Názory k článku

Co nás čeká a nemine…volby do zastupitelstva se blíží

Jméno:Jana
Datum:02.09. 06:08
Titulek:budu volit tyodpovědět
Co se osvědčili a něco pro město udělali.Žádné nové pseudostrany s odnoží na radnici a Hmyzuzdarovou.žádné čutálisty,sportovce a existence,co by byly jen rády u korýtka.To tu zas bude prapodivných opálených existencí,které jsme tu nikdy nepotkali.Proč asi,co myslíte??!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.09. 07:54
Titulek:doplním hodnocení volebních programůodpovědět
Omlouvám se, v době, kdy jsem článek psala, nebylo možné některé programy dohledat na internetu. Teprve včera jsem dostala do schránky Listy s přehledem všech kandidátek a jejich programů, ale v té době už byl můj článek připraven ke zveřejnění. Takže nyní se pokusím se doplnit své hodnocení a zveřejnit jako samostatný článek. Je to jen můj názor vycházející ze zkušeností z mnoha let pobytu v komunální politice. Fakt je, že mnoho stran své programy neplní a někdy to ani nejde, situace se změní a to, co vypadalo nadějně, se časem jeví jako nesmysl. Což je třeba v současné době. Na druhé straně je někdy zase nesmysl urputně trvat na plnění programu ve chvíli, kde je zřejmé, že se situace radikálně změnila.

Jméno:Eva
Datum:03.09. 08:57
Titulek:Miseodpovědět
Slyšela jsem, že tajemník má v Misi i zeťáka. Nebo zeťák tajemníka...?
Jméno:Pavel Sanda <pavelsanda@neratoviny.cz>
Datum:05.09. 17:27
Titulek:Myslím odpovědět
Myslím, Anno, že nám v tom popisu Budoucnosti pro Neratovice dost křivdíš. Sama víš,co jsme dělali, jak a proč. Neměla jsi žádný rozumný důvod to napsat takto nespravedlivě.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:05.09. 20:02
Titulek:spolupráce s koalicíodpovědět
Dnes jsi se mohl přesvědčit, že s koalicí nelze spolupracovat ani se nimi domlouvat. Myslím tím bod 6, změnu územního plánu na výstavbu veřejně prospěšné stavby komunikace Luční, U zastávky, kterou vpašovali do bodu 10.1. Vždy počítají s tím, že si něčeho opozice nevšimne a oni to prosadí. Devět metrů širokou komunikaci (6 m silnice + 2 chodníky) bez jediného kouska zeleně.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz