Názory k článku

Pietní akt k výročí vzniku samostatné republiky po neratovicku

Jméno:Míša
Datum:03.11. 04:54
Titulek:je to hanbaodpovědět
Ale musíte si uvědomit,že tohle jsme si tu "vypěstovali" a trpíme sami.Každý jen nadává a se vším se otáčí na Vás,sám pro dobro věci neudělá nic.Samá ovce,polonegramoti a pár inteligentních a vzdělaných co s radnicí sympatizuje.Těch čistých,co to myslí s nimi vážně a neočekávají žádné výhody je málo.Tak se nedivte,lepší to tu už nebude.Nedávno běžel v TV spot o znečišťování ovzduší.Naše Spolana opět "vede" prim.Opět "překvapivě".Na starých zátěžích se dost zapracovalo,ale máme tam stále PVC a další,co nám budou život otravovat ještě dost dlouho.Ne vždy jdou rezidua karcinogenů a dalších úspěšně likvidovat.Pak je i vůle.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:03.11. 07:01
Titulek:sympatie k radnici?odpovědět
Jste si jistá tím, že pár inteligentních a vzdělaných sympatizuje s radnicí? O tom bych pochybovala. Pokud by přece jen sympatizovali, pak se stačí podívat na přenos ze zasedání a je po sympatiích. S radnici sympatizují developeři, kterým město z určitých důvodů, které není radno vyslovit, vychází vstříc, straníci z "vládnoucích" stran, pár důchodců s uvažováním z Rakouska-Uherska, co s úctou vzhlížejí k vrchnosti, majitelé mnoha aut, jimž radnice umožňuje parkování zdarma a dokonce jim staví parkovací místa, na něž nemají nárok, někteří majitelé bytů, jež radnice zprivatizovala, rodinní příslušníci a kamarádi, a málem bych zapomněla na stavební a zahradnické firmy, jimž radnice zprostředkovává kšefty...
Jméno:Dr. Novák
Datum:13.12. 10:45
Titulek:developeřiodpovědět
Dobrý den,
nevím, jaký je vhodný ekvivalent cizího slova developeři. Nicméně, pokuďto slovu dobře rozumím, developeři jsou ti, kteří něco vystaví. Jenže jaká výstavba se v Neratovicích koná? Staví se byty? Ne. Staví se pečovatelské domy? Ne. Staví se ordinace, polikliniky? Ne. Nic pořádného se za minimálně deset let, spíš déle, v Neratovicích nepostavilo. Za třicet let od převratu přibyla akorát nemocnice a odkladiště pro nepohodlné seniory a jeden bytový dům. Snad ještě konzumní krabice s čínským šmejdem a Lidl u Lobkovic. Toť z nové výstavby, u které lze alespoň vzdáleně vidět užitek pro obyčejné lidi, vše. Přijde mi tedy, že developeři (stavitelé, či jak to nazvat hezčím jazykem) se městu spíše vyhýbají.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz