zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:05.03. 08:46
Titulek:Další demonstrace zemědělců dne 7. březnaodpovědět
Stovky traktorů opět v Praze: Zemědělci plánují na čtvrtek další protestní jízdu

Představitelé zemědělských organizací rozhodli, že se ve čtvrtek 7. března uskuteční v Praze další protestní jízda. Stovky traktorů a další zemědělské techniky pojedou tentokrát po nábřeží, magistrálu podle svých slov blokovat nechtějí. Akce vyústí demonstrací před úřadem vlády.

Předseda Zemědělského svazu Martin Pýcha řekl, že čtvrteční protestní akce v Praze, na kterou mají dorazit stovky vozů se Středočeského kraje a okolních regionů, bude rozdělena na dvě části.

První část bude jízda zemědělské techniky především po nábřeží a ve druhé části se uskuteční demonstrace zemědělců pravděpodobně před sídlem Úřadu vlády ČR ve Strakově akademii. Ačkoliv podle Pýchy do hlavního města dorazí stovky vozů, nechtějí tentokrát centrum Prahy včetně magistrály zablokovat.

A.S.: Držme jim palce! My i oni si to zaslouží. Nechceme cizí potraviny ani likvidaci orné půdy!
Jméno:Jana
Datum:05.03. 09:29
Titulek:dál se ničí zeleňodpovědět
Nejsem odborník,ale myslím si,že ořezávat stromy a keře se provádí v době vegetačního klidu-v zimě.Dnes brouzdají městem traktory a všude je vidět tato činnost.Přitom nepořádku (slušně řečeno) se nevěnují vůbec.Příjdu si jako v Kocourkově.
Jméno:Jaroslav
Datum:05.03. 11:15
Titulek:Zemědělci mohou demonstrovat do aleluja.odpovědět
Nic se nezmění.

Vidlák napsal:
Kdo je prounijní, je automaticky protičeský. Tečka.

Kdo chce EU, ten chce, aby se Česká republika vytratila z dějin a český národ zapomněl na své kořeny. Kdo chce EU, ten chce, aby zmizel český průmysl i české zemědělství. Kdo je podporovatelem EU, ten z principu chce, abychom neměli právo veta, ale aby o nás opravdu rozhodovala nějaká šestá podsekce bruselských úřadů. Kdo chce EU, ten chce, abychom neměli ministerstvo zahraničí ani ministerstvo obrany a aby český premiér byl něco jako hejtman Karlovarského kraje. Může panu ministrovi vysvětlit, že tu dálnici fakt potřebuje, ale rozhodne se to někde jinde a budou to usměrňovat jiné zájmy.

Nedělejme si iluze, že odchod z EU je nějak jednoduchý. Zatím jsme nedokázali ani postavit ten blbý Temelín, když do toho házejí v Bruseli vidle. Nedokázali jsme omezit emisní normy, nedokázali jsme se vyvázat z emisních povolenek… i když to Fiala sliboval. Nečekejte, že vynutit si odchod bude jednodušší, než si vynutit dostavbu jaderné elektrárny.

Výborný samozřejmě jede unijní zemědělskou agendu a tedy protičeskou. Dokud to zemědělci kolem Doležala a Pýchy nepochopí, tak budou pěkně jezdit po Praze, ale nestane se vůbec nic, protože sympatie k politice EU jsou automaticky antipatie k naší zemi a našemu národu. Není možné mluvit o společné zemědělské politice a zároveň o záchraně českého zemědělství. To jde proti sobě. Je jedno, jak se to okecává.

Musí to tak být. Je to přímo zapsané v základních smlouvách EU.

Ano, přesně proto nevidíte na demonstracích Milionu chvilek českou vlajku. Protože Česká země a český národ mají zmizet z povrchu zemského. Místo Čechů, Moravanů a Slezanů tady mají být Evropané a ještě takoví, kteří budou pěkně „maul halten und weiter dienen.“

Být prounijní, to ve všech ohledech znamená být protičeský. Vlajka EU se nesnese s českou vlajkou (což vidíme na každém kroku) a evropanství je opak vlastenectví. Kdo se cítí být Evropanem, ten z principu fungování EU chce, aby český národ zmizel z dějin. Takhle jednoduché to je.

Kdo je prounijní, je protičeský.

Jméno:Karel
Datum:05.03. 18:43
Titulek:bojte se zlé EU hříšníciodpovědět
Daniel Sterzik (který skrývá za přezdívkou Vidlák) je proruský vlastizrádce. Jasně, že nás chce vyhnat z EU - chce, abychom se znovu stali vazalem russka, které nás 40 let okupovalo.

Nevzdělaný technik obilných sil šíří strach a ruskou propagandu a vyděšení důchodci mu leží u nohou. Bububu - zlá EU může za váš nešťastný život! Bojte se a uctívejte Vidláka, který se stydí i za své pravé jméno.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:06.03. 13:29
Titulek:Palec nahoru!odpovědět
Bohužel máte pravdu. Je nepochopitelné, jak generace dnešních důchodců, kteří prožili větší nebo velkou část svého života v totalitní nesvobodě a nedostatku znovu po totalitních poměrech touží. Cítí to tak, že stát se o ně staral a bojí se (zbytečně) o své materiální jistoty. Paní Spěváčková mezi ně také patří a jde v tom až tak daleko, že maže příspěvky s věcnými a racionálními argumenty, které se jí nijak osobně nedotýkají, pouze jí oponují. A to si sama stěžuje na omezování svobody slova! Čemu se divit, když lpí na svých starých tottalitních představách a směr a smysl dění u nás a ve světě jí už dávno unikl. Ale chce mír na úkor Ukrajiny. Rozdávat z cizího jí v tomto ohledu vůbec nevadí a tedy jí ani nedochází, že by jednou tím cizím, z jehož vlastnictví bude jiný rozdávat, mohla být její vlastní země. Ale fakt je, že na členku SPD to vlastně není nic překvapivého.
Jméno:Karel Svoboda
Datum:06.03. 13:35
Titulek:Papouškování Vidlákových lží a nesmyslů.odpovědět
Vidlák na akce Milionu chvilek pro demokracii nejspíš nechodí, protože české vlajky tam jsou a je jich dost. A co se týče evropských národů, v EU žije dost takových, které jsou méně početné než náš (Dánové, Belgičané, Frísové, Slovinci, Slováci, Rakušané, atd., atd.) a o svou existanci starost nemají. Děs se, Jaroslave, když tě to tak baví :-)))))!
Jméno:Karel
Datum:07.03. 06:28
Titulek: tak už vysypaliodpovědět
Před úřad vlády hnůj.To zas bude v Práglu ...veselo.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:07.03. 17:19
Titulek:demonstrace zemědělcůodpovědět
3 a půl tisíce zemědělců se dnes vydalo do Prahy demonstrovat. Traktory a jiná zařízení s českými prapory nápisy či transparenty projely Prahou, před úřadem vlády byla vysypána kupa hnoje. Jak se dalo čekat, Fiala okamžitě začal vyhrožovat, že zemědělcům nebude vydána pomoc ve výši dvou miliard, protože demonstrují. Je to paradox. Kdyby nedemonstrovali, nic by si nevybojovali, za demonstraci budou potrestáni a nic nedostanou. Byla jsme v té době v Praze, bylo to úžasné, konečně se čeští sedláci pořádně ozvali. Většina starších lidí jim fandila.

Ale mládež: to je kapitola sama pro sebe. Udělala jsem si takovou malou anketu v centru Prahy. Oslovila jsem několik mladých lidí, jestli vědí, že zemědělci demonstrují a proč. Několik jich odpovědělo, že je jim to jedno, nezajímá je to. Tři mladí dokonce zemědělce odsoudili; na otázku, jak se vypořádají s tím, když nebudou naše české potraviny odpověděli, že je dovezeme a je jim jedno odkud. A co polská kuřata, obilí z Ukrajiny, další potraviny kdoví odkud jim nevadí? NE, je jim to jedno. Takže suma sumárum: buď byli proti nebo jim to bylo jedno. Tak to máme opravdu skvělé nástupce. Ale mohou si časem zpívat starou píseň: Teď už máme co jsme chtěli....
Jméno:Roman
Datum:07.03. 18:25
Titulek:Myšlení SPDodpovědět
- chceme levné potraviny, fijalo octup!
- tady máte polská kuřata a obilí z Ukrajiny, umí to produkovat za třetinu ceny i bez dotací
- fůj, podvod, kdo ví co v tom je za brouky a nanočipy, fijalo octup!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:07.03. 19:00
Titulek:co na to říci....odpovědět
Ubožák....
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:07.03. 17:56
Titulek:příspěvek v diskuzi...odpovědět
To je tak, když se ustupuje vyděračům; doufám, že se vláda sdostatek poučila a už ji nic podobného ani nenapadne. Hlavně, že si na ty své obludy, nakoupené za dotace, navěsí české vlajka a pak za dotovanou naftu jedou pře půl republiky dělat v Praze bordel. Všechno bych to nechal spočítat a dal to organizátorům k úhradě včetně tučné pokuty. Ono by je pak přešlo demonstrovat.

Pozn. A.S.: Já bych ho vyhnala alespoň na nějakou brigádu na pole, aby viděl, co je to zemědělství: třeba vybírat brambory zpod napadaného sněhu, vytahovat len z plevele, na chmel, osekávat chrást z řípy, vázat snopy...to všechno jsme dělali během studia na gymplu (tehdy SVVŠ). Že se to už dnes nedělá? No, dělá se něco jiného, ale vždy je to pořádná dřina. Ten, kdo to napsal, sedí někde u počítače a válí si šunky....kde se bere v lidech ta nenávist....
Jméno:Petr
Datum:07.03. 18:50
Titulek:odkud se bere??odpovědět
Začíná to už v rodinách a pokračuje na školách.Nenávist k čemukoliv českému,přírodě,starým lidem,půdě,zvířatům-vymývá ní mozků politikou a minulým režimem,atd.Zatímco dříve měl i kantor respekt před žáky,dnes je jen onucí,která smí jen vyložit učivo a žákovi nezkřivit vlásek.Staré lidi pouštěla mládež sednout v MHD s ochotou,dnes by si vlasy za to vytrhali.Starý člověk dnes překáží,vymetá jen slevy a akce,nemá pro mladší žádné hodnoty.Předávali své celoživotní zkušenosti a moudra.Dnes si vše mladí dohledají na Googlu,internetu atd.Bez Iphonů nevydrží ani chvíli,chodí pozdě večer s ním spát,nehnou se od něj.
Jméno:Alena
Datum:07.03. 20:10
Titulek:kdo je zvědavý na vaše moudra?odpovědět
Vaše celoživotní zkušenosti ze života v totalitě a moudra ze života v komunismu jsou dnes ... tramdadadá ... úplně K NIČEMU!

Se s tím smiřte.

Mladým dokážete předat jen zaprděnost, strach, ponižování se před autoritou, ohnutý hřbet, lízání bot miliardáři s nakradeným majetkem, šmelinu, úplatky a nulovou morálku.

Elity jste nechali vyhnat do ciziny, strávili jste život v otrockém systému za plotem. Svobody se bojíte, neumíte převzít zodpovědnost za svůj život. Potřebujete pány, kteří vám nařizují za kus žvance, který si sníte ze země.

Takové zkušenosti si nechte.

- "Kdybych pánové před vás postavil dvě krabičky od sirek, ale dvě naprosto stejný krabičky, a o jedný z nich vám řekl, že je z USA, tak která by pro vás byla lepší, co?"
- "Samozřejmě ta americká!"
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.03. 07:03
Titulek:pro tzv. Alenuodpovědět
Nechcete si najít jiný web, kde budou mít pro vás a vaše názory větší pochopení? Budete tam spokojenější a nebudete plýtvat časem...Tady vám nebude pšenka růst, jestli chápete, co to znamená.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.03. 18:58
Titulek:pro tzv. Alenuodpovědět
Chybět tady nebudete.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:08.03. 07:09
Titulek:doplněníodpovědět
Všimněte si, že hlavní provládní média zcela přestala úplně psát o demonstraci zemědělců? Jako by neexistovali. To je schválně. O kom se nepíše, ten neexistuje. Horší než za komunistů.
Jméno:Miloš
Datum:08.03. 19:45
Titulek:zajímavéodpovědět
https://www.parlamentnilis ty.cz/arena/rozhovory/Vidl ak-k-Fialovi-On-nebude-mit -kam-utect-Pustil-nove-inf o-o-hnoji-pred-Strakovkou- 751921

Petr Fiala pak ještě poměrně vztekle dodal, že měl pro zemědělce připravené dvě miliardy, ale když se takhle odkopali, tak jim je nedá... Teď mě tak napadlo... premiér se včera postavil proti zemědělcům, předtím se postavil proti Slovensku, na podzim se nejspíš postaví proti Trumpovi... on nebude mít kam utéct, až ho lid požene holemi.

A jak se policie chovala k ostatním traktoristům? No, poněkud bezhlavě tam pobíhala, pak hnůj ohradila zábranami, protože se strašně špatně odlišoval od členů vlády a při úklidu hrozila záměna. Nakonec zmlátila jednoho účastníka demonstrace tak moc, že ho odvezla sanitka. Je to taková pěkná tečka za ministrem vnitra Raušanem a jeho debatami bez cenzury.

Dneska prostě spadly masky. Premiér přestal předstírat vstřícnost a teolog ministr také. Zemědělci přestali definitivně věřit vládním slibům a budou mít mnoho důvodů se připojit k vyhlášeným celoevropským protestům dne 21. 3. se stejnou razancí, jako jejich němečtí či polští kolegové. Uvidíme, co bude Fiala říkat potom...
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:09.03. 07:56
Titulek:tohle tady ještě nebyloodpovědět
Na to se podívejte, to nebylo ani na demonstracích v Palachových týdnech...pro mladší ročníky: "Palachův týden, občas nazýván i palachiáda, je označení pro sérii občanských nepokojů konajících se u příležitosti výročí upálení Jana Palacha. Tyto události na Václavském náměstí v Praze na začátku roku 1989, byly prvním signálem blížícího se konce komunistické vlády v Československu".

https://www.vidlakovykydy. cz/clanky/je-jeste-nase-ze me
Jméno:Jiří
Datum:09.03. 08:14
Titulek:Najíždění vozidlem je trestný čin odpovědět
Z videa je vidět, že řidič se strojem najížděl do policistů. Jde o trestný čin - použití vozidla jako zbraň.

Máte pravdu - tohle demonstranti v Palachových týdnech opravdu nedělali.
Jméno:Karel
Datum:09.03. 15:53
Titulek:to určitě! Máte důkaz?odpovědět
Není pravda. Dejte sem to video a pak je možné vám věřit.
Jméno:Juli
Datum:09.03. 16:47
Titulek:zemědělská opera L. Nekudyodpovědět
https://www.youtube.com/wa tch?v=0yOl5BYX5iw&ab_chann el=Weigel

smazat mezery
Jméno:Gitta
Datum:16.03. 20:36
Titulek:Budeme kupovat potraviny z ciziny?odpovědět
Hygienici odhalili kontaminované jahody v polských obchodech oblíbených u Čechů. Hrozí žloutenka.Polský hlavní hygienický inspektorát (Sanepid) v pátek oznámil, že se do sítě tamních obchodních řetězců Biedronka a Redenberg dostaly zdraví nebezpečné jahody, po jejichž konzumaci se mohou spotřebitelé nakazit žloutenkou. U části dodávky byl zjištěn virus, který toto nebezpečné onemocnění způsobuje.
Sanepid zároveň oznámil, že jeho inspektoři v obchodech sítě POLOmarket ve Varšavě a okolí objevili 13. března ve 20 procentech dodávek 250gramových balení zeleninového salátu salmonelózu. Hygienický inspektorát rozhodl o jeho stažení z trhu.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz