Názory k článku

Město je opět rozkopané

Jméno:Marta Doubravová
Datum:06.06. 16:40
Titulek:Je to marné...odpovědět
.. a všude stejné. Spousta lidí žije v domnění, že voda se vyrábí v kohoutku, kterým stačí otočit. Nežijou v souladu s přírodou, nezajímá je utrpení zvířat a rostlin a nedchází jim, že i oni jsou součástí přírody a že až všechno zničíme, tak prostě chcípneme. Jen škoda, že společně to odnesou i ti, kteří to nezavinili (zvířata, rostliny a cca 5% normálních lidí).
Jméno:Jana
Datum:12.06. 04:04
Titulek:skvělé!odpovědět
Tohle říkám i já,nemá to chybu.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.06. 14:22
Titulek:soulad s přírodou -to řekněte starostoviodpovědět
Jenže rozvojové země (a nejen ty, podívejte se na naše vedení) vám kašlou na soulad s přírodou, chtějí být bohatí jako Amerika a mít vše, co mají oni. Množí se jak kobylky a nikdo, opakuji nikdo jim v tom nezabrání. Zatímco Evropa vymírá, oni doslova bobtnají. Spotřebovávají zdroje a nemají zájem o nějakou šetrnost. EU se naopak zbláznila s green dealem a to nás povede do totální bídy. Před chvílí ministr Lipavskou blouznil něco o elektroautech, inu pirát...Vlastně do toho epidemie, válka, sankce proti Rusku, které my odneseme. Průšvih je, že kdybychom chtěli odejít z německé burzy s energiemi, může se stát, že nám Německo odmítne prodávat ruský plyn, na němž jsme z 95 % závislí a nemáme za něj náhradu. Pokud k tomu dojde, pak se zhroutí celý stát, průmysl i zemědělství a veškerá odvětví. Pokud umrzneme, ani nás nespálí v krematoriích. To nejsou moje názory, ale lidí, kteří do toho vidí.
Jméno:Anna Spěváčková, zastupitelka za SPD <spevackova@seznam.cz>
Datum:16.06. 20:41
Titulek:je to jinakodpovědět
Omyl. Výkopy nejsou dvoje - pro T-mobil a vysokorychlostní internet, ale veškeré výkopy jsou pro T-mobil, který bude provozovat vysokorychlostní internet. Včera nám to na zasedání zastupitelstva oznámil starosta Kroužecký.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz