Názory k článku

Končí pan Zalabák ve stánku na sídlišti?

Jméno:Karel
Datum:07.03. 17:26
Titulek: jj od 9 k 5odpovědět
Tak to bychom měli.Ještě zlikvidovat boudu u pošty pana Hájka,zahrádky u Tesca a na Kojetické a můžem si to jít hodit.S tímhle vedením nás nic dobrého nečeká..
Jméno:Jaroslav
Datum:13.03. 15:53
Titulek:add blockodpovědět
Rád bych touto cestou poděkoval Aničce, za její příkladné sociálně společenské klima, které zde pro občany nabízí. Například Neratoviny již občan, který blokuje komerční reklamy neotevře. Tedy se Neratoviny připravily o cca. 10% vzdělaných čtenářů. Tento web je tak posledním zdrojem necenzurovaných novinek z dění v Neratovicích.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:13.03. 19:50
Titulek:děkuji....odpovědět
Dělám co mohu. Měla jsem představu, že město využije mých znalostí a dlouholetých zkušeností z ochrany přírody, ale hluboce jsem se mýlila. Vedení města nemá zájem od někoho si nechat radit. Pozve si na vše "odborníky", kteří udělají vše, co jim město zadá a nechají si za to zaplatit, i když se někdy jejich profesní hrdost bouří. Jenže peníze jsou peníze. Firem je mnoho a zakázek málo. A tak nám před očima vznikají mizerné projekty a postupně je zničeno vše, co se dá.
Jméno:doktor
Datum:14.03. 08:33
Titulek:pro jaroslavaodpovědět
Pán je vtipálek. "příkladné sociálně společenské klima" a "poslední zdroj necenzurovaných novinek".
Jste mě po ránu opravdu pobavil.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz