Názory k článku

Do města čmelák nepatří, řekla vedoucí odboru životního prostředí Mgr. L. Syrová

Jméno:Vaclav Kostal <kostav691@email.cz>
Datum:16.06. 22:23
Titulek:a co ty plinyodpovědět
dobry pani zpevackova a myslela jsi na to ze pani magystra mohla mit starosti o cmelaka aby nezral cely den ti svynstva ci nam tady ty auta cudi? ti vyfukove pliny a to jako nevadi? A co ti bodlaky v detskejch nozickah cestou ze skoli to nejde vymotat ani v pracce: A jak jezdi starosta do prace autem a bydly za rohem a co jeho svagrova koupila novy auto a z jakejch penez?!!!:(:! Udelej tam poradne poradek budu volit at dostanete. na urady!
Jméno:Dr. Novák
Datum:07.07. 07:13
Titulek:čmelákodpovědět
Dobrého dne přeji,
dovoluji si konstatovat, že paní magistra je zřejmě mimozemšťan. Jiná města již například neholí trávníky až k zemi, nechávají je divoce růst či nechávají pro zachování tzv. biodiverzity alespoň nesečené ostrůvky. Zato v Neratovicích... Škoda mluviti.
Přeji hezký den!
Dr. Novák
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:07.07. 08:21
Titulek:údržba zeleně a mizející polétavý hmyzodpovědět
Pane doktore Nováku, děkuji za zřejmé projevení sympatií v souvislosti s tzv. údržbou zeleně. Bohužel, mnoho obyvatel města ustrnulo v minulém století (včetně všech lidí ve vedení města a úřednice Jelínkové na odboru životního prostředí, o vedoucí ani nemluvě) a vůbec si nevšimlo, jak nám katastrofálně mizí létající hmyz. V jiném městě bych byla hýčkaná, tady jsem za mimozemšťana. Je si ovšem nutno uvědomit, že vedení města vnímá své úspěchy přes pohled do peněženky a vybudovaná vždy nějak zpackaná velkolepá díla. Do ničeho si nenechá kecat, od nikoho.
Jméno:Alena
Datum:07.07. 10:57
Titulek:Vyjádření opravduodpovědět
hodné člověka ze stáje SPD na jakékoliv úrovni. Jen paní Spěváčková studovala vysokou školu. Ta však není patent na rozum a ani přibývající věk nelze brát za moudra, dle kterých bychom se měli do budoucna řídit. Prostě komunita tohoto hnutí je vždy a stále v opozici a věční kritici všeho všeho všeho a všude na všech úrovních veřejného života!!!
Jméno:Alča 2
Datum:07.07. 14:10
Titulek: k pí Aleněodpovědět
a z jaké stáje pocházíte Vy ? Zřejmě si myslíte, že jedině Vy a Vám podobní máte Všeználkovský názor. Ještě že tu je např. Vámi kritizované hnutí SPD , které se dovede postavit dnešním korupčníkům a nejhorší vládě od doby Císaře pána !
Jméno:jak
Datum:07.07. 16:32
Titulek:postavit??!Ha!odpovědět
Jsou všichni stejní,jen se derou ke korytům.Proč by měli být výjimkami,co by z toho měli???!A teď tu o Perníkové chaloupce.
Jméno:Alča2
Datum:08.07. 04:26
Titulek:takodpovědět
tedy začněte vyprávět ... to budeme koukat...
Jméno:Karel Svoboda
Datum:18.07. 00:39
Titulek:Do města čmelák nepatří???odpovědět
Na základě čeho to paní Syrová tvrdí? Je na to snad nějaký předpis? Pokud ano, tak je to absurdní. Cožpak je čmelák lidem nebezpečný? Naopak, je to důležitý opylovač, který lidem pomáhá, a proto by lidé měli pomáhat čmelákům, jak jen lze. Ten výrok je vážně nekompetentní.
A co se týká Kostomlatského sadu, měly by spíš být přejmenovány na Kostomlatského paseku. Byly zanedbané, ale v porovnání se současným stavem to bylo pořád lepší nežli nynější prázdnota a suchopár. Je nepochopitelné, proč nebylo možné zachovat víc dřívější zeleně a proč se musela v takovém rozsahu likvidovat, když je pro místa jako Neratovice tak cenná.


přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz