zpět na forum

Jméno:Jiří Němec
Datum:13.06. 08:32
Titulek:SPD je proruská strana - POTVRZENOodpovědět
Ruský politolog Vadim Truchačev zhodnotil politicku situaci v ČR:

V Česku i na Slovensku získávají stále větší vliv strany, které když už nejsou vyloženě proruské, jsou alespoň proti „upřednostňování Ukrajiny před národními zájmy“. Takové je dle něj ANO a také Přísaha společně s Motoristy.

SPD a Trikolora a také Stačilo! vedené šéfkou komunistů Kateřinou Konečnou jsou pak dle Truchačeva vyloženě proruské. „Ty lze již považovat za síly zcela loajální k Rusku“.

NEZBÝVÁ NÁM, NEŽ SE SOUDRUHEM TRUCHAČEVEM PLNĚ SOUHLASIT. Máme pro takové strany i jiný název - VLASTIZRÁDCI.

ZDROJ (bez mezer): https://iz.ru/1711099/vadi m-trukhachev/vo-ves-golos
Jméno:Karel Svoboda
Datum:13.06. 09:11
Titulek:To je opravdu smutné,odpovědět
varovné a nepochopitelné, že významná část našich voličů, z velké části ta, která na vlastní kůži zažila sovětskou nadvládu a okupaci, je ochotna napoháhat tomu, aby naše země znovu sama vstrčila svou hlavu do ruského chomoutu. Říká se, že jen hlupák se spálí dvakrát o stejná kamna. Doufám, že nepůjdeme cestou Slovenska a Maďarska a že vyspělý svobodný demokratický západní trend u nás zvítězí nad zaostalým, nesvobodným a diktátorským trendem východním.
Jméno:Nesvoboda
Datum:14.06. 14:26
Titulek:Je uklidňujícíodpovědět
že významná část našich občanů je pro nastolení míru a proti zbytečnému zabíjení. Nesvobodný a diktátorský trend u nás již nastal s nástupem 5tikolky k moci
Jméno:Karel Svoboda
Datum:22.06. 02:26
Titulek:Mír mûže nastat třeba hned,odpovědět
stačí, aby
1) Rusko stáhlo svoje vojska z Ukrajiny, vrátilo jí ukradená území a zaplatilo Ukrajině reparace za všechny škody, které jí svou nesmyslnou agresí zpûsobilo.
2) Tvrzení, že u nás nastal nesvobodný stav násttupem pětikoalice k moci, je nesmysl a lež. Naopak, nikdy u nás nepanovaly svobodnější poměry. Uveďte konkrétně, jak jste současnou vládou romezován ve svých občanských právech. Nemáte co. Ale pokud tu nejste spokojen, odstěhujte se do Ruska a užívejte si tamějšího ráje, chudoby a nesvobody, do sytosti :-). A vracet se nemusíte.
Jméno:lopatěnko,
Datum:22.06. 13:25
Titulek:odstěhuj se sám odpovědět
A nezahnojuj stránky.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:25.06. 06:44
Titulek:A na věcné argumentyodpovědět
se nepřekvapivě nevzmůžete, že? Jste prostě jiný level.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:14.06. 19:24
Titulek:bože, kdyby blbost kvetla....odpovědět
Na vás platí staré latinské rčení: Nomen omen. To znamená, že vaše jméno vyjadřuje charakteristickou vlastnost nositele. Čím se asi za války vyznačovali Němci? No?
Jméno:Pepa
Datum:14.06. 17:28
Titulek:Živoz mně naučilodpovědět
nevěřit každému blábolu a jeho tvůrci - blbci.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz