Názory k článku

Kdo nám bude „vládnout“ příští 4 roky. Slib a zamítnuté návrhy. 1. část

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:24.10. 19:23
Titulek:Už je v archivu záznam přenosu odpovědět
http://bitest.videostream. sk/neratovice/archiv/20221 019/index.html

Smažte mezery, pokud jsou a kochejte se.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:31.10. 11:37
Titulek:energetický manažer města odpovědět
Víte, že město od srpna 2021 vlastní dokument "Cíle a závazky energetické politiky"? Kdo ho vypracoval, ví bůh, údajně jej podepsal starosta Kroužecký. V něm je mimo jiné zmíněno jmenování energetického manažera města. Už v roce 2021!!!! Také je zde bod: Město bude rozvíjet možnosti energetického poradenství občanům města. Ale energetický manažér neradí občanům, dokonce to nemá ani v popisu práce. Prostě zmatek jako obvykle. Proto jsem navrhla zřízení poradenství pana Vlka, jako mají v Kralupech, v Ovčárech a jinde. Ale zastupitelstvo mi návrh ZAMÍTLO. Škoda, že jsem dokument objevila až dnes. Ale na příštím zasedání jim to předvedu.

Něco více o energetickém manažeru města a jeho funkci:

Energetický manažér města tedy už existuje, od roku 2021!!!. Je to paní Jana Laubová, pracovala už delší dobu v kanceláři tajemníka města (!) a jmenována byla členkou pracovní skupiny týmu managementu hospodaření s energií.

V popisu činností kanceláře tajemníka města je popsána činnost energetického manažera města takto: na všech měřících místech odběru elektrické energie města sleduje účinnost energetických opatření při jejich spotřebě.

Takže bude kontrolovat elektroměry. To je zase funkce pro funkci. A kde je poradní činnost občanům???? Kde je spotřeba plynu? (tedy pokud vůbec bude…) To není energie? Nějak to zase smrdí. Inu, tady je to zcela normální.Škoda, že se občané laxně smiřují s těmito poměry.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz