zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:15.05. 19:03
Titulek:Panebože, co se to děje....odpovědět
Na Roberta Fica byl dnes spáchán atentát, je údajně v ohrožení života. Modleme se za něj.

„Robo, pojď sem,“ zaznělo ve 14:40 od muže z davu před střelbou. Podle slovenských médií je střelcem 71letý spisovatel a básník z jižního Slovenska Juraj Cintula.

Zbraň, kterou muž pětkrát vystřelil na premiéra, útočník zřejmě vlastnil legálně.

Fica transportoval do nemocnice v Bánské Bystrici vrtulník. Tam byl přepraven, protože do Bratislavy by to trvalo příliš dlouho vzhledem k nevyhnutelnému akutnímu zákroku.
Jméno:Jaroslav
Datum:16.05. 05:14
Titulek:atentátník je spojený s russkemodpovědět
Juraj Cintula je spojován s proruskou polovojenskou skupinou Slovenskí branci. Tato skupina byla napojená na fašistu Mariana Kotlebu. Vůdcům této skupiny poskytli výcvik bývalí příslušníci ruských speciálních jednotek.

Podle vyšetřování slovenského novináře Jána Kuciaka sahala chapadla italské mafie až k premiérovi Robertu Ficovi. Než stačil zveřejnit závěr svého pátrání, byl úkladně zavražděn i se svojí snoubenkou.

Uniklé video z chodby policie, kde se zmlácený atentátník Cintula zpovídá z nenávisti vládě připomíná russko. V západní demokracii nic takového není možné.

Toto je slovenská realita - vraždy novinářů, mafie napojené na vládu, russký vliv. Předseda SNS Andrej Danko obvinil ze střelby na premiéra Roberta Fica novináře a ty z Denníku N označil za „odporná prasata“.
Jméno:Mirek
Datum:16.05. 12:34
Titulek:Baldaodpovědět
Takový slovenský Balda. Důchodce, naštvaný na celý svět, vystrašený neustálým proudem řetězových emailů plných nesmyslů, odkojený na russke propagandě, převlečené za "alternativní pravdu", volič SPD.

Na Slovensku paramilitantní fanatik se zbraní, který nenávidí Romy a miluje fašistického vůdce Kotlebu. Obdivovatel masového vraha Harmana.

Toto je důsledek dezinformaci a blábolů z různých "protiproudů"
Jméno:Miloš
Datum:15.05. 19:19
Titulek:úvahaodpovědět
Po atentátu na následníka rakouského trůnu Ferdinanda d)Este vyhlásilo Rakousko - Uhersko válku Srbsku a pak se už jen přidávaly další státy, až z toho byla Velká válka, později nazvaná 1. světová. Je možné, že by někdo chtěl dnes něco podobného vyprovokovat, když Rusko vítězí a uvažuje se o míru?
Jméno:Danuše
Datum:16.05. 10:41
Titulek:Přesně stejné myšlenky odpovědět
Stejně se zamýšlejí i zahraniční média https://www.dailymail.co.u k/news/article-13424511/Is -Europes-new-Franz-Ferdina nd-moment-Putin-jump-shoot ing-Slovakias-PM-start-WW3 .html

Putin potrestal sveho člověka russkym způsobem za podporu Ukrajiny a chystá se pomocí atentátu, provedeného prorusskym důchodcem, rozbit soudržnost Evropy a zatáhnout ji do války. Protože russko prohrává.
Jméno:K.K.
Datum:16.05. 03:42
Titulek:z diskuzeodpovědět
CO by s asi stalo, kdyby někdo takhle střílel na Fialu, nebo Rakušana? TO by bylo keců o tom, že za to může Babiš a celá ANO. Nejpravděpodobněji by dali ano na seznam zakázaných politických stran s odůvodněním extremismu.

Co se stalo na Slovensku? Opozice podporovaná novináři a našimi politiky křičela o podporovateli Putina. Sice to je očividná lež, ale pro mnohé je díky nim Fico podporovatel Putina a Pro mnohé je Putin na úrovní Hitlera. (často se opakuje u politiků a novinářů). Slabí duchem můžou mít pocit, že střelba na Fica je něco jako střelba na Heydricha. Tento pocit může mít buď jedinec opravdu nízkého iq, nebo fanatik zfanatizovaný politiky a novináři kterým věří.

To samé tu máme u nás. Výkřiky o politických oponentech, že jsou přívrženci Putina a že mu pomáhají, slouží a podporují.

Že takhle lživě o někom mluvit je pomluva, lež a dokonce z něj dělá terč tu nikoho nezajímá a ani policii. Proč? Třeba pro to, že policii ani nezajímá, že ministr vnitra komunikuje s mafií přes šifrovaný telefon, který je cíleně šifrován jen pro malou konkrétní skupinku lidí - jednotlivců. Takhle si tu žijeme a tak se nedivme, že se dějou takové věci.
Jméno:Roman
Datum:16.05. 10:04
Titulek:návod miloše zemanodpovědět
Jen sklízejí, co zasili. Fico tak dlouho vyvolával ve společnosti nenávist. To bylo skandování "Americká kurva", "prolhaná média", "nacističtí ukrajinci"... A pak jeden takový podporovatel russka, důchodce s gulášem v hlavě, přiběhne a střelí Fica.

Však u nás známe totéž. Zemanova a Okamurova nenávist ke všemu odlišnému. Babišovo odsuzování médií. Pak to tahle dopadá.

„Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta, a to jsou svobodné volby. A pak existuje nedemokratická cesta a ta se jmenuje kalašnikov,“

Miloš Zeman 26.1.2016


„Vnášet násilí do politiky je absolutně nepřijatelné. “

Miloš Zeman 15.5.2024
Jméno:Jana
Datum:16.05. 16:59
Titulek:Souhlasím odpovědět
Ano, presne a vystizne popsane. Tak to je
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:17.05. 07:04
Titulek:pravda...odpovědět
Ano. Jenže co se děje v naší místní politice? Ti, co "vládnou", rozhodují vše za zavřenými dveřmi. Kdo k nim nepatří, je pro ně póvl, kterým opovrhují. Kdo jim řekne pravdu do očí, toho nenávidí. Lžou. Kdo lže, ten i krade? Ve hře jsou velké peníze a o ty se nyní hraje. Rekonstrukce kulturáku, parkovací dům. Sídliště v trativodech. Sídliště za Výsluním a další, možná větší, možná menší investice. Všechny spojují peníze a nenávist k těm, kdo s nimi nehajlují. Zatím (ještě) nestřílejí, ale ....
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:17.05. 07:15
Titulek:máte v hlavě zmatekodpovědět
Píšete nesmysly. Kdo u nás vyvolává nenávist? Kdo pověsil na ministerstvo vnitra pytel s mrtvým Putinem? Kdo posílá zbraně na Ukrajinu? Kdo vyvěšuje ukrajinské vlajky, ačkoliv k tomu není důvod? Kdo podporuje válku na Ukrajině a chce, aby tam šli naši mladí muži i dívky? Kdo chce likvidovat opozici jen proto, že s nimi nesouhlasí? Kdo chce korespondenční volby, které se dají zfalšovat? Tak se vzpamatujte. Mimochodem, píše se Rusko, s jedním s. Kdyby nás neosvobodil Sovětský svaz, vy byste tu už dávno nebyl.
Jméno:Alena
Datum:17.05. 13:22
Titulek:odpovědiodpovědět
Kdo u nás vyvolává nenávist?
- Zeman, Rajchl, Okamura, Babiš a další rozdmýchávači emocí ve společnosti.
Kdo posílá zbraně na Ukrajinu?
- Ten, kdo nechce válku i na našem území
Kdo vyvěšuje ukrajinské vlajky?
- Ten, kdo soucítí se zákeřně napadeným státem
Kdo podporuje válku v Ukrajině?
- Putin, protože ji napadl a nehodlá se stáhnout
Kdo chce likvidovat opozici?
- Fico a jeho kamarádi
Kdo chce korespondenční volbu?
- Ten, kdo chce totéž, co dávno má většina států v Evropě
Osvobodil nás sovětsský svaz?
- Osvobození by znamenalo svobodu, nikoliv otrockou podřízenost.

Snad už tomu trošku víc rozumíte.


Jméno:sob
Datum:17.05. 13:56
Titulek:Tak tenhle příspěvek odpovědět
tady dlouho nebude... :)
Jméno:Iveta
Datum:17.05. 18:13
Titulek:otázkaodpovědět
Kde v zahraničí byly vyvěšeny naše vlajky, když nás v r. 1968 obsadily "spřátelené" armády?
Jméno:kristina
Datum:18.05. 06:29
Titulek:Možná byly, možná nebylyodpovědět
A to by měl být důvod, proč bychom my, 55let poté, měli tedy být méně solidární?!
Jméno:Karel Svoboda
Datum:19.05. 03:01
Titulek:Vlajky nevlajky,odpovědět
západní země našich 300.000 emigrantů, kteří uprchli před sovětskou invazí, přijaly a umožnily jim uchytit se, A to se u nás palbou a bombardováním neničila civilní infrastruktura a byty jako na Ukrajině. Západ, ke kterému jsme desítky let vzhlíželi, není jen o bohatství, ale také o solidaritě. Teď, když jsme znovu jeho součástí, pomůžeme lidem zasaženým kremelskou agresí i my tak, jak Západ pomáhal po srpnu 1968 nám.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:18.05. 19:41
Titulek:Jasné argumenty, odpovědět
palec nahoru, Aleno!👍

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz