!!! Peníze šli z rozpočtu města!!!!, místo z kapes vedení a firmy na údržbu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.11. 10:12
Titulek:Panebože...odpovědět
Paní profesorka Doupalová z hejčínského SVVŠ v Olomouci se obrací v hrobě a to jsem byla její nejoblíbenější studentka. Peníze šli!!!! Každý přece dobře ví, že správně je: (ty) peníze šly!!!!
Jméno:Jitka
Datum:08.11. 12:41
Titulek:máte nárok!odpovědět
Došlo nám to.Podívejte na Novinky a jiné,tam je to na denním pořádku.A to tam píšou zcela určitě mladí,tedy daleko mladší než jste Vy.
Jméno:Ben
Datum:08.11. 15:22
Titulek: dnes se snažiliodpovědět
Na Benešovce,naproti učitelským bytovkám hrabali listí a vysavačem hned odklízeli..Mno ale takových míst je po Nera tisíce,takže nevím,jak to zvládnou.Listího všude dost,ještě bude padat a rychlá rota času dost.Hlavně ty nánosy na chodníkách.
Jméno:Dr. Novák
Datum:14.11. 11:32
Titulek:listíodpovědět
Dobrý den, paní magistro,
opět téma trefené na hlavičku, no papaláše z radnice, co se vozí v plechových krabicích, nenapadne.
Co se týká úhrady škod, poměrně jsem překvapen, pokud město nemá uzavřenu pro tyto škody pojistnou smlouvu. Pojistné plnění by pak neplatilo město samé, ale jeho smluvní pojišťovna. Možná to berte jako téma na dotázání se na zastupitelstvu města.
S pozdravem
Dr. Novák
Jméno:Honza
Datum:18.11. 06:04
Titulek: někde se užodpovědět
Uklízelo.Ale jsou stále místa,kde se ještě na nic nesáhlo.O to smutnější je o to zde žadonit a prosit.Město čpí exkrementy-lidskými i psími,není tu WC.A ten svinčík všude.Jen okolo radnice je stále umeteno a pečováno..
Jméno:Jirka
Datum:19.11. 08:05
Titulek: už se uklízí!!odpovědět
Probudil mě šílený randál.Aby ne,naši kucí to vzali hezky od podlahy.S fukarama!!Jaképak hrábě,ručičky a ekologie.To už není in.Ó, my se budeme mít,možná někdy na Hromnice bude uklizené město.Mno vivat...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.11. 08:39
Titulek:úklid fukaryodpovědět
Ježíši!!! Dnes v sobotu???? Kdy je vše mokré a leží sníh??? Kde se to děje??? Prosím o odpověď. Ano, FCC má přede stanovený harmonogram údržby bez ohledu na počasí a jiné okolnosti. Až bude povodeň, budou foukat fukarama pod vodou, když bude hořet tráva, budou rozfoukávat popel...Volala jsme Machovcovi z FCC: kde se uklízí?, prý po celém městě, není pravda, kde přesně? Ve starých Neratovicích. Proč fukary? Je to nejrychlejší. Já: ale vznikají nebezpečné emise. Listí je mokré a je namrzlé. Proč jste neuklízeli v době, kdy bylo hezky? M mi začal skákat do řeči a neustále něco mlel, když jsme mu řekl, že si lidi stěžují na hluk, odpověděl, že je půl desáté a lidí si nemají stěžovat, mají už být vzhůru a pak zase cosi kafral, tak jsem hovor skončila. No jistě, PAN Machovec byl zvolen do KONTROLNÍHO výboru, kde má většinu koalice. Oni budou určitě kontrolovat FCC, už to vidím!!!!!! Ta bezmoc je strašná. Kdyby si alespoň lidé oficiálně stěžovali a přišli na zasedání, ale tady už dávno vítězí: nikdo se do ničeho neplete, co vrchnost dělá, dobře dělá....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz