zpět na forum

Jméno:JAROSLAV
Datum:09.01. 10:41
Titulek:Městoodpovědět
Proč je město NERATOVICE TAK ŠPINAVÉ proti okolním městům a vesnicím.Dříve to tu takové nebylo.
Jméno:Alena
Datum:09.01. 20:57
Titulek:dřív bylo mnohem lípodpovědět
Protože dřív bylo líp. Natíraly se lampy, zábradlí, lidé se radovali a chodili do ulic s mávátky a lampiony.

Dnes se společnost rozdělila. Místo společného komunitního života každý jen zírá ve své bublině do mobilu a nadává ostatním.

Svět se řítí do kapitalistického pekla. Komunismus měl nějaké mouchy, ale když člověk nedělal bordel a byl společnosti přínosný, žilo se mu skvěle. Rozhodně na ulici nebyli bezdomovci, nehrnuly se sem migrantské hordy, lidé měli důstojné bydlení, energie byly dostupné všem. Probíhala výstavba sídlišť podle nejlepších architektů, Neratovice byly mladé město v zeleni. Školy, školky, lékaři, obchodní síť, nic nebyl problém. Hranice byly pečlivě chráněné, agenti západu neměli šanci.

Teď všude špína, každý krade jen pro sebe, lékaře nejde sehnat, bydlení není, migrantské hordy vesele překračují hranice. Výstavba není, lidé se tísní v nevyhovujících bytech ve třech generacích. Politika je špína, města řídí mafie a zbohatlíci.

Mezinárodní ještěří spiknutí útočí ze všech stran a jakmile se najde politik, který chce jejich rejdy překazit (jako Trump, Putin, Orbán, Fico...), pak je oficiálními médii napaden a všemi prostředky zahájeno jeho odstranění. Nejbohatší zbrojaři nechtějí nechat obyvatelstvo planety žít v míru a místo toho rozdmýchávají války, ve kterých bohatnou pomocí válečné mašinerie za cenu stovek tisíc životů mladých mužů.

Jen díky internetu se nyní můžeme sdružovat, sledovat alternativní kanály a pečlivě se pokoušet celosvětové spiknutí rozlomit a pochodovat na naší cestě k vítězství.
Jméno:Jirka
Datum:10.01. 08:25
Titulek:přesně takodpovědět
Kéž by lidé dostali rozum a tahle doba, kdy republika rostla a byla na vrcholu sil, se obnovila. Jenže nikdo neposlouchá mnohaleté zkušenosti starších (jako zde paní Spěváčkovou), nevzdělaná a nevychovaná mládež je odsuzuje. Neví nic, nemají odžito! Přitom starší lidé mají tolik co předat! Jak se věci dělaly správně, jen kdyby je někdo poslouchal!
Republika bývala plně soběstačná, navíc jsme vyváželi suroviny, výrobky i vynálezy.
Přál bych si, aby paní Spěváčková měla kancelář hned vedle starosty a mohla mu dobře poradit, když by nevěděl. Však staré národy měly vždy radu starších a moudrost starých uměly využít!
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.01. 09:03
Titulek:odpověďodpovědět
Díky za pochvalu. Netoužím po kanceláři vedle pana starosty, měl by odejít, je na čase. Nikdy neměl být zvolen a mnoha dalších zastupitelů se to týká také. Jenže pevně semknutá koalice větří peníze a samozřejmě moc. To povede akorát k postupné devastaci města. Jenže totéž se týká národa a státu. Ovládnou nás jiní a budou rozhodovat. Kdo? No to je přece jasné.
Jméno:ale copak
Datum:10.01. 09:25
Titulek:byla bysteodpovědět
Jinačí než oni??!To určitě!
Jméno:no
Datum:09.01. 17:45
Titulek:protožeodpovědět
vedení a firma stojí za ...
Jméno:Marianna
Datum:09.01. 23:18
Titulek:Proč?odpovědět
Protože dřív bylo přece všechno dokonalejší než dnes, to je přece jasné.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:10.01. 08:26
Titulek:ale, ale....odpovědět
A jeje, už jsou tady provokatéři... Mnohé věci byly dobré a měly se zachovat.Jenže kvůli to nebylo cílem převratu. Bylo potřeba přenechat trhy jiným subjektům, zničit náš průmysl a zemědělství, dostat nás pod nadvládu Brusele a NATO a zbavit nás suverenity. To se podařilo, ale ještě je nutné vše dotáhnout do konce. Korespondenční volby pomohou dostat do funkcí ty správné osoby, pak nastane euro a vše se zdraží (zeptejte se Slováků), bude následovat digitální měna a my starci se půjdeme odstřelit (a to je právě účel), pak bude Velká Evropa a hlavní město ???? Brusel nebo Paříž a evropský prezident...toto není poplašná zpráva, jak by si někdo vykládal, ale VĚŠTBA, na to se dezinformace nevztahuje. To by museli pozavírat věštce a meteorology, ti na dnešek hlásali TEPLO. No jestli je teplo -12, tak to sedí.
Jméno:Eva
Datum:10.01. 12:02
Titulek:Hejtry a provokatéry neřešit odpovědět
Hejtři a provokatéři se najdou všude. Rovnou je mažte a je to.

Německo a Francie nás nezničili ve válce a tak použili lest. Získali náš nejlepší průmysl, světové vynálezy a nejlepší a nejchytřejší pracanty bez jediného výstřelu.

Jen důchodci jim překážejí, ale to se vyřeší při nástupu Eura.

Ještě máme poslední šanci to změnit. Pomocí občanské neposlušnosti a stávek můžeme vyměnit vládu a nechat vše na odbornících. Máme je! Pan Rajchl, paní Konečná, profesor Staněk atd...
Jméno:Eva
Datum:10.01. 16:04
Titulek:zničení východu nevojenskými prostředkyodpovědět
Tohle není věštba, tohle je realita. O zničení východních zemí nevojenskými prostředky se píše už v Stoneově doktríně, která nepovšimnuta vyšla v USA v interních novinách pro vojáky ještě před koncem studené války. Americe bylo jasné, že Rusko padne a bála se prosperity východních zemí, které měly rozvinutý průmysl, vzdělané obyvatelstvo a schopnost rychle proniknout na západní trhy a improvizovat. Západ dávno tuto schopnost ztratil. Na tohle nemusí být člověk studovaný, ani mít QI 140, aby odhalil spiknutí západu. Však jsme viděli, jak organizovaně k nám vtrhly západní firmy a rychle se snažily naše prosperující podniky převzít, vytunelovat stroje, zařízení a know-how a nechat padnout.
Od začátku se nám lže. Prezentované výhry (členství v NATO, EU, rozdělení ČSSR) jsou ve skutečnosti prohry v globální nevyhlášené válce. Nástup bitcoinu a digitálních měn má zamotat majetky a boháčům nabídnout nejlepší cestu, jak všechny nakradené prostředky vyvést.
Systémoví Ovčané, kteří stále naivně věří, těch je mi líto. S klapkami na očích sledují mainstreamová média a místo aby se zamysleli, tak jen papouškují co je jim uměle zasazeno do hlavy díky neustálému nenápadnému programu na ovlivňování myšlení. Absurdní divadlo zvané Covid jen mělo nenápadně pošpinit Čínu a dostat do obyvatel cizí subtanci, která pomáhá ničit jejich ostražitost. Zákonnou obranu Ruska ve speciální operaci proti fašizujícím západním trendům nám převyprávěli jako údajnou útočnou válku. Nedejte se spoluobčané! Děkuji za to, že v Neratovicích máme díky paní Spěváčková takový skvělý ostrůvek pozitivní deviace.
Jméno:Květa
Datum:14.01. 09:15
Titulek:Městoodpovědět
A že lidi v Neratovicích nejsou čunata. Včera jeden pán uklízel v ul.E.Beneše prostory u kontejnerů a dnes už tam jsou naházené papírové krabice i když kontejner na papír je prázdný. Tak že co lidi jsou prasata......
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:14.01. 11:18
Titulek:máte pravduodpovědět
Jsou. Ale kontejnerová stání jsou města a to musí zajistit úklid. Já bych to řešila takto: město nasmlouvá se správci domů, že za určitou částku budou uklízet u kontejnerů. Měsíčně pětistovka? Tak nějak. Kdo pamatuje na paní Rýdlovou, ta každý den uklízela u kontejnerů a neměla za to nic a všude měla čisťučko. My, obyvatelé domů, jsme automaticky sbírali odpadky u našich domů. Byl to náš domov a nechtěli jsme bydlet jako cikáni v Chánově. Jenže neuklízí se nikde a nepořádek plodí nepořádek. Je to výsledek práce radnice včetně úředníků.
Jméno:Jirka
Datum:12.02. 16:13
Titulek:Test odpovědět
Test
Jméno:Hanka
Datum:02.03. 11:04
Titulek: otepluje seodpovědět
A to láká ven různé pochybné existence,které posilněni čímkoliv vegetují v parcích,v okolí dětských hřiští,na lavičkách.Někteří i pokřikují či obtěžují.V parku naproti poliklinice i vykonávají velkou potřebu.
Jméno:Iveta
Datum:03.03. 08:46
Titulek:WCodpovědět
V žádném případě se těch pochybných existencí nezastávám, otravují nás všechny, nesnáším je, ALE - i kdyby chtěly jít na "velkou" jako kulturní lidé, tak KAM? Kde jsou veřejná WC nebo TOI-TOI?
Jméno:Jana
Datum:03.03. 10:38
Titulek:souhlas,nic tu neníodpovědět
Krom trapné špeluňky v příkrovu domu s poliklinikou.Prostě NIC.Ne jako na Mělníku,že skoro na každém rohu,nádraží a centru.Už se tu o tom psalo.Proto také město tak smrdí ikdyž se to svaluje na pejskaře.Kdysi se chodilo do suterénu SD,ale je to zrušené a špatně dohledatelné.Prostě se vedení "stará",ale maximálně o své zájmy a kapsy.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:03.03. 10:55
Titulek:dodatekodpovědět
WC v suterénu je, ale musí být otevřen vchod do budovy. Já tam chodím velmi nerada, jsou tam hnusné příkré schody, pro nás mrzáky příliš nebezpečné. ještě se dá jít na radnici na Kojetické, v přízemí je WC pro lid, ale mám dojem, že tam není žádná upoutávka.
Jméno:jj,
Datum:03.03. 15:59
Titulek:otevřen vchododpovědět
Pro cizího žádné poutače,ví o nich jen "našinec".Nejen pro "mrzáky" špatně přístupné,ne příliš udržované.Lidi co přijedou vlakem či busem např.za doktory o tomto vůbec neví.Prostě pravěk.
Jméno:Anna Spěváčková, SPD
Datum:03.03. 10:50
Titulek:do diskuze: WC.odpovědět
Tak veřejné WC je na Kojetické v tom domku na boku domů hrůzy. Vstupné 5 Kč. ALE: několikrát se mi stalo, že systém sežral peníz a dveře se neotevřely. Řešila jsem to tak, že jsem zamířila na radnici, kde v prvním patře sídlí bývalý zastupitel Marek Lenc, kterému byla přiklepnuta funkce energetického manažera města. Ono je spousta osob různě blízkých vedení města, kteří mají různé funkce. No a poruchu WC jsem nahlásila Lencovi a požadovala jsem vydání 5 Kč. To se opakovalo 2x. Vydupala jsem i to, že na dveřích byla vyvěšena listina s informací o poruše. Nyní tam nic není, tak možná WC funguje. Má to háček, co když nemám 5 Kč???? Tož musím letět do keřů, kterých je ve městě čím dál méně. Místo nich jsou trvalky, které správkyně zeleně cpe všude. Za ty se nedá schovat, ale jsou pěkně drahé. Ale WC má omezenou "pracovní" dobu. Další možností je WC v suterénu kulturáku, ale musí být otevřený vchod, a to také není vždy. Pak je možnost využít WC v společenském domě, to je za vrbou. A opět - musí být otevřeno. Tedy tři možnosti, ale ne vždy využitelné. V jiných městech bývá směrovník: Veřejné WC. Na př. v Čelákovicích je veřejné WC s obsluhou a ZADARMO!!!!!!!!Ale tady je takový stav trvalého nemyslení. Bohužel, týká se to nejen vedení města, ale i úředníků.
Jméno: Jirka
Datum:03.03. 05:20
Titulek:všiml jsem seodpovědět
Že je město zapraseno nedostatečnou zpětnou úpravou po výkopových pracech.Např.před panelákem naproti ubytovně 981-983 se kopalo mezi lampami.Je to tam nerovné,křivolaké,odbyté,v noci o úraz.Takových míst je tu spousty.I samotné chodníky pod zámkovkou se propadají,prostě šlendrián.Nebo možná účel,aby příště dostala práci firma,která to pos..la.Velkou akcičku a malou domů.

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz