Názory k článku

Vedení města dalo novým územním plánem obyvatelům ránu pěstí

Jméno:Rostislav z Lobkovic
Datum:02.03. 07:02
Titulek:územní plán a nepravdyodpovědět
Proč píšete nepravdy paní Spěváčková? Zahrádky, přístaviště atd. Přečtěte si nové březnové listy radnice a tam starosta jasně, pravdivě a srozumitelně vysvětluje, jak to je. Přesně takto postupovalo Nerahnutí na svých stránkách. Ale když vše starosta vysvětlil, tak článek ze svých stránek potichu stáhlo a jede se dál. Nechápu co tím sledujete? Ale asi to nevíte ani vy sama.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:02.03. 13:40
Titulek:znovu vysvětlení a dotazodpovědět
Jaké nepravdy? Popisuji to, co je na velkém výkresu nového územního plánu, jen jsme zapomněla na Pŕotipovodňové zábrany kolem Mlékojed. Platí to, co je na územním plánu. A na něm je přístaviště u louky v Lobkovicích, PPO kolem Mlékojed, využití ploch zahrádek k výstavbě a likvidace zahrádek pro obslužnou komunikaci Na Výsluní, dále 135 ha orné půdy zasažené záměry ÚP, parkoviště na sídlišti na plochách se stromy a keři atd. Tomu snad rozumíte. Pokud se nyní jedná o jakýchsi změnách pod podmínkou hlasování s koalicí, pak je to zatím zahaleno v mlhách. Nikde není záruka, že současní koalice splní své sliby. Na jednání nebyla přizvána paní Vojtová za KSČM a to mi vadí. Je to nespravedlivé. A teď mi ještě na závěr vysvětlete, co jste mínil tím, že cosi tím sleduji a a co sama nevím. Jste jako špatná Sibyla.
Jméno:Neratovák
Datum:02.03. 13:14
Titulek:k paní Landovéodpovědět
Je smutné a ostudné, jak koaliční "kolegové" nátlakem a psychickým deptáním donutili pro ně nepohodlnou paní Landovou odstoupit z pozice zastupitelky.
Zapamatujte si to pro podzimní volby.
Jméno:Marie
Datum:03.03. 07:49
Titulek:opozice x koaliceodpovědět
Paní Landová po celou dobu mandátu nevěděla ke komu se připojit. Jestli ke koalici a nebo opozici. Ale výplata, kterou dostávala po celou dobu, jako radní ji nevadila. Kdyby se jí Kroužecký nebál, tak by ji vyměnil už dávno. Ale na to neměl koule. To by se za vládnutí Lida a nebo Mrzílkové nestalo.
Jméno:občan Lobkovic
Datum:03.03. 12:45
Titulek:reakceodpovědět
Ztotožńujeme se s panem Rostislavem Vebrem. Nemáme důvod nevěřit slovům starosty města ,který se jasně, s rozhodností a srozumitelně veřejně vyjádřil na březnových stránkách " Listů města " k současné situaci ohledně výstavby přístaviště na lobkovické louce s určením, že bude jeho stavba zařazena do původně uvažované lokality pod jezem. V tom smyslu písemně jednal i s Ředitelstvím vodních cest ČR a stavebním úřadem o změně této lokality.
Tolik jako reakce na připomínky paní Spěváčkové.
Jméno:Občanka Lobkovic
Datum:03.03. 23:25
Titulek:Chá,cháodpovědět
Papír unese vše. A co si na kom vezmete po volbách!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz