zpět na forum

Jméno:K.K.
Datum:20.03. 07:24
Titulek:převzato: novinky,czodpovědět
Ukrajinci s Rusy prohrávají, chystejme se na válku, mobilizuje polský generál

Jak je možné že prohrávají? Přece dostali pomoc za 6 bilionu a to nejsou žádné drobné. Vždyť říkali (lhali) jdeme si pro Tokmak rozdělíme Rusy a pak osvobodíme Krym.

To to nedokáží proti Rusům kterým došla munice kterou nemají díky sankcím šanci vyrábět a
doplňovat, posílají vězně v lidských vlnách a kradou pračky pro který si jezdí v tancích z druhé světové války jejich piloti bombarduji vlastní cíle a doma mají pomalu občanskou válku ?? To ani tak se Ukrajincům nepodařilo?

Ukrajinci jsou nekompetentní lháři , co jen lhali rozkradli pomoc a nebo ji neúčelně vynaložili. Jejich neschopnost v kombinaci s arogantním chováním vůči spojencům bude mít pro ně tragické důsledky.

No ale nějak si s tím budou muset poradit. Nemůžete vyčerpat bilióny tvrdit jak Rusa vyženete nechat v nesmyslných protiofenzivach pozabíjet spoustu Ukrajinců roztřískat darovanou techniku a pak říct hups tak si pojďme sednout.

Navíc jasně definovali to, že přijít o území včetně Krymu je prohra západu a Ukrajiny a výhra Ruska. Do jakéhokoliv případného jednání půjdou jako poražená strana díky jejich velkohubým kecům.

A abych nesváděl vše jen na Ukrajince je také pravda, že spousta tlučhubů jim slibovala zbraně a podporu dokud Rusy nevyženou. Krutý žert jejich rádoby podporovatelů na který Ukrajinci skočili, protože lidé co to tvrdí ve skutečnosti ani ty zdroje na zvracení války nemají.
Jméno:K.K.
Datum:20.03. 07:29
Titulek:realitaodpovědět
Všichni srabi se totiž rozhodli utéct do EU.

Je mi jasné, že každý nemůže bojovat, ale jen když jdu po městě vidím tolik mladých ukrajinců, kteří by mohli bránit svoji vlast. Vyhodnotil jsem to, že jsou vypočítavé mrchy. Vidíte páry s dítětem, kočárkem a paní je v očekávání.

Zkuste bleší trh v Holešovicích a jsou i jiné lokality.

Myslel jsem, že před válkou se přijdou ukrýt staří, matky s dětmi a invalidi ne muži v plné síle.

Budou utíkat dál když se Putin rozhodne pokračovat?

Vzpomínám z historie na informace o těch co utekli z protektorátu jen proto, aby se mohli přidat k těm co bojovali proti Hitlerovi.

Tohle je úplně jiná sorta.

Hypotetická otázka, když by se Putin nezastavil co bude s těmi - muži z Ukrajiny na našem území?

Naše armáda by musela bojovat a oni se budou zašívat?
Jméno:Alena
Datum:20.03. 11:06
Titulek:zaduste seodpovědět
Tak se svojí nenávistí k napadenému státu zaduste. Úplně se zalykáte zlostí, když závidíte bombardovaným ženám a dětem jejich rozbité domovy.

Jaký druh odporného člověka můžete být? Smutný život!
Jméno:Lucie
Datum:20.03. 15:56
Titulek:kdo je odporný člověk ???odpovědět
Milá zlatá, pán nepsal nic o závisti "bombardovaným" ženám a dětem , jak uvádíte.
S pánem naprosto souhlasím, v naší zemi našli zalíbení především mladí muži ,kteří zřejmě utíkají před nástupem do války, značkově oblečení a s drahými auty !!!
Jméno:K.K.
Datum:20.03. 07:33
Titulek:z Diskuzeodpovědět
Za zkorumpovanou Českou zemi , za papaláše s platem nad sto tisíc plus odměny . Za Covid mafii která nechala naše nejbližší pochc*pat . Za ČR která přihlížela jak krachuji s útulkem plných toulavých psů. 😂 Za Ukrajince v luxusních vozech co si jezdí pro dávky a po dovolených. Tu já voják jsem zvolal , na Bělehrad.

Nas*at !

Nevyměním jednoho vyžírku za druhého abych u toho prolil ještě krev a ochudil se o čas s rodinou.

Ať si Pavel s vládou vezmou mundur a můžou nám tu jejich diplomatickou politiku ukázat v první linii třeba i na bodáky.

EU nemá lídra kterému by většina občanů věřila . Rusko je s Putinem ve výhodě, mají vůli , dlouhodobé válečné zkušenosti a jak se zdá tak i Čínu a další státy na své straně kteří jim dodají vše potřebné , jsou větší, mají suroviny které jsou hlavním důvodem celé této války.
Jméno:K.K.
Datum:20.03. 07:34
Titulek:z diskuzeodpovědět
Tady je nádherně vidět kdo doopravdy je ten válečný štváč 🤣🤣&#129315 ; Rus nikdy neměl a ani nemá žádný důvod útočit na NATO, protože jediný důsledek by byla třetí válka.... nejspíše jaderná...a to nechce žádná strana ..... ale tyhlety nastrčený figurky stále budou blábolit co všechno Rus chce atd .....jen aby se z Ameriky nakoupilo co nejvíce drahého vybavení a aby se nastartovala ekonomika .... a jak již z minulosti víme, ekonomika se dobře startuje válkou a zbrojením...... Rus si prostě vezme Ukrajinu... udělá si z ní krásnou nárazníkovou zónu a bude to .... tyhle kašparové s tím stejně nic neudělají
Jméno:K.K.
Datum:20.03. 07:42
Titulek:z diskuzeodpovědět
Konečně někdo řekl pravdu, byť je krutá, cituji znovu polského důstojníka: "Situace na Ukrajině je mimořádně dramatická, Ukrajinci vzhledem k nedostatku munice, ale i vojáků válku s Rusy prohrávají, jejich ztráty na životech je třeba počítat v milionech a ne statisících."

Neboli, stejně jako před dvěma lety: je nutno jednat, dodržovat Minské dohody, ať už jsou kompromisem, nestavět vzdušné zámky, netvrdit, že zkorumpovaná Ukrajina vyřídí Rusko atd. Je naivní, i když pochopitelné (sám jsem jako teenager v r. 1968 chtěl po 21. srpnu, abychom se bránili), se dávat do boje s několikrát silnějším, vyzbrojenějším a zkušenějším protivníkem (navíc se státem, jehož byli po 7 desetiletí součástí, a s Rusy, kteří jsou s Ukrajinci promíchání ještě více než my Češi a Moravané a Slezané se Slováky, po dlouhá staletí - kde by měl být sametový rozvod pochopitelnější než mezi Ukrajinou a Ruskem?).

Dovedete si představit Mexiko jak se brání USA při sporu o pohraniční území nebo o migranty proudící po statisících přes Mexiko nebo o drogové kartely pušující drogy všemi prostředky do USA? (A jak by se Spojené státy bránily "mezinárodní" podpoře svého protivníka?)

Přiznejme (jako Fico nebo Orbán, které mnoho lidí nemusí, ale občané Slovenska a Maďarska si je zvolili), že přilévat oleje do ohně je v případě ukrajinsko-ruského konfliktu nehoráznost hraničící s katastrofou.

Ruská sveřepost (bránící svůj stát, který se cítí ohrožen expanzí NATO, kdy západ "added insult to an injury", když RF chtěli dostat ještě více na kolena) je z hlediska Ruska pochopitelná a zahánět je do kouta není rozumné.


Jméno:K.K.
Datum:20.03. 07:45
Titulek:z diskuzeodpovědět
Další války chtivý zelený mozek , generál co bude schovaný a bude posílat kluky na smrt !!! Nic víc než člověk co si honí svoje ego za cizí krev ! Svět se absolutně zbláznil a sám se žene do záhuby , všichni vědí že ta jejich Ukrajina je fašistický stát, kolonie USA a už dávno nepatří Ukrajincům a Za koho tedy bojovat? Za zájmy pár lidí co chtějí ovládat veškerou moc ? Za evropskou unii? Která se pomalu a jistě trasformuje na diktátorské mocenské uskupení s centrální vladou v Bruselu? Evropa se žene do záhuby vyprovokovane USA a jejich globálními zájmy , jen zaslepeny člověk to nechce vidět a pochopit , obyčejní lidé jsou jen loutky na šachovnici a životy nemají cennu !!
Jméno:Miřín
Datum:20.03. 14:47
Titulek:parádaodpovědět
Tenhle matroš chci taky. Je to síla!

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz