Názory k článku

Covid sílí aneb „Sbohem, covide“

Jméno:Strašák
Datum:08.07. 12:29
Titulek:Bububuodpovědět
Hlavně strašit, protože vystrašení lidé se nejlépe řídí, že..
Tak seďte doma na zadku a dýchejte přes respirátor, ostatní už chtějí žít a jsem rád, že nošení dusítek už je jen z nutnosti a to ještě tak aby se neřeklo :) Konečně budeme muset přijmout to, že se toho nezbavíme a musíme se s tím naučit žít (stejně jako to již zaznívá v jiných zemích světa).. Nekonečné škrcení kohoutků ekonomiky není možné a tak budeme doufat, že očkování zamezí přetlakům v nemocnicích a ostatní budou muset nějakým způsobem nějak fungovat.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:08.07. 14:45
Titulek:co to mrtví a jejich příbuzníodpovědět
Myslím, že těch více než 30 000 mrtvých, kdyby mohlo, a jejich příbuzných, by vám od srdce řeklo, co si o vás myslí....Obezřetnost a opatrnost pomáhá lidem přežít, ať už jde o epidemii nebo tornádo či povodeň. Zřejmě jste mlád a myslíte si, že všechno zvládnete levou zadní. On vám ovšem život ukáže...
Jméno:Josef
Datum:09.07. 06:35
Titulek:chce to nebýt ovceodpovědět
A nevidět věci jednosměrně.Několikrát během pandemie jsme sledovali údaje,musím říct,že to byla zábava.Údaje skákaly snad podle konstelace hvězd,jeden den mrtví x a druhý den číslo o 50 méně,to samé jiné údaje.Věčně vypadával systém.Měli jsme neteř,pracovala přímo na Jipce.Museli udržovat mlčenlivost o Covid případech.Nemocnice hlásila plný stav a jipka byla obsazena z poloviny.Mám zato,že nemocnice za tu blamáž dostávily finance.Těch divných věcí v informacích se dělo podstatně více.A teď si to představte v měřítku celé ČR.Spousta chytrolínů s příchodem pandemie zjistila,že by se mohla na tom dobře napakovat a tak to vnímá i plno lidí.Hlavně hodně očkovat,kupovat dezinfekce,roušky a jiný materiál.A někdo musel mít o tomto dokonalý přehled.Kdo asi....???!!
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:09.07. 07:15
Titulek:jo, jo....to byl určitě Babišodpovědět
Hleďte se pane, co se skrýváte pod přezdívkou Josef, jeden náš příbuzný také nenosil roušku, nevěřil na covid a nakonec na něj umřel. Druhý dtto jako podle kopíráku. Jedna neteř něco pravila a už si myslíte, že za covid byly peníze navíc, ale jistě to nevíte. A to se mělo dít v celé republice, kdepak, v celém světě. V našem kapitalistickém světě jsou samozřejmě na prvním místě peníze a chytrolíni. Když jsem ležela po operaci v Motole, zhubla jsem tři kila za šest dní. Jídlo? Katastrofa. Rama, suchý chleba, čaj jako vymáchané ponožky, tvrdé jablko co nerozkousáte ani svými zuby, ne tak umělými. No nemocniční klasika. Ale na vozíku rozvážejícím jídlo ležel talířek s mozarellou, okurkem a rajčátky. Prý si pán připlatil. My socky jsme ale takovou možnost neměli. Ani nám to nebylo nabídnuto. Jen ti kuliši nebo jak jsou nazýváni. Takže dýchejte zhluboka, buďte obezřetný a nevytvářejte fámy. Zkuste si založit svůj web a tam se můžete vyřádit. Pokud se týká Babiše, platí daně v České republice. Až padne a nahradí ho číhající nadržení nadnárodní korporáčníci, neuvidíme ani halíř. Vše se přeleje přes hranice.
Jméno:Marek
Datum:08.07. 19:39
Titulek:co nás čekáodpovědět
Během měsíce převládne velmi nakažlivá indická mutace delta, je tu i další z jižní Ameriky zvaná epsilon a počkejte ke konci prázdnin, až se budou vracet pitomci z ciziny,to bude parádní epidemie.
Jméno:Petr
Datum:09.07. 04:42
Titulek:včera mluviliodpovědět
I o lambdě,mno za pár týdnů to bude pěkný koktejl.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:10.07. 08:13
Titulek:epidemie sílí....odpovědět
V pátek 9. 7. 2021 přibylo v Česku 278 nově potvrzených případů nákazy koronavirem. Potvrzuje se tak nárůst z posledních dní.
Jméno:Petra
Datum:11.07. 09:54
Titulek:mikrobioložka Peková:odpovědět
"Vakcinace proti "laboratorním šmejdům" je absurdní.

Pracoviště ve Wuchanu publikovalo své poznatky,Čína však ZAPŘELA genom,který klastroval do 1 ze SARS-virů,s největší pravděpodobností laboratorní.

"Ale aby se lidi nechávali očkovat proti laboratorním šmejdům,to mi příjde absurdní".
Jméno:Mirka
Datum:12.07. 06:19
Titulek:strašení?odpovědět
V Česku za neděli přibylo 147 nakažených, což je v porovnání s minulou nedělí nárůst o 41 případů.

Reprodukční číslo se za neděli zvýšilo na 1,46 ze sobotních 1,35. Číslo v posledních dnech roste, to znamená, že šíření viru nabírá na síle.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:19.07. 19:17
Titulek:kde je zakopaný pes? odpovědět
Podle webu obce.nery.cz je v Neratovicích za 14 dní 20 pozitivních. Stejný počet nakažených byl koncem května. Pak klesl na nulu a zůstal 11 dnů. Nyní počet zase roste. To je velmi varovná informace, podle sdělení laboratoří z 80% převládá indická mutace zvaná delta. Podobně velké Kralupy nad Vltavou hlásí 6, Mělník 5.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.08. 19:52
Titulek:Prognóza doc. Flégra na vývoj covidu19 odpovědět
Parazitológ Flegr: Do konca leta príde nová mutácia, na ktorú bude potrebná vakcína druhej generácie

https://www.youtube.com/wa tch?v=nwrecu7Z-0I

smažte mezery
Jméno:Anna Spěváčková
Datum:23.08. 08:42
Titulek:Počet pozitivníchodpovědět
Počet pozitivních v Neratovicích za posledních 14 dnů: 8. Je to nejvíce z Mělnicka. Mělník má 5, okolní města: Brandýs 8, Kralupy 4.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz