Názory k článku

Trvalkové záhony jsou trvale zaplevelené

Jméno:Petr
Datum:23.10. 09:54
Titulek:spadané listí,úklid..odpovědět
Tak jsem se po 2-denní bouři prošel městem.Mazec.Popadané větve,klestí,rozfoukaný nepořádek a listí.Jsou místa,kde se člověk doslova brodí letitým netknutým nánosem nepořádku.Např.za starými obchody nánosy borovicového jehličí,nepořádek kolem kontejnerů kdykoliv tamtudy projdu.Děs-jak v Chánově.Dojíždím do Prahy a po okolí a tak mohu srovnávat jak se tam o své město,obec starají.tady hrůza.V Praze dnes a denně potkávám čety na úklid města.Uklízejí odpadky,ručně !!hrabou listí a trávníky,nedopalky na zastávkách atd..Tak jak je možné tady takový trvalý binec..??!!Hlavně ať mi nikdo nedává školení,že to tu dělají lidé.Ano,všude ten nepořádek dělají lidé a pak jsou ti,co to musí uklidit.Jaktože je to zde stále problém??!!Komu se v tom mumraji zde líbí??!!
Jméno:Honza
Datum:23.10. 15:12
Titulek:2-denní??odpovědět
Fičí ještě dneska.Máme čivavu a ta se nadzvedává když foukne.
Jméno:Jana
Datum:29.11. 14:13
Titulek:listí,úklidodpovědět
Meteorologové hlásí silný vítr.To zas bude něco.Všude se válí listí,volně nebo shrabané na kopkách.Spousta listí i v silnici pod parkujícími auty.Hrůza tohle město.Buď se nedělá nic anebo to nestojí za řeč.A platíme to z daní.
Jméno:Eva
Datum:30.11. 21:52
Titulek:Nepořádek odpovědět
To je hrůza jaké máme špinavé město
Spadane listí neuklizene.To se čeká až ho vítr někam nafouka? Takovou špínu jak v Chanove.To je na poslání fota do televize. Ať všichni vidí v jaké špíně se žije v Neratovicích.
Jméno:Jirka
Datum:01.12. 09:26
Titulek:jak vidíteodpovědět
FCC s radnicí to mají v paži.Přeplacený aparát.Na Mělníku,v Praze,Kostelci,v Líbeznicích,všude se uklízí a lidi v terénu.Tady klídek.Nebo vše spasí pak fukarama.Umělci.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz