Názory k článku

Kdo dovolil rozkopat město, zničit zelené plochy, poškodit stromy a keře, a kdo je uvede do původního stavu?

Jméno:jj
Datum:15.05. 05:14
Titulek:ano,velké akceodpovědět
Mají v téhle hroudě zelenou před běžnou údržbou a péčí.A tak při tak vysoké a velké akci se ohledně financí naskýtá spousta otázek...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:15.05. 07:58
Titulek:výkopy a něco o volbách...odpovědět
Výkop u břízy je už zasypaný. Na povrch je nasypaná ornice kdo ví odkud. Takže očekávejme po celém městě pásy a plochy plná plevelů místo smysluplných bylin. Jak jsem už napsala, mám schované dva odseknuté kořeny z břízy. To bude na zasedání křiku, odkud jsem je asi sebrala!!! Občané, nezapomeňte, na podzim budou volby. Údajně bude moc moc kandidátek, dokonce se prý už tvoří jakési koalice z pidistran, které by lidé nevolili ani náhodou. Inu, příklady z nejvyšších kruhů táhnou. Až parlament schválí korespondenční volby, to se bude pěkně falšovat. Nakonec, ono to jde i bez nich. Ti, co jsou u moci, se jí nebudou chtít vzdát a ti, co u ní už nejsou, se tam budou opět chtít dostat. To víte, peníze a moc jsou mocná lákadla.
Jméno:Roman
Datum:18.05. 03:56
Titulek:T-Mobileodpovědět
Tak to s vámi vypadá, že kdyby T-Mobile nebyla německá firma ale ruská, tak tu místo povykování budete celou věc chválit. Ostatně, co jiného se dá čekat od takových, kdo kandidují za Putinem placenou SPD?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:18.05. 07:02
Titulek:zdroj informaceodpovědět
Co si zase vymýšlíte? Jak víte, co bych dělala?
Prosím, uveďte zdroj informace, že SPD je placená přímo Putinem. Pokud to neuděláte, obrátím se na pana Okamuru, aby věc řešil.
Jméno:Jitka
Datum:22.05. 07:39
Titulek:město je odpovědět
Jako tankodrom,díry jsou laxně zasypané,chodníky a komunikace křivé a nebezpečné,hrozí mnohde úraz.Na některých místech se válí hromádky písku a drobného štěrku,které uklidí asi PánBůh.Nikoho z vedení to asi netrápí.nyní jsou všude letáčky od T-Mobilu na návštěvy OZ a uzavírání smluv.To je moooc důležité ....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz