zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:09.06. 07:40
Titulek:volby do EUodpovědět
Byla jsme ve volební komisi. Odhadem přišla volit cca 1/3 voličů. Nejvíc hlasů mělo Ano.tedy Babiš. Ostatní nevím, ale mezi těmi početnějšími bylo SPD a KSČM, tedy Kačka Konečná. Hlava mi nebere, jak mohl někdo volit SPOLU a Piráty. Asi to byli mladí lidé,ale copak lidé nevidí, kam nás ženou? Co se děje s naším státem, jak upadá zemědělství, zdravotnictví, školství, průmysl...jak nás ovládají nadnárodní korporace a odlévají se miliardy do zahraničí? Ano, už Hitler chtěl zničit nás národ a stát a nyní se na tom pracuje...možná nás doženou do války, vše k tomu směřuje...
Jméno:Alena
Datum:09.06. 10:30
Titulek:To nemůžete myslet vážněodpovědět
Především volby jsou o budoucnosti, to byste měla vědět a tak je dobře, že šli volit mladí! To co píšete, že je všechno v průseru, to je pravda, ale vážená, za toto jsou zodpovědní Vaši vrstevníci Klaus se Zemanem. tito dva senioři to tady pěkně zavařili našim dětem. Vás nechápu-jste babička a ani trochu Vám neni líto Vašich vnoučat??? v čem budou žít???!!!
Jméno:Jaroslav
Datum:09.06. 15:56
Titulek:porušení zákonaodpovědět
Právě jste porušila zákon č. 88/2024 Sb. § 53, protože jste zveřejnila výsledky hlasování s předstihem.

Neumíte dodržet základní triviální pravidlo, ale o politice máte dokonalý přehled a přesně víte, koho mají všichni volit.

Velebíte slouhy estébáka a komunistické vyvrhele, kteří tuto zemi na 40 let prodali russku, zatímco odsuzujete demokratické strany.

Jste členkou SPD, vaše strana ve volbách propadla a vy jásáte nad výsledky přímé konkurence. Kdy SPD opustíte a stanete se přiznanou komunistkou? Už je zase načase vyměnit stranu!
Jméno:Karel Svoboda
Datum:10.06. 20:56
Titulek:Evropská integrace odpovědět
započala již nedlouho po 2. světová válce. Toto sdružení mělo původně 6 členských států, zatímco nyní má současná Evropská unie 27. Uveďte nám tu prosím, kolik z těchto zemí a národů už bylo Evropskou unií za dobu její existence zničeno, pohlceno, zbídačeno? (Samozřejmě ani jedna :-), naopak, životní úroveň se v nich vždy znatelně po vstupu zvýšila!)
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:11.06. 07:08
Titulek:Milý Svobodo: odpovědět
Stačí uvést naši Českou republiku. Zlikvidovaný průmysl, co zbylo, jsou převážně montovny a to v cizích rukou, banky, hypermarkety taktéž, dividendy, nejméně 400 miliard se odlévají do ciziny, prakticky nic nám nepatří, voda, suroviny, zdroje...původně soběstačné zemědělství bojuje o přežití. Školství upadá, zdravotnictví taktéž, pokud se něco zdánlivě buduje, pak díky dotacím, které stejně končí v soukromých rukách či v nadnárodních korporacích, do země se valí migranti, kterým se daří lépe, než našim lidem, objevují se choroby, které jsme už dávno vymýtili a vůbec. A co chybějící léky? Kde mizí? A co neskutečná inflace, zdražování všeho, odlévají se zbraně a peníze na Ukrajinu, chudnutí obyvatelstva, mladí lidé nedosáhnou na bydlení, přibývají bezdomovci, stoupá agresivita a nenávist mezi lidmi, to ještě nestačí? Právní nejistota? A co naprosto příšerný green deal, elektrodebilita, gender a 79 pohlaví + jiné nápady EU, ztráta soběstačnosti a samostatnosti, válka za dveřmi, to stále ještě nestačí? Kdysi jsme byli stát na vysoké úrovni, nyní postupně upadáme čím dál více....Ale hlavně, že máme Svobodu, že...
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:11.06. 07:22
Titulek:dodatekodpovědět
Docela mi unikla kvalita převážně dovážených potravin (to už nejsou potraviny, to jsou sračky), kdy nevíme, kde a za jakých okolností je vypěstovali (obilí z Ukrajiny a mouka z něho), jaké postřiky byly použity.... proč přibývají počty rakoviny i u mladých lidí, to dřív nebývalo, dokonce i u děti se vyskytují případy mrtvice... podívejte se na věk dožití, u nás se bohužel nezveřejňuje, kdo zemřel, snižuje se, pane...viditelně....
Jméno:Alena
Datum:11.06. 09:51
Titulek:Smutné stáří odpovědět
Všechno je špatně, v minulosti bylo líp, země se řítí do neštěstí.

Musíte mít smutné stáří.

Úplně jste ztratila přehled o světě, ale přitom máte pocit, že rozumíte všemu. Opakujete naprosté hlouposti, které si důchodci přeposílají v řetězových mailech, ale sama jste přesvědčená o své genialitě.

Kdysi jste se zajímala o ekologii, dnes byste nejraději potomkům předala planetu spálenou na prach.

Na totalitní dobu vzpomínáte s nostalgií, obdivujeme stepní diktaturu, preferujete otroctví před obranou vlastního domova.

Smutný rozpad osobnosti v přímém přenosu.
Jméno:Alena
Datum:12.06. 04:55
Titulek:téžodpovědět
Paní Aleno, naprostý souhlas a lépe bych to nenapsala!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:12.06. 06:34
Titulek:planeta spálená na prach!!!!! odpovědět
Drahá Aleno, všechno je jinak. Je zřejmé, že vůbec nerozumíte tomu, co se děje. Kdo se skrývá pod vaší přezdívkou? Přiznejte barvu....
Jméno:Jirka
Datum:12.06. 06:56
Titulek:mažte dementyodpovědět
jsou to Vaše webovky,p.Spěváčková.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:09.06. 19:59
Titulek:Odhad mandátůodpovědět
Zatím zavládlo na médiích velké mlčení. Jedině Seznam cosi naznačuje:

První je zřejmě ANO (28,75%), po něm SPOLU (26%) pak STAN (11,25%), následuje Stačilo! (11,5%), Piráti (11,76%), Přísaha (10%) a posléze SPD + Trikolora (8,25%).

Kolik křesel podle odhadu strany získají?
ANO si může pomýšlet na 5-7 mandátů, koalice Spolu podobně mezi 5-7. Za jasnou první dvojicí jsou s obdobným výsledkem hnutí STAN s očekávanými 2-3 mandáty, uskupení Stačilo! v čele s komunisty stejně jako Piráti s 1-3 a podobně Přísaha 1-2. SPD se momentálně pohybuje na hranici zvolení mezi 0-2 mandáty. Zbylé strany se s velmi vysokou pravděpodobností do europarlamentu nedostanou. Jak je uvedeno výše, jde o průběžný odhad výsledků, takže údaje se postupně zpřesňovaly.

Já jen nechápu,jak někdo mohl volit Spolu, Stan a Piráty...To mi můj starý zkušený mozek nebere....
Jméno:Zuzana Fialová
Datum:09.06. 21:00
Titulek:Něco tu nehraje.odpovědět
Něco vám tu nehraje. Součet procent hlasů pro všechny strany by neměl být vyšší než 100 %, ale vám tu po sečtení vychází součet 107,5 %. Jak bere váš starý zkušený mozek tuto nesrovnalost?
Jméno:Jaroslav
Datum:10.06. 04:38
Titulek:nácíčekodpovědět
SPD propadla, lídr Mach se v přímém přenosu málem rozbrečel - byl vykroužkován konspirátorem Ivanem Davidem.

Když si lidé mají vybrat mezi japonským nácíčkem a opravdickým hajlujícím náckem z motoristů, vybrali si opravdického nácka.

Asi budete muset přitvrdit.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:10.06. 15:20
Titulek:Bohužel,odpovědět
ani vládní strany nemohou příliš slavit, celkově získaly jen 9 křesel, zatímco ty nevládní 12. Celkově tedy naši voliči dali více hlasů nacionalistickým demagogům nežli zodpovědným politikům. Demagog, diletant Turek, který hajluje z auta, to tedy bude ostuda! Obdivovatel režimu, který nás chtěl vyhladit!!!
Jméno:Pepa
Datum:14.06. 17:35
Titulek:Zodpovědní politici =odpovědět
politici z 5tikolky?
A všichni ostatní = nacionalističtí demagogové?

Pane Karle Svobodo,
jste přímo ukázkový demokrat!

Jméno:K.K.
Datum:10.06. 19:51
Titulek:doplněníodpovědět
Fiala půjde po žních k Turkovi. :-)))
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:11.06. 20:20
Titulek:volby do EU - výročí.....odpovědět
Přesně před dvaceti lety, 11. června 2004, začaly v České republice historicky první volby do Evropského parlamentu. Zúčastnilo se jich 28,32 % oprávněných voličů a jejich výsledky byly následující: 1. ODS, 30,04 % (9 mandátů); 2. KSČM, 20,26 % (6 mandátů), 3. SNK-ED, 11,02 % (3 mandáty); KDU, 9,57 % (2 mandáty); ČSSD, 8,78 % (2 mandáty) a Nezávislí, 8,18 % (2 mandáty).

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz