zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:17.03. 09:59
Titulek:Demonstrace zemědělců 21.3.2024odpovědět
21.3. 2024
5.00- 18.00
Upozornění na situaci v zemědělství a špatné nastavení SZP - Zemědělský svaz ČR , U Úřadu vlády!!!!!Traktory a další potřeby s sebou!!!

P.S.: Že nám je to fuk? Že nás zemědělství nezajímá? Ale mě lo by. Pokud EU nařídí, že se musí zmenšit pole o třetinu a snížit chovy o třetinu, budeme mít méně potravin. Že nějaké dovezeme? A co když nám nikdo nic neprodá, budou třeba potřebovat sami, nebo nasadí takové ceny, že na to nebudeme mít? I to se může stát. Nebudeme první zemí, kde vypukne hladomor. Je potřeba snížit počet obyvatel Země? I to je možné...

A za těchto okolností naše město zničí výstavbou ornou půdu za Výsluním a za Trativody. Naše vedení se chová prazvláštně. Vlaje ukrajinská vlajka, zničí se půda, kdyby ji město rozdělilo na zahrádky a pronajalo lidem, aby si vypěstovali svou zeleninu a ovoce, ale to od nich nemůžeme čekat. Starosta je Ukrajinec a ti okolo něj taktéž. Bůh nás ochraňuj.
Jméno:starosta
Datum:17.03. 10:42
Titulek:je odpovědět
Pochlebná loutka,nic jiného.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:17.03. 10:05
Titulek:převzato...odpovědět
...Zelení, jak se naverbované armády ničitelů stále ještě pod krycím jménem nazývají, již nechodí kolem horké kaše. Jejich "velení" - pokud jde o jejich skutečnou agendu - již vcelku na rovinu a veřejně prohlašují, že pokud zemědělské farmy nemohou být „ekologicky udržitelné“, pak prostě musí zmizet. „Zemědělství nemá jinou možnost,“ řekl jeden ze zelených teroristů. „Buď bude podle našich norem udržitelné, nebo se neudrží.“

To je důvod, proč zemědělci v Nizozemsku, Francii, Itálii, Polsku a dalších zemích vyrážejí s traktory do hlavních měst svých zemí, aby kydali hnůj na politické představitele, blokovali dopravu a upozornili tak veřejnost: protože konečně pochopili, že jim jde o existenci. Mnozí z nich si však stále ještě neuvědomují, že zelenou agendu nezpůsobil jen nějaký záhadný virus idiotismu nebo mentální retardace vládních panáků. Všichni si musí uvědomit, že jde o chladnokrevnou a koordinovanou genocidu, která se skrývá pod falešnou mantrou „záchrany světa.“ Ve smyslu - světa bez podstatné části lidstva.

Pryč s vámi!
„Nikde není tolik nesrozumitelného žargonu jako nyní v zemědělství,“ říká Coleman. „Zemědělci jsou tlačeni k tomu, aby podporovali absurdní program opětovného zdivočení a zplanění země, který s takovým nadšením propagují falešní proroci klimatických změn.“

„Plán těchto spiklenců spočívá ve snížení množství půdy, která je k dispozici, s cílem vyvolat nedostatek potravin, hladomor a následné radikální snížení počtu světové populace. Nástrojem je nechat třetinu až polovinu veškeré půdy zpustnout a pro výrobu potravin definitivně znehodnotit.“
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:17.03. 19:46
Titulek:hnůj před ČT!!!!odpovědět
S valníky naloženými hnojem a slámou přijelo v neděli několik nespokojených farmářů před budovu České televize (ČT) v Praze, kde se ministr zemědělství Marek Výborný účastnil debaty v pořadu Otázky Václava Moravce. Ministr následně uvedl, že mu tato akce zemědělců nevadí a že se hnoje neštítí. Ve středu se zemědělci připojí ke společným evropským protestům. Protestní jízdy traktorů a další techniky se uskuteční po celém Česku i na hranicích.

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:17.03. 20:32
Titulek:datum demonstraceodpovědět
Některá média uvádějí jako den protestu zemědělců 20. 3. 2024. Snad se to nějak vyřeší...
Jméno:Robin
Datum:18.03. 05:27
Titulek:Vysvětlení odpovědět
Jeden den jsou to opravdoví zemědělci, zatímco toho 23. jsou to Rajchlovi dezoláti a komunisti, kteří se na zemědělce jen přilepili a nemají s nimi nic společného. Používají je pouze jako záminku pro zviditelnění.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:17.03. 20:35
Titulek:irozhlas. czodpovědět
Čeští zemědělci se 20. března připojí k evropským protestům, oznámil předseda Zemědělského svazu
Čeští zemědělci se připojí k evropským protestům 20. března, řekl předseda Zemědělského svazu (ZS) Martin Pýcha. Protestní jízdy traktorů a další techniky se podle něj uskuteční po celé ČR i na hranicích. Uvedl, že návrhy na podporu zemědělství, které ve středu v Jablonci nad Nisou schválila vláda, představují sice posun správným směrem, k výraznému zlepšení situace českých zemědělců podle něj ale nepřispějí.
Jméno:Lydie
Datum:18.03. 12:15
Titulek:skutečnostodpovědět
I většina zemědělců se stále ještě domnívá, že k jejich existenčním problémům dochází v důsledku hlouposti, neznalosti nebo nepochopení jejich potřeb vládnoucímí elitami.

Svatá prostoto! To, co se jim děje, nemá nic společného s hloupostí, neznalostí nebo nepochopením. Naopak! Vše je záměr a zcela chladnokrevná kalkulace.

Stále více zemí Evropské unie je už dnes z velké části závislých na dovozu potravin a energií ze vzdálených destinací (takže o nějaké obavě z CO2 je absurdní mluvit - a už to ani nedělají). Jenže pokud se zločincům veřejnost včas nepostaví, již brzy se většina potravin bude chemicky syntetizovat v továrnách vlastněných miliardáři (kteří jsou dnes logicky "nejzelenější").

Pokud toto chcete, pak nic nedělejte a nadávejte zemědělcům, že zbytečně při svých protestech blokují dopravu.

Až nebude co jíst - a "převedou" vás coby náhradu vymláceného dobytka na "umělou výživu", už nebude komu nadávat. A všude bude "evropská rajská zahrada".

Bez vás.
Jméno:Alena
Datum:18.03. 13:38
Titulek:jen lži a výmyslyodpovědět
Odkud máte tvrzení "stále více zemí Evropské unie je už dnes z velké části závislých na dovozu potravin"

Z Protiproudu?

Je to totiž smyšlenka. Lež. Nepravda.

Jak je možné snadno ověřit, EU dlouhodobě exportuje více potravin, než dováží.

Duste se svým vlastním strachem. Bojte se umělé výživy sama. Nesnažte se pomocí lží do své nemocné fobie zatahovat ostatní.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:18.03. 18:54
Titulek:demonstrace 20. 3. 2024odpovědět
Kromě českých a polských zemědělců se zapojí i farmáři z dalších zemí. „Podle našich informací se kromě českých a polských zemědělců dále připojí 20. března farmáři z Německa, Nizozemska nebo Belgie. Současně požádáme o podporu nevládní organizace z Maďarska, Slovenska, Chorvatska, Rumunska, Litvy, Lotyšska, Slovinska nebo Bulharska, které podepsaly společné prohlášení z 22. února,“ sděluje předseda Českomoravského svazu zemědělských podnikatelů František Winter. Protestní akce budou probíhat především v regionech, přičemž organizace zůstává na místních uskupeních. Může se jednat o protestní kolony zemědělské techniky v krajských městech či u hraničních přechodů. Protesty mohou mít podobu veřejných shromáždění či veřejných diskuzí s cílem vysvětlovat problémy zemědělců, které ztěžují jejich práci.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz