zpět na forum

Jméno:Anna Spěváčková,SPD
Datum:02.12. 12:36
Titulek:Sněží, sněží, sněží....odpovědět
Došlo na předpovědi, že bude krutá zima...Spousta šípků a různých plodů, před pár dny přiletěli havrani a v Rusku se bojuje, to vždy věští krutou zimu....Sněží a sněží, padají stromy, nastala kalamita, domácnosti jsou bez proudu, vlaky mají zpoždění, v jižní části státu jsou desítky metrů sněhu...jsou zrušeny stovky letů, v pásmu Gazy se stále bojuje, je tam humanitární katastrofa, tisíci dětem v Gaze byly amputovány horní nebo dolní končetiny...Vážení, pokud máte zprávy, co se děje v Neratovicích, pište příspěvky. Jsem mimo město, včera se mi podařilo odjet z Luhačovic, kde jsme měli pravidelnou arboristickou a krajinářskou konferenci...ale dál to nejde....Díky.
Jméno:Anna Spěváčková,SPD
Datum:03.12. 09:50
Titulek:a co v Nera????odpovědět
Tak co, jak to vypadá v Neratovicích? Kolik je tam sněhu? Opět navalilo FCC tuny soli na chodníky a silnice? Zítra má začít silně mrznout. Při teplotě pod -6 začne slaný roztok zamrzat a nastane neskutečná klouzačka. Tak to asi FCC posype kamínky a bude další problém. Kamínky zapadnou do škvír v botách už nyní prosolených, zanesou výtahové dveře a jsme opět v ....! Kdyby město nemělo nadstandardní vztahy s FCC, už by dávno vypsalo výběrové řízení na údržbu města, zeleň zvlášť a pak by vypovědělo smlouvu s FCC (na dobu neurčitou!!!!! a placenou paušálem!!!!!) anebo by založilo technické městské služby, za pár let by se to městu finančně vrátilo. Ale to ne. Město dává přednost tureckému hospodářství, jak se hezky česky říká.
Jméno:Jan
Datum:03.12. 19:06
Titulek: klasika-salámodpovědět
Mají nás v paži,už ani ta sůl..Rozježděná břečka a namrzlá ledovka.
Jméno:Anna Spěváčková,SPD
Datum:03.12. 20:01
Titulek:co se sněhem.....odpovědět
Měli by sníh shrnovat a odhrabávat, pokud něčím sypat, tak drobným drceným vápencem (praxe v Luhačovicích) a sníh odvážet!!!!!!! Kdysi dávno se sníh odvážel k Labi, ale bohužel se sypalo škvárou, která je karcinogenní (rakovinotvorná), pak se od toho upustilo na nátlak ochránců přírody včetně mé maličkosti. Dnes je marné cokoli prosazovat, dělají si co chtějí a to ještě za zavřenými dveřmi.
Jméno:Jirka
Datum:04.12. 06:50
Titulek:to je pravdaodpovědět
Leští si jen svá korýtka a mega akce.Co třeba nahnat na úklid tlupu netáhel??!Když každý dostane lopatu a náčiní oproti podpisu.Jak je to s veřejnými pracemi pro město dnes,jsou povinné,dobrovolné,nejsou. ..?? Tohle tu přeci nemůžeme donekonečna snášet! Dnes a denně vidím lidi ve vestách a s náčiních v Líbeznicích,na Mělníce,Brandýse,Kostelci, jen tady se nic neděje.Ale pro média by to byla fajnová reportáž,mno ne snad??
Jméno:Alena
Datum:04.12. 08:30
Titulek:To je scifiodpovědět
Netáhla aby šla makat? To by byla diskriminace! Většina jich je "dobře živených" a má invalidní důchod, všechno je bolí, a ráno vstávat? To po nich nemůžeme chtít.
Jméno: Marie
Datum:05.12. 06:08
Titulek: ale prýodpovědět
Je nějaká povinnost u dlouhodobě nezaměstnaných odpracovat hodiny pro město.
Jméno:Marie
Datum:05.12. 14:26
Titulek: dnes ránoodpovědět
Cestou městem prosvištěla náměstím rolba,ale tak ultrarychlým švihem,že to nemohlo mít žádný efekt.I dnes chodníky a komunikace bez údržby,namrzlé,zledovatělé ,nerovné a nebezpečné.K čertu Kocourkov.
Jméno:Anna Spěváčková,SPD
Datum:04.12. 11:23
Titulek:jak to dělají jinde.....odpovědět
Právě hlásili v TV, že v Českých Budějovicích radnice najala soukromé firmy a ty odvážejí sníh na náplavky. Ale to by v něm NESMĚLA být SŮL jako v Nera!!!!!!! Je to hnus....Vedení města není schopné zorganizovat kvalitní správu města, když je někdo kritizuje, je špatný a když nabízí řešení, oni si to dělají po svém a blbě...Na radnici je to spřízněné, nebo jsou to spolužáci, kámoši či podnikavci, pardon, podnikatelé....

přidat názor
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz