Názory k článku

Neratovické koupaliště jen pro bohaté?

Jméno:Sup
Datum:17.07. 10:13
Titulek:Máloodpovědět
Za mě je to stale málo a jen doufam ze nové zastupitelstvo navrhne zdražení a prestane dávat volne vstupenky.
Jméno:Alena
Datum:18.07. 06:47
Titulek:Volné vstupenky?odpovědět
Oni dávají volné vstupenky? Kdo je dostává, důchodci? Snad že ne ti, co se opalovat ani nemusí.
Jméno:Jan
Datum:18.07. 17:34
Titulek:To snad neodpovědět
Paní Aleno nebuďte líná a nečekejte na to ze to za vas nekdo nebo pani Spevackova vybeha. Ano davaji staci si jen dojít na úřad podat žádost a je to. Pokid si dobře pamatuji bylo to schvaleno jednomyslne jak opozici tak vsemi zastupiteli.
Jméno:Markéta
Datum:19.07. 06:13
Titulek:volné vstupenky nejsouodpovědět
To co říkáte, žádné volné vstupenky na koupaliště nejsou. Ověřte si to, než sem dáte takový blábol.
Jméno:Jan
Datum:19.07. 11:18
Titulek:co dodatodpovědět
Hloupý kdo dává a hloupější kdo nebere. Nema smysl se s vami dohadovat, dale si chodte za penize je to jen dobře, ja chodim jiz nekolik let zdarma a aspon nekdo mi to zaplati, jste dobra duse diky.
Jméno:Dr. Novák
Datum:18.07. 09:00
Titulek:ceny pro lidiodpovědět
Dobrý den,
ceny to vskutku nejsou malé. Pamatuj doby, kdy lidé doslova trávili na koupališti léto, denně si tam zajeli se osvěžit v parnech. No to by si dnes dovolit mohli leda milionáři.
Podobně tristní je to v Kralupech i na Mělníku - vstupné 120,- respektive 130,- dospělý, 70,- resp. 100 děti.
Oni asi všechno posuzují pohledem svých platů.
S úctou
Dr. Novák
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.07. 13:18
Titulek:nahrabat, nahrabatodpovědět
Mám dojem, že nic neposuzují, jen nás plánovitě ždímají. Ať lůza platí, od toho tady je. Oni přece na koupaliště nejdou, mají své bazény a cesty k moři. S jachtou, samozřejmě. Když už se vyškrábali mezi šlechtu, musí to dát zřetelně najevo. Hmyzu a nepovedenému podnikání zdar.
Jméno:Lenka
Datum:19.07. 04:31
Titulek:něco je v tomhleodpovědět
Městě dlouho shnilého.Dříve obyvatelé města i okolí užívala zatuchlého koupaliště za "pár babek! a dnes aby se koupala pomalu v Labi,jaké nasadila ceny.Není to divné???!Bohatší a příjmově vyšší si mají koupaliště užívat??! Z nízkopříjmových daně nejdou??! Tohle a předchozí vedení už nevědí co by kde pos....Za chvíli i platit,že vlezeme do krámu,k doktorům,děs...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.07. 07:42
Titulek:je mnoho shnilého....odpovědět
Ano, Lenko. Máte pravdu. Proč by chodili na koupaliště boháči nebo lidé bydlící v rodinných domech, ti mají své (i velmi) rozsáhlé bazény na zahradách, někteří i přímo v budovách. Nemají důvod chodit na koupaliště. Veřejné koupaliště je právě pro tu vrstvu obyvatel, většinou z paneláků, která nemá jinou příležitost. Mimochodem, na koupališti je sice spousta zábavných prvků, ale minimum plaveckých drah, a právě ty by měly mít přednost. Pokud se týká služeb, je to bída. Jednou okýnko. Na mnoha koupalištích jsou stánky - s nápoji zvlášť, zvlášť se zmrzlinou, s pochutinami, i restaurace jsou k dispozici. I v Nera byla restaurace otevřená pro lidi na koupališti, to mělo otevřeno do pozdních hodin. Nyní? Do sedmi večer a utrum. V takových vedrech by se lidé určitě rádi ještě večer vykoupali za pár kaček. Jsou koupaliště, kde jsou večer koncerty a jiné programy. Tady jako by nikdo neměl žádný nápad; podívejte se na programy během prázdnin na Mělníku. U nás v kulturáku řediteluje jeden ze Svobodů z ODS, raději nebudu hodnotit. Dům dětí a mládeže jak bysmet. Trafiky, trafiky, trafiky. A kdo na to doplácí? Občané.
Jméno:Jarda
Datum:18.07. 14:15
Titulek:Bazénodpovědět
A co Vám brání si udělat vlastní koupaliště. Kupte si pozemek, nechte si tam vybagrovat a zapostit bazény, sekejta kolem trávu, starejte se o šatny a záchody, vodu dezifikujte, nechte ji kontrolovat hygienou, zaplaťte personál apodobně. Pak dejte vstupné 10 kč na den a budete mít narváno. A než začnete, tak se zeptejte kohokoliv, kdo má doma malý bazán kolik to v dnešní době stojí. Pak zjistíte, že takové keci nemá cenu psát. (chleba stál dřív taky 4 Kč, benzin 8 Kč apod., ale žijem v jiné době Bohužel)

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz