Názory k článku

Co nás čeká a nemine...volby jsou přede dveřmi.

Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:04.09. 18:33
Titulek:doplnění /.../odpovědět
Rekonstrukce kulturáku ještě větší /zločin/, bude stát obrovskou sumu peněz...
Jméno:Johny
Datum:04.09. 20:03
Titulek:Volbyodpovědět
Nějak nechápu proč se stavíte do role spasitele, bohužel takovou podporu tu mit nebudete a tenhle výpad vam dost ublíží. Je to škoda. Vsechny zhanit si nemyslím že je dobrý volební tah. Promiňte za přímá slova.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.09. 08:27
Titulek:volbyodpovědět
Role spasitele? Ale houby. Jen posuzuji a hodnotím volební programy z hlediska svých zkušeností. Nikoho nehaním, jen upozorňuji na možná rizika. Třeba účast některých členů kandidátky Speciál v Milionu chvilek pro demokracii. Stejně tak dlouholeté privatizační choutky ODS. Nebo roli paní Mrzílkové (kandidovala za nyní velmi skloňovanou stranu STAN) jako šedé eminence, která tahá za nitky. To jsou fakta. Jestli mě někdo nebude kvůli tomu volit, je to jeho rozhodnutí. Nehodlám měnit své názory jen proto, abych se zavděčila svým voličům. Kdo mě bude volit, ví proč.
Jméno:Kukačka
Datum:05.09. 10:59
Titulek:volbyodpovědět
Já a moje rodina Vás určitě volit budeme.
Jméno:Luboš
Datum:11.09. 06:55
Titulek:dejte si pozor!odpovědět
Stejná jména, stejné ksichty, stejné sliby (o potírání toho, co dosud sami dělali) jen v novém přebalu !!!
Jméno:Jirka
Datum:11.09. 08:56
Titulek:však ano,chapadlaodpovědět
Chobotnice se prolínají všemi stranami,tak nějak "nenápadně",kdyby to nevyšlo u jedné,aby byla velká šance vedle.Ty xichty,jména,pseudoosobnos ti,sportovci a čutálisti (jak jinak!)...
Jméno:Volby
Datum:12.09. 12:53
Titulek:ještě pořád je co odklánětodpovědět
Do funkcí se ženou loupežníci převlečení za politiky. Hlavně aby bylo dost kšeftů.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.09. 18:46
Titulek:co dál.....odpovědět
Je nutné zrušit sankce proti Rusku, Rusko zdaleka tak nepoškozují jako nás. Je nutné chránit naše lidi, náš průmysl, naše zemědělství, náš obchod. Pryč s green dealem. Green deal nás vehnal do energetické krize.
Jméno:volička
Datum:12.09. 15:45
Titulek:Co žeodpovědět
Vy jakožto politická turistka mj. dlouhodobá kritička všeho se stavíte proti Green dealu? Vy? Zrovna dnes nám přistál ve schránce leták SPD-kdo je ten pan Chvala? A co byste chtěla rozhodovat Vy ve svých 78 letech a ten další v 71 letech o budoucnosti našich dětí??? Vás tedy určitě volit nebudu!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.09. 19:23
Titulek:odpověďodpovědět
Vážená, nejsem politická turistka, to byste měla velmi zvažovat. Bohužel, jsem neměla štěstí na solidní politickou stranu. LSNS bylo vytunelováno. Strana zelených mě vyloučila, protože jsem chodila na demonstrace proti EU a migraci, což vedení strany zelených nebylo schopné pochopit. Veřejně popírali ústavní právo na svobodu shromažďování a svobodu slova. Pokud se týká mého věku, jsem o rok mladší než Biden a o 8 let mladší než veřejný ochránce práv pan Křeček. O dva roky starší než bývalý prezident Trump. Chci prosazovat potřeby neratovických seniorů, o které se nikdo ve městě nestará a nezajímá. Bude jich čím dál více a bude se jim dařit čím dál hůř. Volit mě nemusíte. Mimochodem, jsou zde mnohem větší a vyčuranější političtí turisté a o těch se nezmiňujete.
Jméno:voličko,
Datum:13.09. 03:56
Titulek:s Vámaodpovědět
Bychom to taky nevyhráli,stačí se podívat kolem sebe,jací lidé a co dělají pro město.Rovný k rovnému.Vy preferujete asi Hmyzuzdar,to je jiný šálek kávy.Její oběti a angažování "pro lidi" (které??)tu jsou patrné.Ne,děkujem,ale ani tyto nebrat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:11.09. 19:15
Titulek:čím se zabývám....odpovědět
Chtěla jsem roznášet do schránek letáky SPD a pak si uplést svetr...podle hesla Pekariové Adamové:"Kdo neplete s námi, plete proti nám!", ale mám covida, asi jsem ho chytla na sobotní demonstraci, to víte, více než 120 000 prskajících úst je přece jen velké nebezpečí nákazy. Takže se kurýruju, letáky bude muset roznést někdo jiný a jakmile se trochu vzpamatuji, začnu plést, zima je na krku.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.09. 10:16
Titulek:Milion chvilek pro demokracii v akciodpovědět
První lidé, kteří měli zájem jednání sledovat, dorazili před budovu soudu už před 7:00, kde od rána také hlídkovali policisté. Před soudní síní obdrželi vstupenky, bez kterých nebyl vstup možný. Před jednáním se před soud dostavili také zástupci spolku Milion chvilek pro demokracii, kteří přivezli klec s kavalcem uvnitř - symbolickou celu pro Babiše.

Justiční stráž vpustila před devátou hodinou novináře i veřejnost do soudní síně.

Spolu s Babišem do soudní síně dorazila i jeho bývalá spolupracovnice a druhá obžalovaná Jana Nagyová. Před začátkem jednání Babiš zopakoval, že je nevinen a že jde o politický proces. Dodal, že věří v nezávislost soudu a věří české justici.

Ze zadních lavic pro veřejnost se ozývaly výkřiky jako „Konečně!“ nebo „Bureši, dnes nadešel tvůj soudný den“. Babiš prošel okolo novinářů bezeslova.

A. S.: Domnívala jsem se, že existuje presumpce neviny a Miliony chvilek pro demokracii by měly vyčkat na výsledek soudu a ne vozit k soudu klec s kavalcem, to je fuj! Takže volby se blíží a Speciál Neratovice mají velmi blízko k Chvilkám.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zprav y/domaci/andrej-babis-capi -hnizdo-soud-jana-nagyova. A220911_204349_domaci_misl
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.09. 12:04
Titulek:Soud s Babišemodpovědět
Někam se mi vytratil správný nadpis. (Asi za to může covid, co mě přepadl. Ničí nejen tělo, ale i mozek.) Tak si jej doplňte, ale asi jste to pochopili.
Jméno:Dr. Novák
Datum:12.09. 14:57
Titulek:hloupost lidí nezná mezíodpovědět
Dobrého odpoledne přeji,
a Vám, paní magistro, brzké vykurýrování.
Lidmi, kteří takto přijdou před budovu soudu nebo dokonce přímo do soudní místnosti vykřikovat, přát někomu rozsudek atp. mohou slušní lidé tak akorát pohrdat. Je to opravdu ubohé.
Vůbec je zarážející, jak velká část populace žije především z toho, že přejí nějakému bližnímu svému jen to špatné, místo toho, aby něco pro sebe nebo pro dobro společenství udělali. Ale o tom Vy, panní magistro, asi sama něco víte.
S úctou
Dr. Novák
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.09. 18:51
Titulek:Fiala v Otrokovicíchodpovědět
Ten to schytal od Moraváků.

https://www.youtube.com/wa tch?v=L5fVYyAhoRA

smažte mezery
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.09. 07:11
Titulek:budou volby, volte moudřeodpovědět
Tváře letošních voleb: ODS: Hrodek, absolvent soukromé hotelové školy, bývalý ředitel chemičky Lachneru, velký příznivec privatizace pozemků a jiných subjektů, touží být starosta. Vrána: velmi ambiciózní mladý muž, ideologicky velmi znalý, ale bez praktických zkušeností. Určitě z komunální politiky zamíří výš. Poříz: zaměstnanec města, loajální. ODS má na svědomí zpackané revitalizace parků a lesíků, prosazuje rekonstrukci kulturáku, dnes nejméně za 500 (a možná víc) milionů, čímž zadluží město na generace dopředu, nebudou peníze na opravy a údržbu, nebude pomoc lidem, kteří kvůli energiím skončí na dlažbě, nemáme žádné sociální byty, ale ubytování pro Ukrajince včetně školek, škol se našlo, chátrá nám zdravotnictví. Z devadesátých let máme špatné zkušenosti s ODS, nyní se tam hrnou noví, mladí, nadšení. A ta bioplynka v městské zástavbě!!!!!
Společně pro Neratovice: Kroužecký: čtyři roky bojoval s funkcí starosty, pod patronací a s pomocí bývalé starostky Mrzílkové, zalíbilo se mu být starostou, ale nemá na to. Štěrba: zástupce ředitele na dvojce škole, proseděl na zasedání zastupitelstva čtyři roky, aniž by řekl vlastní názor, jako státní zaměstnanec velmi loajální. Zika: multifunkcionář na všech úrovních, úzké vazby na firmu Klokoč. Mise: stačí mi jedno jméno: Petr Svoboda, tajemník městského úřadu. Už jen tím, že vzal pod svou ochrannou náruč odbor životního prostředí a to konkretně správkyni zeleně, která si se zelení neví rady. Tedy ví, ale ne tak, jak by měla vypadat v době klimatických extrémů.
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:15.09. 07:19
Titulek:oznámení - provokace? odpovědět
Právě mi přišlo na nerátky oznámení o jistých skutečnostech týkajících se Petra Vrány z ODS, jež považuji za snahu mě dehonestovat v rámci předvolebního boje. Pokud si neověřím pravdivost tohoto tvrzení, nezveřejňuji je.
Jméno:Tajný
Datum:17.09. 13:37
Titulek:Kdo je ten Vránaodpovědět
píšete o něm každý druhý příspěvek, ale mě naprosto uniká. Znám Petra Vránu z hokeje, ale ten to asi nebude
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.09. 16:25
Titulek:Petr Vránaodpovědět
Petra Vrána je člen místního sdružení a člen oblastní rady. Je mu cca 22 let, absolvoval místní gymnázium a nyní je myslím v prváku na nějaké vysoké škole humanitního směru a studuje nějakou komunikaci či manažment nebo něco podobného. Těch Vránů je po republice v ODS poměrně hodně, jeden chce být dokonce primátorem Přerova. "Náš" Vrána se hodně angažuje v politice, tedy tak, že sedí celou dobu na zasedání, aniž by vystoupil a něco řekl. Mohl by. Ke každému bodu má 2 minuty a pak vystoupení občanů 5 minut. Ale ani náhodou. Pak průběh popíše na NeraListech.cz tak, že si vybere, co se mu hodí do krámu, myslím z hlediska ODS. Je velmi ambiciózní a poněkud mi připomíná mladé svazáky z padesátých let. Vystupovali pod heslem "My jsme mládež nová, mládež Gottwaldova". Jenže oni jeli na stavby mládeže a tam makali, tedy budovali. Dodnes to stojí. Tihle jen mlátí prázdnou slámu, teoretické ideologické blafy.
Ale je zřejmé, že se mládež už také tlačí ke korytu.

https://www.ods.cz/os.meln ik/profil/35648-petr-vrana

smažte mezery
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.09. 16:50
Titulek:ještě dodatekodpovědět
Ne Petra, ale Petr, chybička se vloudila. Ale nakonec to vám jistě došlo. Podařilo se mi vygůglit obor studia Pana Vrány, studuje marketing na IKSŽ. Přesně takový obor, o jakém jsem psala. Dobrý pro neziskovku nebo podobný subjekt. Teď ještě vygůglit, co je ISŽK. Už to mám. IKSŽ - Institut komunikačních studií a žurnalistiky. Něco jako novinařina. No to je ještě horší, než jsem předpokládala. Už mě neudivuje návrh ODS na výstavbu bioplynky v městské zástavbě a zabetonování náměstí.
Jméno:Jan
Datum:15.09. 15:13
Titulek:předvolební heslaodpovědět
Na Náměstí na mě poulí oči pan Štěrba a vyzývá mě, abych šel do TOHO s nimi. Nerozumím tomu. Do čeho mám jít? Do kšeftů nebo do politiky? O něco dál nám slibuje Budoucnost cirkusové představení s legrací. Tak to už nám předváděli předešlé čtyři roky. To mi stačilo.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.09. 08:38
Titulek:předvolební kampaňodpovědět
Všude, kam pohlédneme, jsou plakáty a samolepky na lampách Společně pro Neratovice: Kroužecký, Štěrba, Zika. Ukrajinec Kroužecký, který okamžitě nechal ušít ukrajinskou vlajku a bez schválení zastupitelstvem ji vyvěsil u radnice - vlajku cizího státu, jako bychom byli okupováni. Jednu chvíli tam byla jenom ona, to když vybledlá a zamuchlaná česká vlajka musela být sundaná, než pořídili novou. Bez schválení zastupitelstvem nechal zrekonstruovat holobyty u Spolany za půl milionu, obyvatelé už zařízení začali devastovat Ano, pro pana Kroužeckého nejsou na prvním místě naši obyvatelé, ale Ukrajinci. Jaký je demokrat, dokázal na zasedání zastupitelstva, když mi, jako zastupitelce, nechal 3x vypnout mikrofon, protože se mu nelíbilo o čem chci hovořit. A nyní hlásá, že je tu pro Neratovice. Jak si vedl jako starosta, raději nemluvit. Vedle něj seděla paní Mrzílková a napovídala mu, co má dělat. Pan Štěrba čtyři roky pomalu ani nepromluvil, pan Zika byl v zastupitelstvu jen díky tomu, že starosta vystrnadil paní Landovou, která se nechovala podle jeho představ. Pan Zika se taktéž neprojevil, i když ho koalice schválila do rady. Ti tři tady chtějí zvítězit. Pánbůh nás opatruj. A k tomu Neratovice jinak, Mise a ODS.
Jméno:Honza
Datum:17.09. 10:43
Titulek:taky jich mámodpovědět
Plné zuby,kašpárků pochlebných a slibotechen.Dám hlas Vám.Tyhle lháře nemůžu ani cítit,měli by chodit kanálama a ne lézt na ploty.
Jméno:nevolič ODS
Datum:17.09. 12:55
Titulek:dotazodpovědět
Mohl by mi někdo z modrých ptáků vysvětlit co chtěl jejich brněnský soukmenovec p.Šimoník vyvolat svými slovy po demonstraci 3.9. Kromě řady vulgarismů
nejtěžšího kalibru zazněla údajně i výzva ke střílení do lidí.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:22.09. 07:59
Titulek:Bioplynová stanice vymyšlená hlavami ODSodpovědět
Největší hovadina na volebních programech je bioplynová stanice z pera ODS. O něco méně zrůdná je cyklostezka podél Kojetického potoka v místě současných a bývalých mokřad a ÚSES - čili průchod krajinou pro zvěř a spojení přírodních ploch, navržená Specíál Neratovice A. Proškové. pokud se týká bioplynové místo polikliniky u Spolany: byla by v zastavěné části města, materiál na výrobu metanu intenzivně smrdí, kam až bude smrdět???, kogenerační jednotka produkuje hluk!!, materiál se bude muset vozit přes město - kudy? Ulicí kpt. Jaroše nebo kolem Labe ulicí Přístavní k biostanici? Městem. Zbytky biomasy z fermentorů, v nichž je vyroben bioplyn, se bude odvážet stejnou cestou na pole jako hnojivo, cca 30 000 m3/rok. Opět přes obydlenou část města. Mimo bioplyn se může vyrábět elektřina a tudíž i teplo. Do nádrží se naváží biomasa všeho druhu - z rostlin, siláže, kejdy, trusu kuřat a slepic, odpady z jatek...cca 25-30 000 tun ročně. To je hodně, nebude stačit to, co tady FCC nahobluje na trávnících a ořeže na dřevinách, samozřejmě co nejvíc, aby se to vyplatilo. Všechny biostanice jsou umístěny MIMO obce, ve volné přírodě, v zelení. Nejbližší stanice je v Chrástu u Poříčan. Dejte si pozor na volbu ODS, vzpomeňte na devadesátá letech a na to, o co náš stát přišel.

Znovu opakuji, nikde, NIKDE, není bioplynová stanice tak blízko zastavěné a obydlené části města.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz