Názory k článku

Starosta Kroužecký si přivlastnil zásluhy a práci jiných  - podvedl voliče.

Jméno:Roman
Datum:31.10. 11:35
Titulek:unavené očiodpovědět
Říká se po městě, že se zase vysmíváte vedení města a požadujete papírové podklady, papírový rozpočet atd. Prý máte špatné oči. Je zajímavé, že špatné oči nemáte, když píšete články na svůj web. Jen se podívejte, co jste za tento víkend zase vytvořila. A co oči? Nebyly unavené? Aha, já nevěděl, že jsou unavené, jen když se vám to hodí.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:31.10. 11:52
Titulek:Ve městě se povídá???? Opravdu?odpovědět
Já mám dojem, že lidé mají jiné starosti než sledovat handrkování o nějaké podklady. Musím konstatovat, že vy asi nevnímáte poměry na zasedání a doma. Na zasedání člověk musí koukat do monitoru prakticky několik hodin. Doma napíši odstavec, jdu se napít, najíst, oči si odpočinou, ale to vy nevidíte. Vy už vidíte jen hotové dílo. Kromě toho by mělo být v jednacím řádu, že zastupitel, pokud si to přeje, může požádat o podklady v papírové podobě.Bez udání důvodů. Tak třeba jednací řád Sedlčany uvádí:

3) Materiály určené pro jednání zastupitelstva jsou dostupné členům zastupitelstva způsobem
umožňujícím dálkový přístup nejpozději 7 dnů přede dnem jednání zastupitelstva, a to primárně
pomocí zřízeného služebního tzv. úložiště My Cloud. Členům zastupitelstva, kteří o to požádají, budou zasílány materiály duplicitně v elektronické podobě cestou služebního e-mailu nebo prostřednictvím datové schránky, případně člen zastupitelstva může požádat o zaslání či předání materiálů v tištěné podobě. V případě jejich osobního předání je zastupitel povinen si materiály vyzvednout, po předchozí dohodě, na Sekretariátu Městského úřadu Sedlčany.

Je tam někde napsáno, že musí zastupitel uvést důvod? Ne. Když o to požádá. Řada lidí má raději papírové podklady, protože jsou přehlednější a lépe čitelné. Díval jste se na zasedání parlamentu na ty štosy papíru? Tak o co vám jde? Jenom se snažíte do mě rýpnout a vůbec nechápete, o co jedná.
Jméno:Románku,
Datum:31.10. 18:12
Titulek:ty budeš mítodpovědět
Pravděpodobně unavený mozeček...To nevadí.jen připomenu,že toto jsou soukromé stránky zastupitelky,tzn.,že si je platí,rozhoduje co napíše či smaže,o čem bude psát...Už jsi pochopil??!! Papírový podklad je nějaká hamba či co??!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:01.11. 11:46
Titulek:proč se pan Šanda zasloužil jen částečněodpovědět
Nerada se chlubím, ale ve skutečnosti to bylo tak, že v okamžiku, kdy se začalo proslýchat, že budou zrušeny zahrádky nejen za Penny a Billou, ale částečně i Na Výsluní, jsem vyvěsila na všechna vrata vyvěsila oznámení, že je zle, aby se zahrádkáři probrali a začali jednat. Dostavit se hlavně na zasedání zastupitelstva, sepsat petici a pod. Volala jsme předsedovi panu Dusbabovi, aby věděl co se bude dít a podle toho se jako předseda zachoval. Já jsem to rozvířila. Hodně lidí si myslelo, že plakáty vyvěsil Šanda, ten teprve navrhl zastupitelstvu, aby zahrádky nebyly zrušeny příštích šest nebo 10 let, už si to nepamatuji. Kupodivu to prošlo.
Jméno:Vděčný člověk
Datum:06.11. 14:36
Titulek:Naopakodpovědět
Naopak, děkujeme panu Kroužeckému, že se mu povedlo odsát hlasy ODS a Mrzílkové. Stejně tak děkujeme i vám, která jste posílila o 3 mandáty. Díky tomu teď hrodek odešel z ODS a konečně snad na něj přijde policie a zavře ho, když paní Hanslíková zjistí, kde jsou vady v účetnictví
Jméno:Jeníček a Mařenka
Datum:06.11. 15:35
Titulek:a co Kroužecký? odpovědět
Ten je čistý jako lilie, co
Jméno:takyobčan
Datum:06.11. 16:57
Titulek: a jéjej!!odpovědět
Kolikpak si odklonil náš křišťálově čistý sedící na 2 židlích??! To se teda ..."máme"...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz