zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková,
Datum:24.05. 08:41
Titulek:Nedám své syny.....ani vnuky....odpovědět
Hovořím za sebe, ne za žádnou stranu ani politickou aktivitu.

Premiéra: 15. 5. 2024
"Cover" verze originální písně "Nein, meine Söhne geb´ ich nicht" autor originální písně: Reinhard Mey. Jemu patří naše díky za impuls, inspiraci a možnost, potěžkat si to VELKÉ TÉMA, prožít ho a interpretovat “po česku”.

https://www.youtube.com/wa tch?v=v8Ftl-Zg_34&ab_chann el=Ned%C3%A1msynysv%C3%BD

Smažte mezery
Jméno:Karel Svoboda
Datum:24.05. 10:48
Titulek:Pak to tedy znamená odpovědět
maximálně pomáhat Ukrajině humanitárně a vojensky. Rusko se posune mocenský na západ tak daleko, kam mu to Evropa a USA samy dovolí.
Jméno:Roman Podlesný
Datum:24.05. 17:36
Titulek:nebránit se a umřít - skvělý plánodpovědět
Domov máme jen jeden.

Když na nás někdo zaútočí, buď zemřeme jeho rukou, nebo se budeme bránit. Můžeme při tom zemřít, ale jiný domov nemáme. Nikdo jiný ho bránit nebude.

Matka v Čapkově protiválečném díle sama dá zbraň posledními synovi a pošle ho do války! Protože kdo zabíjí děti, toho je potřeba zastavit za každou cenu. Ne se zbaběle schovávat a pak stejně umřít po zničení vlastního domova nepřítelem.
Jméno:Robert
Datum:25.05. 10:32
Titulek:pacifista je parazit a sebevrahodpovědět
Aby v nějaké společnosti mohl vůbec existovat pacifista, který se nechce bránit, musí existovat značné procento nepacifistů, kteří brání i tohoto pacifistu.

Společnost, tvořená samými pacifisty, bude vždy okamžitě pohlcena někým silnějším a použita k otrocké práci, případne vyvražděna.

Pacifista je tedy v podstatě parazit. Parazit, který od ostatních očekává, že ho ubrání, sám se ale podílet nehodlá. Je to konzument míru, zajištěného krví jiných.

Pacifista preferuje otroctví před svobodou. Odmítnutím bránit se potvrzuje, že otroctví je pro něj menším zlem, než obranný boj.

Pacifista staví vlastní přežití na první místo. Nezávisle na tom, za jakých podmínek a v jaké mizérii bude žít. Je pro něj lepší volbou koncentrační tábor, než aby riskoval zánik vlastního bytí. Neřeší, že na konci koncentračního tábora je smrt.

Neposlat do obranné války své syny znamená, že je místo rizika smrti vystavujete jistotě bídného, otrockého a nesvobodného života v totalitním režimu nepřítele. Přejete tohle svým dětem?!
Jméno:Pepa
Datum:25.05. 15:07
Titulek:Nový odkazodpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=1q-Ga3myTP4
Je to skutečně těžce protiválečné.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:28.05. 12:08
Titulek:Poženou nás do války!!!!!!!odpovědět
Šéf NATO souhlasí s použitím zbraní na cíle v Rusku. Pro je i Česko

28. května 2024 13:08, aktualizováno 14:01

Použití zbraní dodaných na Ukrajinu západními spojenci proti cílům uvnitř Ruska by ze Severoatlantické aliance a jejích členů neudělalo stranu konfliktu, zopakoval v úterý generální tajemník NATO Jens Stoltenberg. Ten se účastní úterního zasedání ministrů obrany zemí EU, jehož hlavním tématem je právě pomoc Rusy napadené Ukrajině.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zprav y/zahranicni/nato-jens-sto ltenberg-ukrajina-zbrane-u zemi-ruska-valka.A240528_1 21748_zahranicni_kha
Jméno:Jaroslav
Datum:28.05. 15:23
Titulek:nesmyslodpovědět
Jediný, kdo se žene do války je russko. Až přepadne i náš domov, budeme se bránit. Nebudeme otročit pod nadvládou stepních hord.

Teď pomáháme zákeřně napadenému státu, který má být zničen. Další na řadě jsme my.

Podle mezinárodního práva může Ukrajina útočit na vojenské cíle v russku, odkud je napadána. Je to zcela legitimní a nijak to z nás nedělá účastníka konfliktu.

russákovi také materiálně pomáhá Bělorusko, Severní Korea, Čína. Útok na Kyjev probíhal dokonce z územi Běloruska. russák smí, ale naopak je to najednou problém? Ani Bělorusko, ani Čínu, ani Severní Koreu dodávka materiálu do války nezatáhla. Nijak to do války nezatahuje ani nás. Šíříte jen russkou propagandu a lži.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz