Názory k článku

Bude schválen nový problematický územní plán?

Jméno:Hnutí
Datum:12.02. 17:33
Titulek:Úterýodpovědět
Tak je potřeba hlavně zmobilizovat všechny ty zahrádkáře, veslaře a mlíkojeďáky aby přišli,těch se týká nejvíc. Tak by měli přijít a vyjádřit se a ne posílat za sebe delegaci o dvou lidech.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:12.02. 21:12
Titulek:územní plánodpovědět
Ano. Lobkovičtí vědí, že je v ÚP přístaviště u louky navzdory tomu, že zastupitelstvo pověřilo starostu města jednáním s Povodím Labe o umístění přístaviště U žebráka. Předsedovi zahrádkářů panu Dusbabovi jsem telefonovala, slíbil, že osloví zahrádkáře. (Bohužel, někteří lidé jsou zcela lhostejní k těmto tragickým zprávám, nechápu to. Oni věří, že jim to přece Lenka, Roman a Marek neudělají. Asi jako židé v Německu věřili, že Áda je nezradí, když ho podporovali finančně!)). Mlékojeďáky by měla oslovit Míša Landová, ji místní volili.
Jméno:Jakub
Datum:17.02. 15:33
Titulek:územní plánodpovědět
Jak dopadl územní plán paní Spěváčková? Schváleno x neschváleno ?
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:17.02. 18:59
Titulek:jak skončil územní plánodpovědět
Nebyl schválen!!!! Já se omlouvám, že jsem se ještě nedostala ke zprávě ze zasedání. Hodně práce a rodinných povinností. Takže územní plán schválen NEBYL. Údajně ho rada, která zasedala před jednáním, stáhla z programu. Koalici totiž chyběl jeden hlas, paní Landová chyběla. Zajímavé bylo, že na jednání nebyl připraven velký výkres ÚP, který tam měl být, nebyly k dispozici ani všechny potřebné dokumenty. Je tedy zřejmé, že stažení bylo připraveno už dříve, než se rada sešla. Inu, jako obvykle je skutečnost jiná, než je nám oznámeno. Ale my víme, kdo tam vládne a rozhoduje. Nebyl schválen ani program, starosta měl zasedání rozpustit a poslat zastupitele domů. Nakonec ale vyhlásil podle jednacího řádu dohodovací řízení, jehož se zúčastnil jeden zástupce za volební stranu. NeraHnutí bylo prohlášeno za jednu stranu, ačkoliv se rozpadlo do dvou subjektů, takže je zastupoval pouze P. Šanda. Za SPD jsem se samozřejmě zúčastnila jen já, paní Vojtová byla na on-line a nebyla přibrána. Tedy pokud vím. Nakonec bylo dohodnuto, že, ač program schválen nebyl, proberou se další body mimo územní plán. K programu: ačkoliv jsem včas poslala dva návrhy do programu - jednak vyjmutí lesíku u nádraží včetně předpokládaných výdajů z rozpočtu pro rok 2022 (opět se v něm uvažuje o tzv. revitalizaci = zničení, ačkoliv nám lesík nepatří), jednak pověření kontrolního výboru zabývat se činností redakce Listů v souvislosti s cenzurou tohoto periodika (odmítla mi zveřejnit článek, opět je to výsledek rozhodnutí L. Mrzílkové), bohužel, body nebyly schváleny. To je beznadějné. Koalice to dělá schválně. Členové jsou disciplinovaní. Oni by také vzpouru řádně odskákali. Jelikož celý program nebyl schválen, bylo to stejně jedno. Podám návrhy znovu.
Jméno:Jarda
Datum:22.02. 09:20
Titulek:územní plán bude schválen odpovědět
Paní Spěváčková, to víte, že územní plán bude schválen v současné podobě včetně přístaviště u louky v Lobkovicích, protipovodňové ochrany Mlékojed, zastavění zahrádek, zřízení parkovišť na sídlišti místo zeleně, zabrání stovky hektarů orné půdy a dalších ploch. Paní Landová složila mandát a na její místo nastoupí ambiciózní Jakub Zika. Koalice má tím zajištěných 11 hlasů a opozici k ničemu nepotřebuje. Mějte se dobře a držte se.
Jméno:Pavel
Datum:23.02. 18:00
Titulek:odchod Landovéodpovědět
Tak sláva. Konečně Landová skončila. Po celou dobu mandátu nevěděla kam se má přiklonit. Jestli ke koalici a nebo opozici. Nevěděla kde bude mít větší prospěch. Volby se blíží. Na kandidátku za Společně Neratovice ji už ostatní nechtějí, tak ji zbývá jen kandidátka Nerahnutí. Tam ji určitě vezmou. Po odchodu Šandy a spol z Nerahnutí budou potřebovat na kandidátku nové členy.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz