Názory k článku

Listy na chodnících ze zámkové dlažby kloužou

Jméno:Petr
Datum:06.11. 17:04
Titulek: no vidíteodpovědět
Přitom by stačilo málo,jen ho shrabat,ale muselaby být vůle.V Praze mají na listí dokonce takové fukary-vysavače,co listí pohltí do jakéhosi vaku.Žádné hlučné rozfukavače jako tady.Tam evidentně přemýšlí mozky.Minulý týden pršelo a chůzi po zámkovce a spadaném listí jsem si okusil taky.Nerachánov,nu.
Jméno:Jirka
Datum:14.11. 08:07
Titulek: trochu město pročistiliodpovědět
Tento týden to vzali masívně "od podlahy".Jezdily zametací vozy,sfukovalo se,řezaly větve.Hlavně nejzašpiněnější lokality.Ještě by to chtělo,aby přibyl mobiliář-více laviček-nejen těch u silnic a také odpadkových košů.Ty vídám buď přeplněné anebo žádné.Vážně je to smutné,když lidé musí doslova žadonit a prosit,aby jim kompetentní město uklidili.Ale jak víme,ono je to s těmito firmami všechno ..trochu jinak.Víme kdo je řídí a jak (městská šuškanda funguje spolehlivě),jak a v jaké výši jsou vypláceni.Ale hlavně-jde to z našich daní.
Jméno:Bob
Datum:14.11. 12:15
Titulek: kdyby lidi nebylyodpovědět
Taková prasata,tak tu není takovej binec.Je totu samý asociál,opálenec,podivné kreatury co nemají o hygieně ani pořádku páru.A naše slavná Hmyzuzdar je tomu nenaučí.
Jméno:Anna Spěváčková <spevackova@seznam.cz>
Datum:14.11. 20:35
Titulek:kdyby, kdyby...odpovědět
Kdyby měla babička koule, byl by to dědeček. Lidi jsou prasata všude, ale kde se průběžně uklízí a je čisto, tam lidi mají větší zábrany dělat nepořádek. Kde je svinčík jako u nás, nemají lidé zábrany a klidně ještě trochu toho svinčíku přidají. Podívejte se, jak to funguje s černými skládkami. Sotva se objeví nějaký odpad na odlehlém místě, začne přibývat další. Stejně tak bordel u kontejnerů. Když se kolem povaluje spousta věcí, lidé i ten svůj odpad mrsknou na zem. Staré přísloví říká: Příklady táhnou.
Jméno:Ivča
Datum:14.11. 18:46
Titulek:pro Bobaodpovědět
Kdyby lidi nebyli - když už
Jméno:pro Ivču
Datum:15.11. 05:27
Titulek:a co má bejt????!!odpovědět
Jste proferorka lingvistiky a pravopisu??!!Si zameťte před svým prahem.Když tak
Jméno:Ivča
Datum:15.11. 13:35
Titulek:pro Bobaodpovědět
no proferorka nejsem, na to stačí používat znalosti ze zákl. školy I. stupen
Jméno:Josef
Datum:16.11. 06:57
Titulek:Ivčo,máteodpovědět
zapotřebí něco takového řešit???OMG!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz