Názory k článku

Epidemie covidu-19 aneb lidé se přestali bát

Jméno:Simča
Datum:26.04. 11:47
Titulek:nedivte seodpovědět
Když začnete kontrolovat domácnost, také s zaměříte na nedostatky. To je přece normální.
Jméno:BT
Datum:26.04. 14:50
Titulek:Covidodpovědět
Je dobře, že jsou hřiště otevřena a lidé se přestávají bát, začíná se opět normálně žít. Zakazovat dětem pobyt venku je na hlavu :) Například na některých Prahách fungují celou dobu a bez problémů...
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:26.04. 15:23
Titulek:neneneodpovědět
Být vámi, tak bych tak nejásala....Určitá dávka skepse je na místě... pouze předstíráte, že žijete normálně. ale nad hlavou nám všem visí Damoklův meč. Pokud ne, ráda vám to vysvětlím.
Jméno:BT
Datum:28.04. 05:17
Titulek:Vy nic nevysvětlujteodpovědět
Já naopak jásám, poměrně normálním společenským životem žiji celou dobu, stýkáme se s přáteli, rodinou.. Nemusím nic předstírat, jsem mladý a rozhodně nemám v plánu nechat se donekonečna svazovat nesmyslnými nařízeními. Pokud se jakožto riziková skupina bojíte, seďte doma, nechte se naočkovat.. variant máte dost. Zbytek lidí nechte ať se zařídí po svém :)
Jméno:jarda
Datum:28.04. 08:02
Titulek:Jste mladýodpovědět
zdravý bezohledný sobec kterému je jedno, kolik lidí ještě zemře.Lidé bezpochyby chytřejší než vy rozhodli o zavedení omezujících opatření a díky různým omezencům se v tom plácáme víc než rok.Kdyby stát řádně trestal ty chytráky kteří žijí normálním (antirouškařským) životem mohl být už klid.
Jméno:GG
Datum:28.04. 08:52
Titulek:souhlasímodpovědět
nevím proč nám někdo podsouvá jen jeho názor.Jak je to s rouškami a dalším Covid materiálem víme všichni.Teď se v pudu sebezáchovy vlastního byznysu bude testovat u kadeřníků,manikérek a dalších nesmyslů.Testuje se někdo při vstupech do potr.obchodů??!Je jasný,že KDOSI má v potravinářství svůj byznys a holding.
Jméno:olga
Datum:26.04. 16:21
Titulek:nevysvětlujteodpovědět
Nejste epidemioložka a vševěd.Lidi už těch opatření mají dost.Např. v takovém Švýcarsku,Francii jsou obchody otevřené,jen prostě s omezením.Tady by to šlo také,kdybychom neměli dutých hlav ve vládě.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:26.04. 20:43
Titulek:lidé nejsou připraveni strádatodpovědět
Naslouchám přemýšlím a sleduji, co se děje. Vyvozuji závěry a zde se o ně s vámi dělím. Můžete si z toho vybrat co chcete. Jestli lidé mají opatření dost, jsou hloupí. Představte si, že vypukne válka (a není do ní daleko) a budeme se muset uchýlit do krytu (jeden mladík nevěděl, co to je...), Po týdnu bombardování lidé prohlásí, že už je to nebaví a mají opatření dost. Jak by to asi skončilo? No vidíte. Pokud se týká dutých hlav, je jich kolem nás dost. Vy mi nebudete říkat co mám dělat a já se vás nebudu ptát, jestli mám nebo nemám vysvětlovat. To je moje věc. Za léta učitelování vím velmi dobře, že vysvětlovat se musí, neboť mnozí lidé těžce chápou.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz