Názory k článku

Holobyty u Spolany byly zrekonstruovány pro Ukrajince

Jméno:Karel
Datum:17.06. 03:38
Titulek:furt si říkámodpovědět
Proč naše vláda a vedení jsou v tomto směru tak aktivní,co v tom bude...Diktát Bruselu nebo něco jiného,"tučného".Tohle nemá žádnou budoucnost solit cizím z peněz,které do oběhu nepřispěli.Těm,co to ani nepotřebují a nehlídá se to.Já už se bojím vylézt do města,busu,zajet si do Prahy..ještě pojmenovat ulice jak za protektorátu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.06. 07:09
Titulek:je to tak odpovědět
Už se na tom pracuje.
"Moskevská, Ruská, Žukovova nebo Koněvova. Česká města kvůli ruské invazi na Ukrajině ve velkém přejmenovávají ulice, které odkazují k Rusku. Praha na truc změní název v části Korunovační ulice, kde sídlí ruské velvyslanectví, na „Ukrajinských hrdinů“. K přejmenování ulic se chystají i další města, třeba Česká Lípa. Místní z nápadu nejsou nadšení, kvůli změně občanek a jiných dokladů budou muset běhat po úřadech".
Jméno:Dr. Novák
Datum:17.06. 08:42
Titulek:lidskostodpovědět
Dobrý den, paní magistro,
tentokrát, cela vyjímečně, si s Vámi dovolím nesouhlasit. Myslím, že ukrajinští občané, kteří budou ochotni bydlet v takto nehezkém místě města v takto jednoduchých podmínkách, jsou opravdu chudáci, pro které to je jedna z mála možností, jak před válkou či jejími důsledky utéct. Myslím, že za tu částku, která jinak odpovídá zhruba rekonstrukci jedné bytové jednotky po nepřizpůsobivém občanovi, toto projevení účasti a lidskosti stojí.
S druhou částí úvahy, že se pan starosta Kroužecký zhlédl více v pomoci Ukrajině, než v péči o město, jsem s Vámi již zajedno.
Přeji krásný slunný den!
Dr. Novák
Jméno:Jana
Datum:17.06. 16:42
Titulek:existuje spousta neziskovekodpovědět
Nevím,proč nepomáhají ony??!Proč musí města ze svých rozpočtů??!Našim lidem nikdo nic nedá,ani Moravanům po tornádu.Lidé se propadají do chudoby,nezvládají inflaci.Kdekomu zvenku je náruč a kasa otevřená...

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz