zpět na forum

Jméno: Hanka
Datum:08.07. 13:23
Titulek: Prázdniny začínajíodpovědět
Parky a lavičky se plní mládeží,opilci a uřvanými UKáčky.Do večerních hodin to huláká všechno jak na lesy.Včera na Výsluní se podařilo rozbít nájemníkům i okno.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:09.07. 09:47
Titulek:Je zle a bude hůř....odpovědět
Po městě se potulují gangy školou povinných i nepovinných, před staršími ženami chrchlají a plivají jim pod nohy. Sama jsem to zažila. Jezdí po chodnících těsně kolem chodců, stačilo by udělat krok vedle a srazí vás. Rána do hlavy by mohla být smrtelná. Měšťáci už o nich ví, ale potrestat je více méně nelze. Jsou zákonem a rodiči chránění. To jsou zákony, co? A rodiče je ochraňují jako poklad. Jen je vykopat. Oboje. To je ta permisivní výchova, kdy rodiče se podvolují dětem. Nesmíte je ani plácnout na zadeček, a bude hůř. A o malých Ukrajincích nebudu raději psát.
Jméno:Alena
Datum:09.07. 10:39
Titulek:malí ukrajinciodpovědět
Malí Ukrajinci s nedoléčenou rakovinou se choulí v troskách dětské nemocnice Ochmatdyt, kterou včera vybombardovalo russko.

Proč by se o malých Ukrajincích nesmělo psát. Klidně se pochlubte, jak se mají skvěle. Váš předseda tvrdí, že se na Ukrajině nic neděje.
Jméno:Jitka
Datum:09.07. 16:00
Titulek:tady je víc věcíodpovědět
Na které jsem už Empíky upozorňovala,ale to víte,není zájem a je jich prý málo.Dal by se tento fakt nějak ověřit?
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:09.07. 18:13
Titulek:ověřit by se dal....odpovědět
Asi dal. Vždyť starosta ŘÍdÍ městskou policii, čili musí mít přehled o její činnosti. Jenže všichni víme, jaká je úroveň činnosti starosty a jak reaguje na podněty opozice a občanů.
Jméno:Karel
Datum:10.07. 10:51
Titulek:dnes policie urputněodpovědět
Kontrolovala a vybírala pokuty na parkovišti před SD,docela velká akce..Joo,to oni umí,včetně avíz na parking u polikliniky.A jinak...?

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz