zpět na forum

Jméno:Miloš
Datum:18.04. 17:13
Titulek:prý chtěl udělat dětem radostodpovědět
U Anity a pak na parkovišti na Výsluní nějaký kretén túroval bílé auto, byl z toho hroznej rámus. Buch, buch, buch. Kdo to má snášet. Prý chtěl udělat dětem radost, tvrdila nějaká bába. To je normální? Jakási ženská volala policajty, ale nevím žádné podrobnosti. Co nás tady ještě čeká. Kdo ví, kdo to byl.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:21.04. 08:48
Titulek:Rušení klidu obyvatel ve dne i v nociodpovědět
Určitě se mnou budete souhlasit, že obyvatelé města nemají být rušeni nejen v době nočního klidu, ale i ve dne, kdy lidé si chtějí odpočinout, malé děti spinkají a jejich rodiče si mohou dopřát trochu klidu. Jenže v poslední době jako by právo na klid přestalo existovat. Po městě se prohánějí auta s bezohlednými řidiči, motory řvou a jejich túrování je pokládáno za normální. Hlavně pro mládež. Prý jsou to projevy svobody. "Máme svobodu a demokracii", vykřikují. Už je tady příspěvek o zcela nevhodném rušení klidu na sídlišti, teď jsem dostala upozornění na hluk u Pizzerie u Anity. Má tam večer i později v noci vyhrávat hlasitá živá hudba hudba, už se tomu věnovala i městská policie, ale jakmile odjede, zřejmě se pokračuje. Co o tom víte?
Jméno:Honza
Datum:22.04. 08:35
Titulek:v tomtoodpovědět
Solitérním Nerachánově se to moc na nějaké dodržování čehokoliv a slušnosti nehraje,stačí se podívat na naše vedení.Dnes tlupa rychlých malčiků operovala v té zimě po městě,sekají strunovkama cca 10 cm vysokou trávu,samozřejmě až na drť.Místo toho by mohli zamést ty stále špinavé a neuklizené ulice a silnice.Ale tak co,před radnicí a SD je poklizeno,houby zle.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz