zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:22.03. 12:30
Titulek:VÁLKA!!!!???odpovědět
Pro nás už je to válka, Ukrajina nás okupuje, řekl Peskov

Dnes 22. 3.2024 - 11:57

Ukrajina „fakticky okupuje čtyři nové ruské regiony“, prohlásil v pátečním rozhovoru pro ruský list Argumenty i fakty mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov. Řeč je o Doněcké, Luhanské, Záporožské a Chersonské oblasti Ukrajiny, jejichž části Rusko jednostranně anektovalo či okupuje. Peskov také poprvé otevřeně řekl, že jeho země vede válku, nikoliv speciální vojenskou operaci.

„Máme čtyři nové subjekty Ruské federace. A pro nás je hlavní, abychom tam ochránili lidi a osvobodili území těchto subjektů, které v současné době de facto okupuje kyjevský režim,“ prohlásil doslova Peskov.

Podle kremelského mluvčího Rusko nemůže dopustit u svých hranic existenci státu, který je rozhodnut vzít Rusku (ukrajinský – pozn. red.) Krym a „území nových regionů“.

Zdroj: https://www.novinky.cz/cla nek/zahranicni-evropa-pro- nas-uz-je-to-valka-ukrajin a-nas-okupuje-rekl-peskov- 40465

Jméno:Alena
Datum:22.03. 13:49
Titulek:už ne speciální operace ale válka?!odpovědět
Do bytu se vám vloupal zloděj. Zabral kuchyň a koupelnu. A teď si stěžuje, že mu okupujete ložnici i obývák!

Jistě se nebudete bránit a zbytek svého domova zloději bez odporu vydáte, protože obrana by byla "eskalace" a "válečné štvaní", což vy vlastizrádci z SPD striktně odmítáte.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:24.03. 07:16
Titulek:Bude se historie opakovat?odpovědět
Před 25 lety zaútočily letouny NATO na Jugoslávii. Srbové zažili 78 dní strachu

Byla středa 24. března 1999. Ten den zahájila bojová letadla Severoatlantické aliance (NATO) pod vedením Spojených států amerických vzdušné údery proti srbským cílům v rozpadající se Jugoslávii. Deklarovaným cílem bylo zastavit etnickou čistku albánských muslimů v Kosovu, páchanou srbskými silami. Akce, jež byla prvním leteckým úderem proti evropské zemi od druhé světové války, ale neměla mandát Rady bezpečnosti OSN.
Jméno:Mirek
Datum:24.03. 07:44
Titulek:Zastavení etnické čistky odpovědět
Zatímco NATO nezavírá oči nad vyhlazováním nevinných, russko etnické čistky podporuje. Jsme hrdí, že jsme v NATO, které chrání nejen nás, ale i ostatní obyvatele Evropy a tím zajišťuje bezpečnost našeho kontinentu před mongoloidními hordami z russka a jejich služebníky.

Jméno:Miloš
Datum:24.03. 08:20
Titulek:neznáte historiiodpovědět
Kdyby nebylo "mongoloiodních hord", tak byste tady nebyl, ani nikdo z našeho národa. Za naši svobodu tady padlo nejméně 140 000 sovětských vojáků. Kdyby jich nebylo, byli bychom zotročeni a zabiti německými civilizovanými hitlerovými pohůnky. Neznáte ani pravopis - Rusko se píše s jedním s. Zaráží mě, že vy, takový nepřítel Ruska už nebojujete na Ukrajině. Tak šup, do války, ať si ji užijete.
Jméno:Mirek
Datum:24.03. 11:12
Titulek:okupantiodpovědět
russácké okupační hordy se valily do Evropy, aby se přiživily na Hitlerově úspěchu a vytrhly mu jeho kořist pod svoji okupační správu.

jejich vojáci nepadli za naši svobodu (!), ale za dobyvačné cíle jejich totalitního vládce Stalina. potom, co se jejich hordy přes nás převalily, nezůstali jsme svobodní.

jak může někdo nazývat "osvobození" proces, kdy jeden diktátor krade kořist jinému diktátorovi?
Jméno:Karel Svoboda
Datum:25.03. 10:02
Titulek:Zastánci Ruska odpovědět
tu neustále argumentují zásluhami SSSR na porážce německého nacismu, ale bohorovně zapomínají na to, jaký režim tu vlivem našeho příklonu k Moskvě po válce začal vládnout a sovětská okupace v roce 1968 jako kdyby se nekonala (o událostech v Maďarsku v roce 1956 nemluvě). Přitom právě mocenský vliv Moskvy v naší zemi nedovolil obnovu a rozvoj parlamentní demokracie, dovolil pouze její parodii. K se tomu pochopitelně přidalo naše zaostávání v ekonomice za vyspělou částí světa, k níž jsme před válkou patřili, i v oblasti kulturní - kolika spisovatelů, hercům, zpěvákům komentátorům, novinářům, kněžím a dalším lidem s možností veřejně působit bylo zakázáno vystupovat, hrát a publikovat??? Miloši, probuďte se!
Jméno:Anna Spěváčková SPD
Datum:27.03. 19:48
Titulek:kdy nás napadnou? odpovědět
„Vláda dnes schválila další příspěvek České republiky na podporu Ukrajiny. Jde o zapojení České republiky do české iniciativy, která je velmi úspěšná,“ oznámil premiér Petr Fiala.

Do muniční iniciativy se podle něj zařadilo již zhruba 20 zemí, což si Fiala vysvětluje tím, že si státy jsou vědomy, že jde o jedinou cestu, jak v krátkém čase dodat Ukrajině potřebnou munici, a zároveň chápou hrozbu Ruska pro Evropu.

„Je pro Ukrajinu mimořádně důležité, že ví, že v rámci týdnů či měsíců dorazí další munice, a tomu může přizpůsobovat taktiku,“ přiblížil. V úterý se k iniciativě připojilo Slovinsko, ve středu pak ministryně obrany Jana Černochová (ODS) na dálku podepsala se svým portugalským protějškem Helenou Carreiras memorandum o připojení země.

A co ukrajinští vojáci? Budou stačit, nebo místo nich půjdou na frontu naši kluci a holky?
Jméno:Martin
Datum:27.03. 20:48
Titulek:russáka se nebojímeodpovědět
russák rozumí jen síle. Nebojíme se jich.

Kam by posílali rušští papaláši nakupovat své děti, odkud by si putler nechal vozit své obleky a bundy, ve kterých se rád nechává fotit, kde by brali ajfouny, odkud by získávali drahé hodinky a drahá auta?

v russku nic z toho nemají. umí vyrábět jen technologicky zaostalé zbraně.

russák má jen atomovky a výhrůžky.

A když nás stejně napadnou? Tak půjdeme bojovat za svoji svobodu. Jiný domov, než ten náš, nemáme. Ubráníme se.

Ustrašené vlastizrádce s otrockou povahou, kteří by naši domovinu vydali putlerovi, jen co na ně zvýší trošku hlas, poslouchat nebudeme. Lepší je se bránit krutému diktátorovi, než mu dělat otroka v jeho totalitním systému, který stejně znamená smrt pro nás i naše děti.

Svoboda se musí bránit. Když si ji necháme vzít, zbyde jen otrocká totalita.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:28.03. 07:03
Titulek:russáci padnou na koleny, až vás spatříodpovědět
Skvělé!!! Utlučeme je čepicemi, ne? Jak volali vojáci v roce 1914, když šli na frontu na Srbsko po vyhlášení válka Rakouskem - Uherskem. Jak to dopadlo, asi nevíte. Historie není silnou stránkou válečných štváčů. Přeji vám vše nejlepší. Jen bojujte. Nezapomeňte s sebou vzít vaše děti. Určitě zvítězíte nad těmi primitivnímu mongoloidními tlupami s luky a šípy. A hlavně vyvěstě další ukrajinské vlajky. To vám dodá nové síly!
Jméno:Martin
Datum:28.03. 07:55
Titulek:Chlastenci odpovědět
Odhodlání k obraně vlasti a domoviny je teď "válečné štvaní"?

Jaky recept má při napadení nepřítelem "Spěváčková SPD"?

Olízat útočníkovi nohy a doufat, že nás zabije bezbolestně?

To jsou ti slavní chlastenci. Samé vlajky, silná prohlášení o vlasti a focení v uniformách.

Kdyby se měli opravdu bránit, zbaběle utečou.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz