Názory k článku

Je touha po míru alibizmus aneb kdo neprožil válku a nezná ji ani z vyprávění, musí si ji sám prožít?

Jméno:Karel Svoboda
Datum:23.05. 03:43
Titulek:Být pro mír nestačí.odpovědět
Paní Spěváčková, vaše vzpomínky nemění nic na tom, že současné Rusko je agresor, který rozumí jen síle a kterému je třeba se postavit, protože jinak svobodným zemím, které dříve ovládalo, jejich nabytou svobodu zase vezme. V porovnání s vaší reakcí tomuto jádru věci Petr Vrána na rozdíl od vás rozumí lépe nežli vy. Válka je zlo a kdo ji vyvolává, je zločinec. Kdo se zločinci brání, je statečný a je mu třeba pomoci. Pokud v tomhle nemáte jasno a mezi oběma válčícími stranami nevidíte tento zásadní rozdíl, je výrok Petra Vrány zcela na místě.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:23.05. 05:53
Titulek:odpověďodpovědět
Pane, možná Svobodo, je absurdní věřit, že by Rusko napadlo satelitní státy Sovětského svazu. Pokud se nás týká, asi jste si nevšiml, že většina našeho vynikajícího průmyslu buď zkrachovala či byla odkoupena různými cizími majiteli a nám už prakticky nepatří NIC. Zemědělství je na huntě (jestli tomuto slovu rozumíte), pole jsou buď zastavena nebo degradována, strategické suroviny a zdroje nám nepatří, ty byly také zprivatizovány. Vzdělání upadá, učňáky - zvláště technické obory - kde je jim konec, zlaté české ručičky zmizely v dáli. Naše země je rozkradená, zbídačelá a prakticky na mizině. A bude hůř. Kdo by o nás měl zájem. EU v čele s Německém nás odsoudilo do role montovny a vůbec. Pro mne je Petr Vrána mladý, velmi nezkušený člověk, který toho zažil moc málo a ještě se má co učit. Mám pocit, že jako poslanec Banda, který nikdy nepracoval, míří do politiky, kde se chce uchytit a celoživotně působit. Možná se mýlím, ale máme ještě v ústavě svobodu slova, ne?
Jméno:Profesor
Datum:25.05. 12:37
Titulek:ditazodpovědět
Kdo je ten Vrána? Pořád o něm píšete, ale díval jsem se na web města a v zastupitlstvu není. Tam je jenom stará firma Hrodek.

A víte o něm něco víc? Třeba jestli náhodou nemá firmu, která obchoduje s úřadem?
Jméno:Bořek
Datum:23.05. 06:44
Titulek:každý má názorodpovědět
Žijeme v tragické době, kdy si kdejaký neumětel dovolí mluvit do problémů, jimž nerozumí a rozumět nemůže, kdy si kupříkladu kdejaký august dovoluje blábolit své omezenosti do veřejného prostoru.
Jméno:Jiří
Datum:25.05. 08:17
Titulek: odpovědět
A tenhle debil se ještě sere do politiky, kde chodí škodí. paní Spěváčková, odhlasujte mu na zastupitelstvu povinné práce, ať se nenudí a přestane vymejšlet píčoviny
Jméno:jste
Datum:25.05. 18:11
Titulek:oba stejníodpovědět
Jeden za 18,druhý bez 2 za 20.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz