zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.05. 16:44
Titulek:O cenu města Neratovicodpovědět
Již 25. ročník soutěží ve sportovních tancích dětí, juniorů a seniorů v kulturáku 8.5.2024.

Tak jsem se chtěla podívat jen na část programu. Celý den bych tam v žádném případě nebyla. Ale! Hned za vchodem stůl a na něm cedule s cenami: Dospělí 150,- Kč, děti a důchodci 80,. To mám platit takovou částku za to, že tam budu možná hodinu nebo ani to ne, chystala jsme se na ty pomníky. Za mnou stála rodina: otec, matka, malé dítě a ještě menší. Když si spočítali částku, řekli kategoricky NE!!!! 150 + 150 + 80 + 80 = 460 korun. Ale to je jeden oběd! prohlásila matka a celá rodina odešla. Krista pána, kdo si zase něco takového vymyslel. Odřít obyčejné občany, to město umí. Chabada platí korunu za zimák a celé dny využívá ledovou plochu, co dny, ale i večery a málem noci......Město platí za údržbu a správky až se prohýbá!!!! To jsou ti dobří hospodáři!!!!
Jméno:Jana
Datum:09.05. 06:32
Titulek:vstupnéodpovědět
Vše bylo v režii pana Kvasničky a jeho klubu. Veškeré stížnosti ohledně vstupného a celé soutěže je potřeba směřovat na něj. Ale je pravda, když jdete na výstavu, tak taky zaplatíte celé vstupné bez ohledu to, jak dlouhý čas na výstavě strávíte.
Jméno:Milan
Datum:09.05. 06:49
Titulek:běžné vstupnéodpovědět
Město a ani nikdo jiný nemá s výší vstupného nic společného. Stěžujte si u pana Jana Kvasničky. Ten akci pořádal a i určoval výši vstupného. Ale výše vstupného odpovídala běžné praxi u všech těchto závodů. Takto se vstupné pohybuje všude.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz