Názory k článku

Všimli jste si, jak přibývá odpadu?

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:12.12. 13:27
Titulek:ne na nástěnkáchodpovědět
Leták by měl být na kompostéru a hnědé popelnici!!!!!!
Jméno:Josef
Datum:12.12. 16:03
Titulek:odpaduodpovědět
A parkovacích míst.Spousta lidí tu bydlí v pronájmech i načerno,bez TP ve městě.Buď lidé z okrajových částí Prahy kde měli drahé bydlení,ale dojířdění se odsud vyplatí.Mno a pak ti jiní,z různých končin a osad Slovenska,kterým se tu díky štědrému sociálnímu systému zalíbilo.
Jméno: Hanka
Datum:13.12. 17:48
Titulek: ve vnitroblokuodpovědět
Za ubytovnou u Penny,přímo před Vacushape studiem nějaký dobytek vyházel hromadu krabic a kartonů převážně od alkoholu a potravin,příjde mi to jako odněkud z hospody,baru nebo od nějakého obchodníka.Je to tam složené na hromadě jak uhlí.
Jméno:MP Neratovice
Datum:14.12. 06:26
Titulek:Poděkování PSVBodpovědět
Děkujeme za ohlášení, na místo jsme vyslali hlídku se psem a úklidovou četu.
Jméno:Květa
Datum:15.12. 15:50
Titulek:kontejnérodpovědět
A NAŠEL TEN VÁŠ PES PACHATELE.Určitě jste mu dali pokutu v nejnižší hranici pokut a ješte se to za něj uklidilo







Jméno:Honza
Datum:15.12. 17:50
Titulek:otázkou jeodpovědět
Jestli je toto skutečně odpověď od MP.Poděkování patří hlavně p.Hance,jiným by to bylo jedno a chodili by radši kolem toho.
Jméno:MP Neratovice <obcanska.bdelost@mpneratov ice.cz>
Datum:15.12. 21:42
Titulek:Ano Honzoodpovědět
Skutečně, v rámci zlepšování služeb byla k 1.12.2020 vytvořena jednotka monitorující stížnosti obyvatel na soc. sítích a diskusných fórech.
Ještě jednou děkujeme za nahlášení události. Osoba pachatele je momentálně ustálována, náš kreslič již na základě svědeckých výpovědí sestavil identikit, který bude brzo zveřejněn na stránkách neratovice.cz.
Jméno:Lucka
Datum:15.12. 23:22
Titulek:Bordelodpovědět
Poděkovní za to,že to napsala na Neratky??Pročítala jsem stránky Neratovic-rubriku Nepořádek ve městě,závady a nedostatky a tento podnět jsem tam nenašla. Má to snad vyřizovat pí Spěváčková??
Jméno:Jitka
Datum:16.12. 11:45
Titulek: já myslím,že je jednoodpovědět
Kam to paní napsala,podstatné je,že se věc začala řešit a pohnula správným směrem.Stovky rodin měly toto pod okny,chodili kolem,viděli to a nikdo si nedal tu starost.Až tato paní.A policie se jala práce.Čehož si cením.Zastávám názor,že pravidelní zlodějíčci v supermarketech a taková čuňata by mohla být ve městě zveřejňována.Ať víme,co mezi námi žije.Pokud to nebude v rozporu s GDPR.
Jméno:Petr
Datum:16.12. 20:20
Titulek:..achjo..odpovědět
Nevím Lucko,proč z toho děláte problém kde není???!.Kdybyste pozorně četla,zjistila byste mnohé.P.Spěváčková ani nedejbože Vy jste nemusely nikam nic posílat a zařizovat.Jsou to jen 2 funkce:čtení a zapojení mozku,nic víc.Už chápete????
Jméno:Helena
Datum:25.12. 07:08
Titulek:odpadodpovědět
Hlavně v papírové sekci narostl znatelně.Aby ne,jsou omezení,lidé objednávají z eshopů a vše se tam balí právě do krabic nebo papírových tašek.Městu tudíž vznikly s likvidací problémy.Na druhou stranu zas na sběrných surovinách vydělá.Jsem zvědavá jak to bude s poplatkem za svoz letos,jsme na špici.Zajímaly by mne i náklady města v této problematice.Nejen napálit poplatky a občane sol.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz